ورود به وبینارها (رویدادهای آنلاین)


در این ویدیو نحوه ورود به دوره‌های آنلاین (وبینارهای) موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) را به طور کامل توضیح داد‌ه‌ایم. به صورت دقیق این ویدیو را مشاهده کنید و نکات آن را به خاطر بسپارید.
در روزهای برگزاری جلسات آنلاین تا ساعت 12 ظهر، یک ایمیل حاوی لینک ورود و رمز از طرف ACEMI برای ورود به جلسه برای شرکت‌کنندگان ارسال می‌شود. پس از ارسال لینک‌های ورود برای شرکت‌کنندگان، در گروه پشتیبانی دوره هم اطلاع‌رسانی می‌شود.
در روزهای برگزاری جلسات، Inbox ایمیلی را که با آن در دوره ثبت‌نام کردید، چک کنید. اگر ایمیل را در Inbox نیافتید، پوشه‌های Spam و Social و Promotion را نیز بررسی کنید و اگر ایمیل در پوشه‌ای جز Inbox بود، حتما آن را به Inbox منتقل کنید. در نهایت اگر ایمیل را دریافت نکرده بودید، حتما تا ساعت 15 به تیم پشتیبانی موسسه اطلاع دهید تا لینک مجدد برای شما ارسال شود.از قرار دادن لینک ورود در اختیار دیگران خودداری کنید چرا که این موضوع قابل پیگیری است.

برای حضور در جلسات آنلاین از یک سرویس اینترنت با سرعت مناسب و Stable استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های خوب پلتفرمی که ما استفاده می‌کنیم، این است که می‌توانید بدون نیاز به نصب نرم‌افزار، با مرورگرها و با دیوایس‌های مختلف در کلاس حضور پیدا کنید.
بر اساس تجربه، با توجه به تخصصی و سنگین بودن محتوای دوره‌های موسسه، برای اینکه بهتر فرآیند یادگیری را طی کنید، پیشنهاد می‌کنیم از PC یا لپتاپ به جای گوشی استفاده کنید، زیرا می‌توانید بهتر بر روی محتوای در حال ارائه تمرکز کنید.
چند دقیقه قبل ازشروع کلاس، روی دکمه Join ایمیل کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود، نام و نام خانوادگی‌تان به صورت کامل، ایمیلی که با آن در دوره ثبت‌نام کردید و رمزی را که در ایمیل درج شده بود، وارد کنید.
نکته مهم: حتما نام و نام خانوادگی را به صورت کامل و همان ایمیلی را که با آن در وبسایت موسسه در دوره ثبت نام کرده‌اید، دراین بخش وارد نمایید، زیرا از این اطلاعات برای گزارش حضور شرکت کنندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صورتی که این موارد توسط شرکت‌کننده رعایت نشود، توسط تیم پشتیبانی برگزاری، از پلتفرم خارج خواهد شد.

از ویژگی‌های خوب دیگر این پلتفرم این است که اگر پیش از شروع کلاس وارد پلتفرم شوید، Waiting Room یا اتاق انتظار برای شما باز می‌شود و به محض شروع کلاس، به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به رفرش، وارد کلاس خواهید شد.

این پلتفرم، یکی از بهترین و گرانترین پلتفرم‌های برگزاری جلسات آنلاین در سطح جهانی است که موسسه برای برگزاری هرچه بهتر دوره‌ها تهیه کرده‌است و دارای امکانات زیادی هم برای ارائه دهنده و هم برای شرکت‌کنندگان است.
پس از آغاز رویداد، پلتفرم برگزاری به این شکل می باشد. گفتگوی عمومی و خصوصی با سایر شرکت‌کنندگان، Reaction، اتصال شرکت‌کنندگان با دوربین و میکروفون و Raise Hand از ویژگی‌های دیگر ارتباطی این پلتفرم است.

امکان اشتراک فایل با شرکت‌کنندگان حین برگزاری، تخته وایتبورد، اسکرین شرینگ با کیفیت بالا که به ویژه برای دوره‌های نرم‌افزاری موضوع بسیار مهمی است، نظرسنجی، آزمون و پرسش و پاسخ تنها بخشی از امکانات این پلتفرم هستند.
ویدئوهای ضبط شده تا 24 ساعت بعد از برگزاری جلسات، از طریق پلتفرم مشاهده ویدئوها در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. میتوانید راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها را مطالعه کنید. علاوه بر این، پلتفرم گزارش حضور دقیقی در اختیار موسسه قرار می‌دهد که برای صدور گواهینامه‌های حضور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یک نکته مهم: امکان دارد برخی از شرکت‌کنندگان در برخی نقاط با استفاده از برخی سرویس‌های ارائه دهنده اینترنت، امکان ورود به کلاس را نداشته باشند یا با خطای 504 مواجه شوند. این موارد ممکن است به علت تغییراتی که اخیرا در شبکه سراسری اینترنت کشور صورت گرفته، پیش آید، اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا این موارد با تغییر مرورگر، یا تغییر سرویس ارائه دهنده اینترنت و یا حتی با Refresh رفع می‌گردد.
و یک نکته مهم دیگر: همانطور که اشاره کردیم، ویدئوهای جلسات آنلاین توسط موسسه به صورت کامل ضبط می‌گردد و تا 24 ساعت پس از برگزاری از طریق پلتفرم مشاهده ویدئوها در اختیارتان قرار می‌گیرد. از این‌رو، در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید در کلاس‌ها به صورت آنلاین حضور پیدا کنید، نگران نباشید!
اگر با سوال و یا مشکلی برای ورود به کلاس یا حین کلاس مواجه شدید، از طریق پشتیبانی آنلاین سایت با تیم ما در ارتباط باشید.

از اینکه همراه موسسه هستید، صمیمانه سپاسگزاریم. با آرزوی موفقیت!

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸