فروش ویژه تک‌دوره‌های آموزشی

فروش ویژه

اطلاعات فروش ویژه

برای 7 دوره از دوره‌های تقویمی به همراه 3 بسته آموزشی، یک تخفیف ویژه به مدت محدود ارائه شده است. این تخفیف‌ها از 15 تا 18 اسفند قابل استفاده است.

دوره‌های فروش ویژه

1. مهارت‌های ارتباطی با رویکرد مدیریت پروژه
مدت زمان دوره: 40 ساعت
❌4،950،000 تومان
4،600،000 تومان

2. آموزش Bexel Manager با رویکرد مدیریت پروژه و پیوند گزارش‌ها با استفاده از Power BI
مدت زمان دوره: 20/5 ساعت
❌3،500،000 تومان
3،100،000 تومان 

3. آنالیز تاخیرات بر اساس یک مطالعه موردی + نحوه بکارگیری روش‌ها در نرم‌افزار P6
مدت زمان دوره: 9 ساعت
❌3،900،000 تومان
3،500،000 تومان 

4. اجرا و مدیریت پروژه به روش اصول ناب (Lean Project Management)
مدت زمان دوره: 60 ساعت
❌4،950،000 تومان
 4،750،000 تومان

5. آموزش نرم‌افزارهای Navisworks و Synchro با رویکرد مدیریت پروژه
مدت زمان دوره: 45 ساعت
❌5،900،000 تومان
 5،400،000 تومان

6. فرآیند جامع مدیریت ریسک در پروژه همراه با آموزش نرم‌افزار PertMaster
مدت زمان دوره: 33 ساعت
❌4،950،000 تومان
 4،750،000 تومان

7. مدیریت پروژه چابک (Agile) با نگاهی به صنعت ساخت
مدت زمان دوره: 62/5 ساعت
❌4،950،000 تومان
 4،700،000 تومان


بسته آموزشی 1


بسته آموزشی 2


بسته آموزشی 3

ویژگی دوره‌ها

- ضمانت بازگشت وجه
در راستای تکریم و حمایت از فراگیران و دانش‌پذیران موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI)، دوره‌های آموزشی (وبیناری، ویدئویی و هیبریدی)، دارای ضمانت بازگشت وجه 100 درصد است و شما اگر دوره‌ها و آموزش‌های ما را تهیه کرده باشید و احساس کنید که از دوره آموزشی به هر دلیلی رضایت ندارید، 100 درصد وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده می‌شود.
خدمت ضمانت بازگشت وجه به این منظور ارائه می‌شود تا فراگیران و دانش‌پذیران، امکان بررسی علمی و کیفی محتوای دوره‌های آموزشی را داشته باشند و این موضوع طبیعی است که تهیه هر محتوای آموزشی، دارای ریسک است و اگر ارائه‌دهنده به کیفیت آموزش خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً این ریسک را خواهد پذیرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ضمانت بازگشت وجه، مراجعه نمایید.

- محتوای دوره‌ها
محتوای دوره ها که در اختیار فراگیران دوره‌ها قرار می‌گیرد شامل انواع زیر است:
1. جزوات (اسلایدها)
2. فایل‌ها (ورکشاپ‌ها، فایل‌های ضمیمه و...)
3. ویدئوهای ضبط شده

بر اساس سیاست‌های برنامه‌ریزی شده در موسسه، اعضای کانون دانش‌پژوهان به هر 3 نوع محتوای ارائه شده دسترسی داشته اما سایر فراگیرانی که عضو کانون دانش‌پژوهان نیستند، به ویدئوهای ضبط شده و فایل‌ها دسترسی دارند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دسترسی به محتوای ارائه شده، راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها را مطالعه کنید.

- گواهینامه‌ها و شرایط صدور
برای این دوره‌ها، گواهینامه حضور و گواهینامه حرفه‌ای ارائه می‌شود.
پس از مشاهده حداقل 60 درصد ویدئوهای دوره و اطلاع به موسسه از طریق ارسال تیکت، میزان مشاهده بررسی و سپس گواهینامه حضور برای شما صادر می‌گردد.
پس از دریافت گواهینامه حضور، در صورتی که آزمون دوره فعال باشد، لینک آزمون برای شما نیز فعال می‌گردد و پس از اینکه آزمون را با موفقیت گذراندید، گواهینامه حرفه‌ای برای شما صادر می‌گردد.
در صورتی که تمایل به شرکت در آزمون و دریافت گواهینامه حرفه‌ای دارید، حتما اطلاعات بیشتری از همکاران ما بخواهید تا برنامه‌ریزی بهتری داشته باشید. راهنمای آزمون را نیز مطالعه کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر، نقشه راه CM و گواهینامه‌ها را مطالعه کنید.

- امتیاز کانون
اعضای کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI با تهیه این دوره‌ها، امتیاز دریافت می‌کنند و می‌توانند از این امتیازها برای ثبت‌نام در دوره‌های بعدی که تخفیف امتیازی دارند، استفاده کنند.

مراحل تهیه دوره‌ها

1. ثبت‌نام در سایت موسسه
برای تهیه دوره‌ها، میبایست در سایت موسسه ثبت‌نام کرده باشید و حساب کاربری داشته باشید. اگر قبلا این کار را انجام داده‌اید، صرفا با اطلاعات خود وارد شوید. حتما مراحل فعالسازی شماره موبایل و احراز هویت خود را نیز انجام دهید.

2. ورود به صفحه هر دوره و انجام مراحل تهیه و پرداخت
بعد از ثبت‌نام در سایت یا ورود به پنل کاربری، با ورود به صفحه هر دوره میتوانید مراحل تهیه دوره‌ها را آغاز کنید.
مبلغ تخفیف خورده دوره موردنظر را به اطلاعات حساب واریز نمایید و مراحل ثبت‌نام را انجام دهید و رسید واریز را در مرحله آخر آپلود کنید. پس از بررسی توسط تیم پشتیبانی ثبت‌نام شما تایید می‌گردد.
برای ثبت‌نام در سایت و دوره‌ها، می‌توانید با راهنمای ثبت‌نام در سایت و دوره‌ها پیش روید.

3. دسترسی به ویدئوهای ضبط شده و محتوای دوره‌ها
پس از انجام مراحل ثبت‌نام و تهیه دوره، عنوان دوره در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد و می‌توانید از قسمت فایل‎‌ها و لایسنس‌ها در پنل، به محتوای دوره‌ها دسترسی داشته باشید.بر اساس راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها پیش روید.

4. فعال کردن لایسنس دسترسی به ویدئوها
برای مشاهده ویدئوها میبایست از پلتفرم اسپات پلیر و لایسنسی که به صورت اختصاصی برای هر شرکت کننده صادر می‌شود، استفاده کنید. در راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها مراحل به صورت گام به گام توضیح داده شده است.

5. دریافت گواهینامه‌های ارائه شده
شرایط دریافت گواهینامه‌ها را از نقشه راه CM مطالعه کنید و با همکاران ما برای دریافت گواهینامه‌های ارائه شده در ارتباط باشید.


ارتباط با موسسه

در صورت وجود هرگونه سوال با ما از طریق راه‌های ارتباطی در تماس باشید. هم‌چنین برای تهیه آموزش‌ها، علاوه بر طرح های‌فروش ویژه، تخفیف‌های ویژه دیگری نیز ارائه می‌دهیم که می‌توانید تمامی آنها را در صفحه تخفیف‌های ویژه مشاهده و از آنها استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات و راهنمایی‌ های بیشتر، کافیست از طریق تماس با شماره‌های موسسه، آیدی تلگرام و همینطور چت آنلاین سایت، با ما در ارتباط باشید.

تماس با شماره‌های موسسه
ارتباط آنلاین با تیم پشتیبانی
پشتیبانی تلگرام

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸