تخفیف‌های ویژه موسسه ACEMI


در موسسه ACEMI شرایطی وجود دارد تا بتوانید از مزایای تخفیف‌ها بهره‌مند شوید و این تخفیف‌ها به شما کمک می‌کند تا سرمایه‌گذاری بیشتری روی خود انجام دهید. البته بسیاری از این تخفیف‌ها تنها یکبار ارائه می‌شوند و اگر آن‌ها را از دست دهید، امکان استفاده مجدد وجود ندارد!

1. تخفیف 1.000.000 تومانی برای عضویت در کانون دانش‌پژوهان

اگر قصد عضویت در کانون دانش‌پژوهان را دارید و عضو سایت موسسه ACEMI نیستید، پس از عضویت در سایت، یک کد تخفیف 1.000.000 تومانی با اعتبار 48 ساعت در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد که می‌توانید از آن برای عضویت در کانون استفاده کنید. هم‌چنین این کد تخفیف از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود.کدی که تنها 1بار برای شما صادر می‌شود.
- ارزش تخفیف: 1.000.000 تومان
- زمان استفاده از تخفیف: 48 ساعت پس از عضویت


2. تخفیف 40 درصدی برای تهیه اولین دوره‌ ویدئویی

اگر قصد تهیه آموزش‌های ویدئویی را دارید و عضو سایت موسسه ACEMI نیستید، پس از عضویت در سایت، یک کد تخفیف 40 درصدی با اعتبار 48 ساعت در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد که می‌توانید از آن برای ثبت‌نام در دوره ویدئویی استفاده کنید. هم‌چنین این کد تخفیف از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود. البته توجه داشته باشید این کد برای دوره‌های مدیریت کسب‌و‌کار در صنعت ساخت قابل استفاده نخواهد بود.
- ارزش تخفیف: 40 درصد
- زمان استفاده از تخفیف: 48 ساعت پس از عضویت


3. تخفیف 25 درصدی برای تهیه اولین دوره آموزشی

اگر قصد تهیه دوره‌های آموزشی موسسه را دارید و تاکنون در هیچ یک از دوره‌های موسسه شرکت نداشته‌اید و عضو کانون دانش‌پژوهان نیز نیستید، می‌توانید از کد معرف 25 درصدی اعضای کانون دانش‌پژوهان که در پروفایلشان قرار دارد، استفاده کنید. برای این کار به صفحه همه اعضای کانون دانش‌پژوهان مراجعه نمایید و به انتخاب خود از کد معرف یکی از اعضای کانون برای تهیه اولین دوره خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید این کد برای دوره‌های مدیریت کسب‌و‌کار در صنعت ساخت قابل استفاده نخواهد بود.
- ارزش تخفیف: 25 درصد
- زمان استفاده از تخفیف: تا قبل از حضور در دوره آموزشی یا عضویت در کانون


4. تخفیف 25 درصدی برای عضویت در کانون دانش‌پژوهان

اگر قصد عضویت در کانون دانش‌پژوهان را دارید و فرصت 48 ساعته استفاده از کد تخفیف عضویت در کانون را که در زمان عضویت در سایت در اختیارتان قرار گرفته بود، از دست داده‌اید و تاکنون در هیچ یک از دوره‌های موسسه نیز شرکت نداشته‌اید، می‌توانید از کد معرف اعضای کانون دانش‌پژوهان که در پروفایلشان قرار دارد، استفاده کنید. برای این کار به صفحه همه اعضای کانون دانش‌پژوهان مراجعه نمایید و به انتخاب خود از کد معرف 25 درصدی یکی از اعضای کانون برای عضویت خود در کانون دانش‌پژوهان استفاده کنید.
- ارزش تخفیف: 25 درصد
- زمان استفاده از تخفیف: تا قبل از عضویت در کانون یا حضور در دوره آموزشی


5. تخفیف 20 درصدی برای تهیه اولین دوره تقویمی

اگر قصد دارید برای اولین بار در دوره تقویمی موسسه ثبت‌نام کنید ولی تاکنون موفق به حضور در هیچ‌کدام از دوره‌ها نشده‌اید و سایر تخفیف‌ها را از دست داده‌اید، می‌توانید با ارتباط با تیم پشتیبانی موسسه، یک کد تخفیف 20 درصدی با اعتبار 24 ساعته دریافت کنید و از آن برای تهیه اولین دوره تقویمی در مراحل ثبت‌نام استفاده کنید. البته توجه داشته باشید این کد برای دوره‌های پیش‌رو که کمتر از 3 ماه به برگزاری آنها مانده و دوره‌های مدیریت کسب‌و‌کار در صنعت ساخت قابل استفاده نخواهد بود.
- ارزش تخفیف: 20 درصد
- زمان استفاده از تخفیف: 24 ساعت از زمان ارتباط با تیم پشتیبانی و صدور کد


6. تخفیف 500.000 تومانی برای عضویت در کانون دانش‌پژوهان

اگر قصد دارید عضو کانون دانش‌پژوهان شوید ولی فرصت و شرایط استفاده از کدهای تخفیف دیگر را از دست داده‌اید، پس از تهیه اولین دوره تقویمی یا ویدئویی خود از سایت موسسه با ارزش بیشتر از  3.800.۰۰۰ تومان، یک تخفیف  ۵۰۰.۰۰۰ تومانی با اعتبار 48 ساعت دریافت می‌کنید که می‌توانید از آن برای عضویت در کانون استفاده کنید. هم‌چنین این کد تخفیف از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود.
- ارزش تخفیف: ۵۰۰.۰۰۰ تومان
- زمان استفاده از تخفیف: 48 ساعت از زمان صدور کد


7. تخفیف اعتباری برای تهیه دوره تقویمی و ویدئویی بعدی

با تهیه هر یک از آموزش‌های تقویمی و یا ویدئویی، یک کد تخفیف به میزان 10 درصد مبلغ پرداختی برای تهیه دوره تقویمی یا ویدئویی بعدی با اعتبار 7 روز برای شما صادر و در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد. این کد برای دوره‌هایی قابل استفاده است که ارزشی معادل یا بیشتر از ۲ برابر مبلغ تخفیف داشته باشند. هم‌چنین این کد تخفیف از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود.
- ارزش تخفیف: 10 درصد مبلغ پرداختی از دوره قبلی
- زمان استفاده از تخفیف: 7 روز پس از تهیه دوره قبلی


8. تخفیف 10 درصدی برای معرفی همراهان

اگر در دوره‌های موسسه شرکت داشته‌اید و دوستان و همکارانتان نیز قصد دارند در دوره‌های موسسه شرکت کنند و عضو کانون نیز نیستند، می‌توانید تخفیف 10 درصدی برای تهیه دوره آموزشیشان به آنها هدیه دهید. کافیست از طریق راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا کد تخفیف 10 درصدی صادر کنند و در اختیار شما قرار دهند. البته توجه داشته باشید این کد برای دوره‌های مدیریت کسب‌و‌کار در صنعت ساخت قابل استفاده نخواهد بود.
- ارزش تخفیف: 10 درصد
- زمان استفاده از تخفیف: 48 ساعت از زمان صدور کد


9. تخفیف 20 درصدی به عنوان هدیه به دوستان

اگر در دوره‌های موسسه شرکت داشته‌اید و دوستان و همکارانتان نیز قصد دارند برای اولین بار در دوره‌های موسسه شرکت کنند و عضو کانون نیز نیستند، می‌توانید تخفیف 20 درصدی برای تهیه اولین دوره آموزشیشان به آنها هدیه دهید و پس از ثبت‌نام آنها در دوره های آموزشی، خودتان نیز از کد تخفیف 10 درصدی برای تهیه دوره بعدی بهره‌مند شوید. کافیست از طریق راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا کد تخفیف 20 درصدی برای تهیه اولین دوره صادر کنند و در اختیار شما قرار دهند. پس از ثبت‌نام دوستان و همکارانتان در دوره آموزشی، کد تخفیف 10 درصدی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا برای دوره بعدی از آن استفاده کنید. البته توجه داشته باشید این کد برای دوره‌های مدیریت کسب‌و‌کار در صنعت ساخت قابل استفاده نخواهد بود.
- ارزش تخفیف: 20 درصد
- زمان استفاده از تخفیف: 48 ساعت از زمان صدور کد


10. کد تخفیف امتیازی اعضای کانون دانش‌پژوهان

اگر عضو کانون دانش‌پژوهان موسسه باشید، برای برخی از دوره‌ها کدهای تخفیف امتیازی در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید تا زمان مشخص شده که برای هر دوره متغیر است، استفاده نمایید. کدهای تخفیف امتیازی با کسر امتیازات قابل استفاده هستند. می‌توانید با روش‌های مختلف طرح مشارکت اعضای کانون، امتیاز کسب کنید و از امتیازات کسب شده برای ثبت‌نام در دوره‌ها استفاده کنید.
- ارزش تخفیف: متغیر
- زمان استفاده از تخفیف: متغیر


11. فروش ویژه

در برخی از روزهای سال، بازه‌هایی برای ارائه تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته می‌شود که می‌توانید برخی از دوره‌های آموزشی را با تخفیف‌های ویژه و تکرار نشدنی تهیه کنید و یا در کانون دانش‌پژوهان با تخفیف ویژه عضو شوید. برای استفاده از این تخفیف‌ها به صفحه فروش ویژه مراجعه کنید.
- ارزش تخفیف: متغیر
- زمان استفاده از تخفیف: بازه‌های فروش ویژه


12. کد تخفیف ثبت‌نام در رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE)

اگر قصد حضور در رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE) را دارید، برای اعضای کانون دانش‌پژوهان، در بازه ثبت‌نام زودهنگام، تخفیف‌های ویژه‌ای ارائه می‌دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE) مراجعه کنید.
- ارزش تخفیف: متغیر
- زمان استفاده از تخفیف: بازه ثبت‌نام زودهنگام رویدادها


برخی از این تخفیف‌ها ممکن است در برخی مواقع برای برخی از دوره‌ها بر اساس تصمیم و برنامه موسسه قابل ارائه نباشند، در این مواقع می‌توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید و از راهنمایی آنان استفاده کنید.
برای شروع مسیر یادگیری، می‌توانید از طریق مطالعه محتوای صفحه از کجا شروع کنم، مسیر خود را آغاز کنید و در صورتی که هر سوالی داشته باشید مشاوران ما به صورت تخصصی در کنار شما هستند.
کافیست از طریق یکی از راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس با شماره‌های موسسه
ارتباط آنلاین با تیم پشتیبانی
پشتیبانی تلگرام


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸