کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI

کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI در سال ۱۴۰۰ تاسیس و با هدف ایجاد بزرگترین شبکه ارتباطی در زمینه مدیریت ساخت و پروژه در کشور راه اندازی گردید. این کانون، علاوه بر ایجاد یک حلقه به هم پیوسته از متخصصان، به دنبال ایجاد تمایز برای همراهان موسسه ACEMI بوده و کنار اتصال این طرح به طرح ارتباط با صنعت، به دنبال ایجاد مزایای زیادی برای اعضای خود است.

کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI

نخستین کانون تخصصی مدیریت ساخت در ایران

مزایای عضویت در کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI
Line Divider

کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI با هدف ایجاد بزرگترین شبکه ارتباطی در زمینه مدیریت ساخت و پروژه در کشور راه اندازی شده و در کنار این شبکه‌سازی، اقدام به ارائه خدمات ویژه‌ای به اعضای وفادار موسسه می‌نماید. خدماتی که در 18 بخش ارائه می‌گردند. هم‌چنین میتوانید توضیحات بیشتری را نیز از پرسش‌و‌پاسخ‌های سایت مرتبط با کانون دانش‌پژوهان مطالعه نمایید. 

بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
استفاده از به روزرسانی دائمی دوره‌های آموزشی
متمایزسازی اعضاء بر اساس مشارکت در توسعه
دسترسی به دوره‌های VIP تخصصی
حضور در دوره‌های کوتاه مدت رایگان
ثبت نام زودهنگام
بهره‌مندی از تخفیف تمدید لایسنس‌ها
پشتیبانی مادام‌العمر دوره‌های تقویمی و ویدئویی
تخفیف ثبت‌نام مجدد در دوره‌ها
کانون دانش پژوهان موسسه ACEMI
دسترسی به مقالات تخصصی
دسترسی به پادکست‌های تخصصی
دسترسی به TVهای تخصصی
دسترسی به پرسش ‌و ‌پاسخ‌های تخصصی
تخفیف ویژه ثبت‌نام در رویدادهای ICIE
دسترسی با دستگاه‌های بیشتر به ویدئوهای دوره‌ها
دسترسی به جزوات دوره‌ها به صورت PDF
تمدید یکجای لایسنس‌های دسترسی به ویدئوها
اولویت بالاتر متخصصان
دستاوردهای کانون دانش پژوهان

199

عضو کانون

4524

نفر-ساعت آموزش تخصصی کانون

168

ساعات به روزرسانی‌های ارائه‌شده

25

تعداد دوره‌های به‌روزشده

5

دوره‌های VIP کانون

43

ساعت مشاوره به اعضای کانون

14

کدتخفیف‌های امتیازی ارائه‌شده کانون

10

TVهای کانون

4

پادکست‌های کانون

51

مقالات کانون

32

پرسش و پاسخ‌های کانون

مقایسه ویژگی‌ها و نحوه عضویت در کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI

عضویت در کانون به دو صورت دانشجویی و عادی صورت میگیرد و در حال حاضر این عضویت فقط به صورت شخص حقیقی ممکن است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه عضویت، نحوه عضویت خود را انتخاب نموده و پس از آپلود مدارک لازم و درج اطلاعات خواسته شده، ثبت نام خود را انجام دهید. پس از تایید مدارک ارسال شده، به مدت یکسال عضو و همراه کانون دانش پژوهان موسسه ACEMI خواهید شد. در صورتی که تمایل به تمدید عضویت خود نیز داشته باشید، میتوانید در پایان زمان عضویت، مجدد آنرا تمدید نمایید.

عضویت
کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI

نخستین کانون تخصصی مدیریت ساخت در ایران

سوالات متداول کانون دانش پژوهان

در همین صفحه به شرح کامل این مزایا پرداخته شده است و توصیه میکنیم قبل از اقدام به عضویت حتما این موارد را با دقت مطالعه نمایید. باید اشاره نماییم که در آینده این طرح به طرح ارتباط با صنعت نیز وصل خواهد شد تا شرایط یکپارچه‌ای را در موسسه از مرحله آموزش تا اشتغالزایی در صنعت ایجاد نماید. هم‌چنین میتوانید توضیحات بیشتری را نیز از پرسش‌و‌پاسخ‌های سایت مرتبط با کانون دانش‌پژوهان مطالعه نمایید.

تمام افرادی که قصد دارند از خدمات موسسه استفاده نمایند و همچنین علاقه به توسعه شبکه ارتباطی خود دارند. به طور مثال اگر قصد دارید در چند دوره شرکت کنید، هزینه این طرح به واسطه تخفیفهای ارائه شده به شما بازپرداخت خواهد شد. علاوه بر این موارد، از سایر تخفیف‌های ویژه اعضاء، به روزرسانی دائمی دوره‌ها، استفاده از برخی دوره های تخصصی VIP، پادکستها، TVها، مقالات، پرسش و پاسخ‌ها و بسیاری از خدماتی که صرفا در اختیار اعضای وفادار موسسه قرار میگیرند، بهره‌مند میشوید. در کنار تمام مزایای اشاره شده، این طرح به طرح‌های دیگری در بخش ارتباط با صنعت وصل خواهد شد تا مزایای بیشتری را برای اعضای کانون ایجاد نماید.

در حال حاضر عضویت به دو صورت دانشجویی و عادی صورت میگیرد. بعد از پرداخت هزینه عضویت، عضویت شما از زمان پرداخت به مدت یکسال اعتبار خواهد داشت و در صورت عدم تمدید مجدد، اعتبار شما لغو میشود. تمامی این فرآیند به صورت آنلاین و از طریق سایت انجام میشود. ممکن است در شرایطی و تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص موسسه، با عضویت کاربر در کانون موافقت نشود. در این زمان کل مبلغ به کاربر عودت داده می‌شود و موسسه اجبار و تعهدی برای تایید عضویت کاربر و ارائه خدمات کانون ندارد. حتما پیش از عضویت، راهنمای قوانین و مقررات سایت و راهنمای کانون را از بخش مشارکت اعضای کانون مطالعه کنید.

برای هر دو روش باید مدرک شناسایی خود را (کارت ملی یا شناسنامه یا پاسپورت) آپلود کرده باشید تا از این طریق احراز هویت شوید. برای عضویتهای دانشجویی نیز داشتن کارت دانشجویی معتبر (یا مدرک معتبر دیگری مانند تصویر جدیدترین انتخاب واحد) الزامیست، در غیر اینصورت موسسه این اختیار را دارد تا به صورت یکطرفه عضویت شما را بدون بازگشت هزینه لغو نماید. در صورتی که مانعی برای ثبت نام وجود دارد با ما در ارتباط باشید.

پس از تایید عضویت، تاریخچه عضویت شما در پروفایل کاربریتان به روز میگردد. علاوه بر این موضوع، بج (Badge) مخصوص اعضای کانون موسسه در پروفایلتان قرار خواهد گرفت. به زودی کارت عضویتی نیز به صورت دیجیتالی صادر میشود که بتوانید آنرا دانلود و در صورت نیاز از آن استفاده نمایید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸