مشارکت در رسالت‌های اجتماعی ACEMI


1. مشارکت در رسالت‌های اجتماعی

موسسه ACEMI به عنوان یک موسسه آموزشی پیشرو در حوزه مدیریت ساخت و پروژه، علاوه بر تعهد به ارائه آموزش‌ها، مشاوره‌ها، فرهنگسازی‌ها و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای صنعت ساخت، بر ایفای نقش فعال در جامعه و انجام رسالت‌های اجتماعی خود نیز تأکید دارد. 

2. رسالت‌های اجتماعی موسسه ACEMI

رسالت‌های اجتماعی موسسه ACEMI در قالب خدمات زیر ارائه می‌شوند:

جایزه پژوهش برتر مدیریت ساخت

جایزه پژوهش برتر مدیریت ساخت با هدف ارتقا و توسعه دانش در این حوزه و تشویق پژوهشگران به انجام تحقیقات نوآورانه و کاربردی در صنعت ساخت ارائه می‌شود. این جایزه به دنبال شناسایی و تجلیل از پژوهش‌های برجسته‌ای است که به حل چالش‌های کلیدی در صنعت ساخت و ساز می‌پردازند و می‌توانند به بهبود عملکرد پروژه‌ها، افزایش بهره‌وری و پایداری در این صنعت کمک کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کسب جایزه پژوهش برتر مدیریت ساخت، به لینک زیر مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر درباره جایزه پژوهش برتر مدیریت ساخت

پویش توسعه دانش مدیریت ساخت

موسسه ACEMI با هدف ارتقای دانش و آگاهی مدیران ساخت، طرح پویش توسعه دانش مدیریت ساخت ایران را در سال 1403 معرفی  و در همین راستا اقدام به برگزاری رویدادهای رایگان کوتاه‌مدت نمود. این ابتکار عمل، با استقبال چشمگیری از سوی مخاطبان روبرو شد و به عنوان یک برنامه ثابت در تقویم آموزشی موسسه ACEMI جای گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پویش توسعه دانش مدیریت ساخت، به لینک زیر مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر درباره پویش توسعه دانش مدیریت ساخت

بورسیه تحصیلی مدیریت ساخت

موسسه ACEMI، با هدف شناسایی و پرورش نخبگان در حوزه مدیریت ساخت، اقدام به ارائه‌ی بورسیه تحصیلی به دانشجویان مستعد و واجد شرایط می‌نماید. این بورسیه فرصتی طلایی برای علاقه‌مندان به حوزه مدیریت پروژه‌های صنعت ساخت است تا با کسب دانش و مهارت‌های لازم و بهره‌مندی از آموزش‌های تخصصی و با کیفیت، در این عرصه به موفقیت‌های چشمگیری دست یابند و گامی بلند در مسیر پیشرفت شغلی خود بردارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اخذ بورسیه تحصیلی مدیریت ساخت، به لینک زیر مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر درباره بورسیه تحصیلی مدیریت ساخت

نیکوکاری

از آبان ۱۴۰۲، در راستای رسالت اجتماعی، به همت تیم اجرایی موسسه ACEMI، هر ماه، مبالغی برای کمک به خانواده‌های نیازمند جمع‌آوری شده و صرف خریداری اقلام موردنیاز مصرفی آن‌ها می‌گردد. هدف این است که هر یک از اعضای موسسه، با تخصیص مبلغی برای حمایت از خانواده‌هایی که به دلایل مختلف در تامین مایحتاج خود نیاز به یاری دارند، در این کار نیک شریک شوند.

برای آشنایی بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

نیکوکاری موسسه ACEMI

3. نحوه مشارکت

موسسه ACEMI شرایطی را فراهم کرده است تا همراهان این موسسه بتوانند در این رسالت اجتماعی مشارکت کنند. راه‌های مختلفی برای مشارکت در رسالت‌های اجتماعی موسسه ACEMI وجود دارد:

اعطای کمک‌های مالی: شما می‌توانید با اهدای کمک‌های مالی به موسسه ACEMI، به ما در تحقق رسالت‌های اجتماعی خود یاری برسانید.
ارائه خدمات داوطلبانه: شما می‌توانید با ارائه خدمات داوطلبانه در زمینه‌های مختلف، مانند آموزش، مشاوره، تولید محتوا و ارائه در پویش توسعه دانش مدیریت ساخت، در گسترش دانش تخصصی و به‌روز در صنعت ساخت نقش خود را ایفا کنید.
معرفی موسسه ACEMI به دیگران: شما می‌توانید با معرفی موسسه ACEMI به دیگران، به ما در گسترش فعالیت‌های اجتماعی خود و جلب مشارکت کمک کنید.

4. دستاوردهای مشارکت

مشارکت در رسالت‌های اجتماعی موسسه ACEMI نه تنها به توسعه و بهبود شرایط جامعه کمک می‌کند، بلکه فرصتی برای رشد فردی و حرفه‌ای مشارکت‌کنندگان نیز فراهم می‌آورد. با مشارکت در این فعالیت‌ها، شما می‌توانید:

شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

با انجام فعالیت‌های مشارکتی، می‌توانید با افراد مختلفی که اهداف و برنامه مشترک با شما دارند، آشنا شوید و روابط حرفه‌ای خود را تقویت کنید.

به ساختن آینده بهتر در صنعت ساخت کمک کنید.

از طریق برنامه‌های خدمات اجتماعی و پژوهش‌های کاربردی، مشارکت‌کنندگان می‌توانند به بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی جامعه کمک کنند و تاثیر مثبتی بر زندگی افراد بگذارند.
تفاوت مثبتی در زندگی دیگران ایجاد کنید و احساس رضایت و خشنودی از کمک به دیگران داشته باشید.

به رشد شغلی خود کمک کنید.

با رشد موسسه ACEMI فضای صنعت ارتقا می‌یابد و این موسسه توانایی بیشتری برای اصلاح ساختارها دارد. این موضوع در نهایت منجر به بهبود فضای کسب‌و‌کار و رشد شغلی متخصصان در این صنعت می‌شود. 

5. نحوه مشارکت 

از طریق برنامه‌های متنوع داوطلبانه، پژوهشی و آموزشی، موسسه ACEMI به عنوان یک نهاد پیشرو در تحقق اهداف اجتماعی و ارتقای سطح زندگی افراد جامعه نقش بسزایی ایفا می‌کند. دستاوردهای این مشارکت‌ها نشان‌دهنده تعهد و مسئولیت‌پذیری موسسه ACEMI و اعضای آن در قبال صنعت ساخت است.

برای مشارکت در رسالت‌های اجتماعی، می‌توانید از طریق لینک زیر، حمایت خود را انجام دهید. 

با حمایت از موسسه در تحقق رسالت‌هایش، نام شما با عنوان همراه سبز موسسه ACEMI در این صفحه درج خواهد شد و برای همیشه در تاریخچه موسسه ACEMI به نمایش در خواهد آمد تا همگان بدانند چه افرادی برای ساختن این صنعت نقش داشته‌اند.

 البته این موضوع کاملا انتخابی است و شما می‌توانید انتخاب کنید که آیا اسم‌تان به همراه میزان حمایت انجام‌شده در این صفحه درج شود یا به صورت بی‌نام در این رسالت مشارکت نمایید. 

برای مشارکت در ساختن صنعت ساخت کشورمان و مشارکت در این رسالت اجتماعی، از طریق لینک زیر اقدام کنید.

من هم حمایت می‌کنم


همراه با ACEMI، دنیایی بهتر بسازیم!

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸