درباره ICIE

رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE)

صنعت ساخت محرک اصلی اقتصاد جهانی است؛ از این‌رو و به جهت رشد این صنعت، سالانه رویدادهای فراوانی در ارتباط با صنعت ساخت در سراسر جهان برگزار می‌شود. این رویدادها به ذینفعان کمک می‌کنند تا از آخرین اتفاقات این صنعت مطلع شده و با ایجاد شبکه ارتباطی، فرصتهای جدیدی برای خود ایجاد نمایند.

در نتیجه برند جدید International Construction Industry Events، با نام مخفف ICIE توسط موسسه ACEMI ایجاد گردیده تا با برگزاری بزرگترین رویدادهای صنعت ساخت منجر به رشد این صنعت و ذی‌نفعان گردد.

برند ICIE با تکیه بر دانش و توان متخصصان داخلی و بهره‌گیری از تجربه متخصصان خارجی و اعتماد به نسل جوان پا به عرصه برگزاری رویدادها درعرصه بین‌الملل نهاده است.

ICIE با بهره‌گیری از روش‌های نوین ارتباطات و روابط عمومی، با هدف برگزاری باکیفیت رویدادهای داخلی و بین‌المللی به نحوی که در شأن و منزلت متخصصان، مشاوران، مدیران، مهندسان، مدرسان و تمام دست‌اندرکاران صنعت ساخت باشد، پایه‌گذاری گردیده است.

تیم ICIE متعهد است که برای مخاطبان خود، رویدادهای خود را در تمام بخش‌ها در بالاترین کیفیت برگزار کند. کیفیت بالا و ایجاد ارزش، شعار همیشگی  ICIEخواهد بود. شرکت در این رویدادها فرصت مناسبی است تا افراد صاحب‌نظر و متخصص این حوزه گرد هم آمده و علاوه بر ارتقای دانش و مهارت‌ها، روابط حرف‌های خود را به شکل اثربخشی توسعه دهند.

از سویی دیگر، سازمان‌های فعال در این صنعت نیز میتوانند با حضور در این رویدادها با متخصصان ارتباط برقرار نموده و با کمک این افراد و ایجاد شبکه ارتباطی با سازمان‌های دیگر، رشد خود را تضمین نمایند. رویدادهایی که هم برای متخصصان و هم برای سازمان‌ها حکمی حیاتی دارد.

سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)؛ اولین سمپوزیوم تخصصی مدیریت ساخت در ایران

سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت در ایران با برند International Construction Management Symposium که با نام مخفف ICMS شناخته می‌شود، در تاریخ 9 و 10 شهریورماه 1402 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضور و استقبال جمع کثیری از مسئولین کشور، مدیران عامل، مدیران ارشد، اساتید، مدیران پروژه، کارشناسان، متخصصان و دانشجویان فعال در صنعت ساخت کشور و با حمایت دانشگاه‌ها، انجمن‌های علمی و صنفی و شرکت‌های فعال در صنعت ساخت برگزار شد. 

برای آشنایی بیشتر با سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) به وبسایت رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE) مراجعه نمایید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸