دغدغه متخصصان

احتمالا شما نیز به عنوان یک دانشجو، فارغ‌التحصیل، کارشناس، مدیر و یا متخصص فعال در صنعت ساخت و مدیریت ساخت، با دغدغه‌های زیادی مواجه هستید. نگرانی‌هایی که تاکنون یا پاسخی به آن داده نشده و یا به دلیل ناآگاهی و ضعف‌های موجود، موفق به رفع دغدغه‌های خود نشده‌اید. بعضا نیز به دلیل عدم دید وسیع و یکپارچه به موضوعات، دچار سردرگمی شده‌اید و در حین مسیری که برای خود ترسیم نموده بودید، انرژی، هزینه و مهم‌تر از آن زمان خود را از دست داده باشید!

در اینجا، تلاش می‌کنیم تا با مطرح کردن دغدغه‌هایی که دارید، راه حل‌هایی را که به آن‌ها اندیشیده و آماده کرده‌ایم، در اختیار شما قرار دهیم.

1. برای یادگیری، هیچ نقشه و مسیر مشخصی ندارم.

اولین مشکلی که در آغاز مسیر با آن مواجهید، سردرگمی است! در صورتی که بدون نقشه راه اقدام به یادگیری پراکنده تخصص‌ها و حوزه‌های دانشی کنید، نتیجه آن چیزی جز از دست رفتن هزینه و ارزشمندتر از آن، زمان شما نخواهد بود. داشتن و پیش رفتن با نقشه راهی که تمامی نیازهای آموزشی و حرفه‌ای شما را برطرف کند، یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که در هنگام انتخاب باید به آن توجه کنید.

اما موسسه ACEMI با ارائه نقشه‌های راه مدیریت ساخت (CM) و مدیریت کسب‌وکار در صنعت ساخت (CBM)، نقطه شروع، نحوه طی کردن مسیر و انتهای آن را مشخص کرده تا با خیال راحت و با اطمینان از سرمایه‌گذاری انجام‌شده، یادگیری اثربخشی داشته باشید.
نقشه‌های راه مدیریت ساخت (CM) و مدیریت کسب‌وکار در صنعت ساخت (CBM) را از لینک‌های زیر مشاهده و مسیر خود را مشخص کنید.

2. نمی‌دانم کدام مسیر شغلی برای من مناسب است.

چالش دیگری که با آن مواجه هستید، انتخاب مسیر شغلی مناسب از میان انبوه مسیرهای شغلی پیش‌رویتان است. انتخاب اشتباه مسیر شغلی منجر به از بین رفتن هزینه و زمان می‌شود و گاها حتی باعث می‌شود انگیزه خود را در طی مسیر شغلی خود از دست بدهید. اما اگر به صورتی کاملا هدفمند و حرفه‌ای، مسیر شغلی خود را برای متمایز شدن انتخاب کنید، دیگر نگرانی بابت حرفه شغلی خود نخواهید داشت. در همین راستا، موسسه ACEMI برای اولین بار راهنماهای مسیر شغلی را برای 8 تخصص شغلی و بر اساس نقشه‌های راه آموزشی، ارائه کرده تا این دغدغه را برطرف نماید و شما می‌توانید بر اساس این راهنما، مسیر شغلی خود را مشخص کنید. 

3. این مبانی در داخل یا خارج از کشور کاربرد ندارد!

یکی از چالش‌های دیگر شما آن است که محتوای آموزشی ارائه شده، گاها یا در داخل و گاها در خارج از کشور کاربرد دارند. اما موسسه ACEMI جزء معدود موسساتی است که آموزش‌های ارائه شده را در هر 2 حوزه متمرکز کرده و دوره‌هایی که در موسسه برگزار می‌شوند، نه تنها در خارج از کشور (به دلیل استفاده از جدیدترین اسناد بین‌المللی)، بلکه به دلیل تطبیق‌سازی‌های انجام شده با شرایط داخل کشور، در داخل نیز کاربردی هستند. بسیاری از مبانی در زمره فنی و بسیاری در حوزه انسانی قرار می‌گیرند، که به دلیل ساختار ایجاد شده، می‌توانید با خیال راحت از این آموزش‌ها بهره‌مند شوید. پیشنهاد می‌کنیم برای روشن‌تر شدن موضوع، ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.

4. فرصت کمی برای مطالعه دارم.

چالش دیگر متخصصان در دنیای امروز آن است که به دلیل مشغله زیاد، فرصت کافی برای مطالعه و یادگیری این حجم از اسناد و مراجع را ندارند. اما موسسه ACEMI با گردآوری اغلب این اسناد و ارائه آن در دوره‌های جامع نیاز شما را برطرف نموده و می‌توانید بدون نیاز به مطالعه این حجم از منابع، محتوای دسته‌بندی شده و کاربردی را فرا بگیرید که شما را از دیگران متمایز می‌نماید.
اما اتفاقی که در موسسه ACEMI رقم خورده، این است که مراجع متنوع و متعددی در یک دوره گردآوری شده و شما طی دوره‌های جامع موسسه، با صرف زمانی بسیار کمتر از آنچه که باید برای مطالعه تمامی منابع در نظر می‌گرفتید، به محتوای آن‌ها دست پیدا می‌کنید.
به عنوان مثال دوره فرآیند جامع آنالیز تاخیرات در پروژه (تدوین لایحه تاخیرات جامع) که در حدود 65 ساعت برگزار می‌شود، مراجع زیادی را برای شما یکپارچه نموده تا نیازتان از گذراندن دوره‌های متعدد یا مطالعه مراجع مختلف را برطرف نماید. 


5. نمی‌توانم به صورت حضوری یا آنلاین در دوره‌ها شرکت کنم.

اگر به دلیل مشغله کاری، جلسات طولانی، ماموریت‌ها و هر موضوع دیگری امکان شرکت در دوره‌های حضوری و یا آنلاین را ندارید، نگرانی شما قابل درک است. ما در موسسه ACEMI به این موضوع نیز فکر کرده‌ایم و تمامی دوره‌های موسسه که به صورت آنلاین برگزار می‌شوند، به صورت کامل، از ابتدا تا انتها با کیفیت بالا ضبط می‌شوند تا ویدئوهای آن‌ها در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گیرد.
جدا از موضوع زمان، حتی امکان دارد فراموش کنید در جلسه آنلاین شوید و فرصت پرسش و پاسخ از مدرس را از دست دهید. راهکار این مشکل را هم داریم! دوره‌های تقویمی، از ابتدای برگزاری به مدت 60 روز، گروه پشتیبانی دارند که می‌توانید با هم‌دوره‌ای‌های خود مشورت کنید و سوالات خود را از مدرس دوره در گروه بپرسید. علاوه بر این می‌توانید از طریق پنل کاربری و ایمیل با مدرس دوره در ارتباط باشید.

6. مطمئن نیستم آموزش‌ها برای من مناسب باشد.

این موضوع طبیعی است که تهیه هر محصول و محتوای آموزشی، دارای ریسک است و اگر ارائه‌دهنده به کیفیت آموزش خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً این ریسک را خواهد پذیرفت.
در موسسه ACEMI، دوره‌های آموزشی (وبیناری، ویدئویی و هیبریدی)، دارای ضمانت بازگشت وجه 100 درصد است و اگر شما دوره‌ها و آموزش‌های ما را تهیه کرده باشید و احساس کنید که از دوره آموزشی به هر دلیلی رضایت ندارید، 100 درصد وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، صفحه ضمانت بازگشت وجه را مطالعه کنید.

7. از کیفیت آموزش‌ها مطمئن نیستم. 

وجود آموزش‌های بی‌کیفیت همیشه باعث بدبین شدن ما به آموزش می‌شود و این موضوع کاملا قابل درک است. اما آموزش‌های موسسه با کیفیت بالا تمام این دغدغه‌ها را برطرف کرده و به عنوان مرجع آموزشی کشور باعث استقبال فراوانی شده است. حضور گسترده سازمان‌های معتبر کشور در دوره‌های آموزشی، حضور انبوهی از متخصصان در دوره‌های آموزشی و ثبت تعداد نفر-ساعت آموزشی بسیار بالا، نظرات رضایت‌بخش فراگیران و وفاداری مخاطبان موسسه ACEMI همگی بیان‌گر این کیفیت بالا در طی این سالیان است. 

8. از اثربخشی آموزش‌ها برای پیشرفت شغلی خود مطمئن نیستم. 

چالش دیگر خیلی از ما آن است که درباره اثربخشی آموزش‌ها تردید داریم. اما این موضوع در موسسه ACEMI صادق نیست! آموزش‌های ارائه شده به حدی کاربردی و با کیفیت هستند که باعث پیشرفت شغلی متخصصان زیادی در طی این سال‌ها شده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم ویدئوهای پیشرفت شغلی متخصصان زیادی که در طی این سال‌ها با این آموزش‌ها پیشرفت زیادی کرده‌اند را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.


برای اینکه بدانید دقیقا از کجا باید شروع کنید، حتما راهنمای از کجا شروع کنم؟ را در وبسایت موسسه مطالعه کنید.
اگر دغدغه‌ای دارید که ذهن شما را به خود مشغول کرده، کافیست با ما در ارتباط باشید.
می‌توانید از طریق تماس با شماره‌های موسسه و همینطور چت آنلاین سایت، از تیم پشتیبانی سوالات خود را بپرسید.

تماس با شماره‌های موسسه
ارتباط آنلاین با تیم پشتیبانی
پشتیبانی تلگرام


برای دریافت مشاوره آموزشی کلیک کنید

همیشه همراهتان هستیم.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸