بورسیه تحصیلی مدیریت ساخت

بورسیه تحصیلی موسسه ACEMI

دریچه‌ای نو به سوی موفقیت در دنیای مدیریت پروژه در صنعت ساخت

و فرصتی منحصربه‌فرد برای آینده‌ای روشن!

صنعت ساخت به عنوان یکی از پایه‌های اقتصادی هر کشور، نیازمند نیروی کار متخصص و آموزش‌دیده است. با پیشرفت تکنولوژی و پیچیدگی‌های روزافزون پروژه‌های ساخت، تقاضا برای مهندسان، مدیران پروژه و متخصصان ماهر افزایش یافته است. بورسیه‌های تحصیلی، به عنوان یک راهکار موثر برای تامین این نیازها نقش مهمی در جذب و آموزش نیروهای متخصص ایفا می‌کنند و باعث تقویت زیرساخت‌های انسانی در این صنعت می‌شوند. 

موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) مرجع مدیریت ساخت در ایران، همواره در تلاش بوده است تا با ارائه‌ی ساختارهای آموزشی و مشاوره‌ای با کیفیت و به‌روز، به ارتقای سطح دانش و مهارت متخصصان این حوزه کمک کند. این موسسه، با هدف شناسایی و پرورش نخبگان در حوزه مدیریت ساخت، اقدام به ارائه‌ی بورسیه تحصیلی به دانشجویان مستعد و واجد شرایط می‌نماید. این بورسیه فرصتی طلایی برای علاقه‌مندان به حوزه مدیریت پروژه‌های صنعت ساخت است تا با کسب دانش و مهارت‌های لازم و بهره‌مندی از آموزش‌های تخصصی و با کیفیت، در این عرصه به موفقیت‌های چشمگیری دست یابند و گامی بلند در مسیر پیشرفت شغلی خود بردارند.

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به این حوزه علاقه‌مندید و در پی ارتقای دانش و مهارت خود هستید، شرایط خود را برای دریافت بورسیه تحصیلی محک بزنید.

1. دستاوردهای بورسیه تحصیلی

این بورسیه تحصیلی به منظور حمایت از دانشجویان مستعد و علاقه‌مند به مدیریت ساخت طراحی شده است. با دریافت این بورسیه، می‌توانید در دوره‌های تخصصی مدیریت ساخت شرکت کنید، از اساتید برجسته و با تجربه بهره‌مند شوید، با حرفه‌ای‌های صنعت شبکه‌سازی کنید. بورسیه تحصیلی موسسه ACEMI دارای مزایای متعددی است که شامل موارد زیر می‌شود:

اعتبار نقدی برای آموزش رایگان 

با دریافت بورسیه، از اعتبار نقدی برای شرکت در دوره‌های آموزشی مورد نظر خود بهره‌مند خواهید شد. دوره‌های آموزشی موسسه به صورت تخصصی و جامع در حوزه مدیریت پروژه‌های صنعت ساخت برگزار می‌شوند. برای مشاهده عناوین دوره‌های آموزشی به صفحه همه دوره‌های موسسه ACEMI مراجعه کنید.

دسترسی به اساتید برجسته

دوره‌های آموزشی ACEMI توسط اساتید برجسته و صاحب‌نام در حوزه مدیریت ساخت و پروژه ارائه می‌شوند. با کسب بورسیه تحصیلی، فرصت خواهید یافت تا از تجربیات و دانش این اساتید گرانقدر به طور مستقیم بهره‌مند شوید.

شبکه‌سازی با متخصصان حرفه‌ای

 با پیوستن به تخصصی‌ترین اکوسیستم مدیریت ساخت ایران، فرصت شبکه‌سازی با اساتید، محققان و سایر متخصصان برجسته برای شما فراهم می‌شود که می‌تواند در آینده حرفه‌ای شما نقش بسزایی ایفا کند. با دریافت این بورسیه، به صورت رایگان، عضو کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI خواهید شد.
با عضویت در کانون، با متخصصان حرفه‌ای از بخش‌های مختلف پروژه، کارفرمایان، پیمانکاران، مشاوران و طراحان در صنعت ساخت ارتباط پیدا می‌کنید که می‌تواند به فرصت‌های شغلی آینده منجر شود.

دریافت مشاوره تخصصی از اساتید

 با دریافت بورسیه، فرصت دریافت مشاوره فردی از هر یک از اساتید موسسه ACEMI را می‌یابید. اساتید برجسته موسسه، هر یک در یک زمینه خاص متبحر هستند و به شما در زمینه‌های مختلف، مشاوره تخصصی خواهند داد. با کمک این اساتید، می‌توانید مسیر شغلی و حرفه‌ای خود را ترسیم کنید و از دانش و تخصص ایشان بهره‌مند شوید.

دسترسی به محتواهای تخصصی

با دریافت این بورسیه، به منابع آموزشی و تحقیقاتی تخصصی پایگاه دانش موسسه ACEMI ویژه اعضای کانون دسترسی خواهید داشت. هم‌چنین به واسطه عضویت در کانون، دسترسی به دیکشنری آنلاین تخصصی مدیریت ساخت برای شما برقرار می‌گردد. دسترسی و استفاده از محتوای این پایگاه، به شما کمک می‌کند از آخرین اخبار، مقالات، پرسش و پاسخ‌ها، منابع، TV و پادکست‌های ACEMI استفاده کنید. 

فرصت‌های شغلی 

فارغ‌التحصیلان دوره‌های آموزشی ACEMI با توجه به مهارت‌ها و دانش تخصصی که کسب کرده‌اند، از موقعیت‌های شغلی بسیار خوبی در بازار کار برخوردار خواهند بود. هم‌چنین این طرح به شما کمک می‌کند تا در لیست متخصصان صنعت ساخت که برای اولین بار در کشور، اجرا و پیاده‌سازی شد، قرار بگیرید و پروفایل و رزومه خود را در معرض بازدید شرکت‌ها، سازمان‌ها، کسب‌وکارهای فعال در صنعت ساخت و سایر  متخصصان قرار دهید و زمینه آغاز همکاری را برای خود فراهم کنید.

جذب استعدادها

بورسیه تحصیلی، فرصت شناسایی و جذب دانشجویان، پژوهشگران و متخصصان با استعداد را که می‌توانند به نیروهای کلیدی آینده در شرکت‌ها تبدیل شوند، فراهم می‌آورد. در دنیای امروزه که نیروی انسانی، سرمایه‌ی کسب‌وکارها هستند، چنین استعدادهایی برای هر کسب‌وکار، مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند.

افزایش انگیزه

داشتن بورسیه نه تنها به برگزیدگان در رشد و توسعه تخصصی کمک می‌کند، بلکه به آنها انگیزه بیشتری برای تلاش و پیشرفت در تحصیل می‌دهد.

دریافت تقدیرنامه

با دریافت بورسیه تحصیلی، یک تقدیرنامه به نام شما از طرف موسسه ACEMI به عنوان دریافت کننده بورسیه تحصیلی اعطا خواهد شد.


2. جزئیات بورسیه تحصیلی اعطایی

دستاورد نفر اول نفر دوم نفر سوم
اعتبار شرکت در دوره‌های موسسه ACEMI (ریال) 150،000،000 ریال 120،000،000 ریال 100،000،000 ریال
مشاوره تخصصی از اساتید 3 ساعت
(معادل 180،000،000 ریال)
1.5 ساعت
(معادل 90،000،000 ریال)
1 ساعت
(معادل 60،000،000 ریال)
عضویت در کانون دانش‌پژوهان 1 سال
(معادل 45،000،000 ریال)
1 سال
(معادل 45،000،000 ریال)
1 سال
(معادل 45،000،000 ریال)
دسترسی به دیکشنری آنلاین مدیریت ساخت طرح VIP
(معادل 20،000،000 ریال)
طرح طلایی
(معادل 20،000،000 ریال)
طرح نقره‌ای
(معادل 10،000،000 ریال)
مجموع ارزش ریالی 395،000،000 ریال 275،000،000 ریال 215،000،000 ریال


شرایط و معیارهای دریافت بورسیه

موسسه ACEMI برای اعطای بورسیه تحصیلی خود معیارهای دقیقی را در نظر گرفته است. علاقمندان و داوطلبان باید مدارک و مستندات لازم را ارائه دهند و در یک فرآیند انتخاب رقابتی شرکت کنند. معیارهای انتخاب دقیق به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اطمینان حاصل شود که بورسیه به افرادی تعلق می‌گیرد که بیشترین شایستگی را دارند. این معیارها عبارتند از:
- اشتغال به تحصیل
- مدرک تحصیلی در زمینه مدیریت ساخت یا رشته‌های مرتبط
- معدل دوره‌های تحصیلی قبلی
- فعالیت داوطلبانه در انجمن‌ها و تشکل‌های علمی
- محدوده سنی
- کیفیت توصیه‌نامه از اساتید دانشگاه و یا سرپرستان و کارفرمایان
- مقاله‌های تحقیقاتی و پژوهشی
- تجربه اجرایی در صنعت

نکته مهم: ارزیابی و تصمیم‌گیری درباره اعطای بورسیه تحصیلی، توسط کمیته ارزیاب صورت می‌گیرد. اعضای این کمیته، از برجسته‌ترین اساتید و متخصصان دانشگاه و صنعت هستند اما به دلیل محرمانگی، جلوگیری از تعارض منافع و حفظ عدالت در ارزیابی، اسامی اعضای کمیته ارزیابی محرمانه باقی می‌مانند.

3. مدارک موردنیاز

برای دریافت بورسیه تحصیلی نیاز است مدارک زیر را جمع‌آوری کنید و به صورت فایل PDF، در یک فایل ZIP در بخش نحوه درخواست آپلود نمایید. مدارک موردنیاز عبارتند از:
- آخرین مدرک تحصیلی
- ریز نمرات تحصیلی آخرین مقطع تحصیلی
- گواهی از فعالیت‌های داوطلبانه
- کپی شناسنامه و کارت ملی
- 2 عدد توصیه‌نامه از اساتید دانشگاه و یا سرپرستان و کارفرمایان
- مقاله‌های تحقیقاتی و پژوهشی
- سابقه بیمه
- رزومه کامل

4. تعهدات برگزیدگان

دریافت‌کنندگان بورسیه تحصیلی موسسه ACEMI تعهداتی نیز بر عهده دارند. آنها باید در طول دوره یکسال عضویت خود در کانون، عملکرد بالایی را حفظ کنند. در صورتی که انجام این تعهدات با موردی مواجه شود، برای پرهیز از تضییع حقوق سایر داوطلبان دریافت بورسیه، ارائه مزایای برگزیدگان ادامه پیدا نخواهد کرد. تعهدات برگزیدگان عبارتند از:
- دریافت گواهینامه حضور و حرفه‌ای دوره‌های انتخابی
- نگارش 2 مقاله با کیفیت در پایگاه دانش سایت موسسه
- حضور فعالانه در کمیته اجرایی رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE)
- پایبندی به منشور اخلاقی کانون دانش‌پژوهان

5. مهلت ارسال درخواست

بازه زمانی درخواست بورسیه تحصیلی سال 1404، از 14 مهر 1403 آغاز  می‌شود. تا 1 بهمن 1403 فرصت دارید درخواست و مدارک موردنیاز را از طریق فرم زیر تکمیل و ارسال نمایید.
آخرین وضعیت درخواست شما در پنل کاربری، بخش رسالت‌های اجتماعی نمایش داده می‌شود.

6. نحوه درخواست

برای درخواست بورسیه تحصیلی، از طریق فرم زیر، اطلاعات خود را تکمیل و فایل‌های موردنیاز را بارگذاری نمایید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸