دسترسی به گواهینامه ها

برای شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI)، از طرف موسسه گواهینامه حضور (Certificate of Participation) به رنگ نقره‌ای، گواهینامه حرفه‌ای (Professional Certificate) به رنگ طلایی، گواهینامه مدیریتی (Management Certification) به رنگ قرمز و گواهینامه مشاوران به رنگ سبز (Certificate of Professional Consultancy) صادر می گردد. در واقع ساختار گواهینامه‌ها از یکدیگر متمایز شده و هر کدام از این گواهینامه ها گویای موارد متفاوتی میباشند. در صفحه "راهنمای نقشه راه و گواهینامه ها" به شرح هر یک از این گواهینامه‌ها و نحوه دریافت آنها پرداخته شده است.
یکی از ویژگی‌هایی که گواهینامه‌های موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) دارد و آن را از سایر گواهینامه‌ها متمایز میکند، قابلیت اعتبارسنجی آن‌ها است. هر یک از گواهینامه‌های موسسه برای هر یک از شرکت‌کنندگان با یک کد یکتا صادر می گردند و با جستجوی کد رهگیری در وبسایت، موسسه با ذکر نام و نام‌خانوادگی اعلام می‌کند که فرد گواهینامه دوره را اخذ کرده و گواهینامه معتبر می‌باشد.
در ادامه به آموزش
1. دانلود فایل گواهینامه
2. درخواست نسخه چاپی گواهینامه با هولوگرام اختصاصی موسسه
3. اعتبارسنجی گواهینامه در وبسایت موسسه
4. درج گواهینامه در رزومه‌ها و پروفایل‌های حرفه‌ای مانند لینکدین
می‌پردازیم.

دانلود فایل گواهینامه
شرایط دریافت هر یک از گواهینامه‌های موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) در صفحه "نقشه راه و گواهینامه ها" درج شده است. چنانچه شرایط دریافت گواهینامه‌ها را داشته باشید، فایل گواهینامه در پنل کاربری شما بارگذاری می‌شود و پس از بارگذاری از طرف موسسه ایمیل دریافت می‌کنید. در صورتی که فکر می کنید شرایط دریافت گواهینامه را داشته‌اید ولی گواهینامه صادر نشده است به ما اطلاع دهید. راه های ارتباط با ما در صفحه " تماس با ما" درج شده است.
1. برای دسترسی به گواهینامه ها ابتدا می‌بایست وارد پنل کاربری خود شوید. از منوی سمت راست گواهینامه‌ها را انتخاب کنید. در این صفحه تمامی گواهینامه هایی که دریافت کرده اید، درج شده است.


2. با کلیک بر روی دکمه دانلود می‌توانید فایل PDF گواهینامه، شامل کاورلتر و گواهینامه را دانلود کنید.

درخواست نسخه چاپی گواهینامه
1. برای درخواست نسخه چاپی گواهینامه ها، گواهینامه هایی را که در نظر دارید، انتخاب کنید و در انتها، بر روی درخواست ارسال گواهینامه کلیک کنید.


2. با کلیک بر روی درخواست ارسال گواهینامه وارد صفحه جدیدی می‌شوید که می‌بایست تمامی اطلاعات را به طور صحیح تکمیل کنید. از صحت اطلاعات درج شده اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت صحیح نبودن اطلاعات و مرجوع شدن بسته پستی، موسسه مسئولیتی نمی‌پذیرد و باید از ابتدا درخواست خود را ثبت کنید. پس از تکمیل اطلاعات، وارد درگاه پرداخت می‌شوید و پس از پرداخت به سایت بازگردانده شده و درخواست شما ثبت می‌شود.


3. پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، با کلیک بر روی دکمه " وضعیت درخواست های گواهینامه های من" میتوانید وضعیت درخواست گواهینامه خود را بررسی کنید.

4. گواهینامه‌ها در هفته اول هر ماه از طریق پست برای درخواست‌کنندگان ارسال می‌شود. کد رهگیری مرسوله پستی در پنل کاربری درج می‌شود و از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی به نشانی https://tracking.post.ir/ قابل پیگیری است. علاوه بر این، کد رهگیری از طریق ایمیل و پیامک به شماره همراه شما ارسال می‌شود.

اعتبارسنجی گواهینامه
همانطور که پیشتر گفتیم، هر یک از گواهینامه‌های موسسه با کد یکتا صادر می‌گردند و قابلیت اعتبارسنجی در وبسایت موسسه را دارند. در ادامه، مراحل اعتبارسنجی گواهینامه‌ها را توضیح می‌دهیم.
1. پس از اینکه فایل گواهینامه خود را دانلود کردید، به بخش "اعتبارسنجی گواهینامه‌ها" که در بالای هر یک از صفحات وبسایت موسسه و هم‌‌چنین زیرمنوی "آموزش" درج شده است، بروید.

2.  کد رهگیری گواهینامه خود را که در صفحه دوم فایل دانلودی گواهینامه درج شده است، کپی کنید. دقت کنید میان حروف و اعداد هیچ فاصله‌ای نباید قرار گیرد. چنانچه در کد رهگیری شما فاصله‌ای درج شده است، حتما آن را حذف کنید. در صورتی‌که این کد را در صفحه "اعتبارسنجی گواهینامه‌ها" وارد نمایید، به صفحه گواهینامه خود هدایت خواهید شد.

3. در صفحه اختصاصی گواهینامه شما، موسسه اعلام می‌کند که کد رهگیری معتبر است و با ذکر نام و نام خانوادگی و عنوان دوره مربوطه تایید می‌نماید که فرد گواهینامه مذکور را اخذ نموده است. علاوه بر این، می‌توانید فایل گواهینامه را از همین صفحه دانلود نمایید. برای درج گواهینامه در پروفایل‌های حرفه‌ای مانند لینکدین، علاوه بر کد رهگیری، به لینک این صفحه نیاز دارید. پس لینک این صفحه را در جایی کپی کنید تا با یکدیگر به سرغ مرحله بعدی برویم.  

درج گواهینامه در رزومه ها و پروفایلهای حرفه ای
می توانید گواهینامه‌های خود را در رزومه‌ها و پروفایل‌های حرفه‌ای خود مانند لینکدین درج کنید. برای این کار به تاریخ صدور گواهینامه، کد رهگیری گواهینامه و لینک صفحه اعتبارسنجی گواهینامه که در مرحله آخر قسمت قبل توضیح دادیم نیاز داریم. در این قسمت به آموزش این کار در نسخه وب لینکدین پرداخته‌ایم. درج گواهینامه در پروفایل از طریق اپلیکیشن گوشی مشابه همین روش است ولی اگر سوالی داشتید از ما بپرسید.
1. برای درج گواهینامه در پروفایل لینکدین وارد پروفایل خود شوید. پس از ورود به پروفایل خود مانند تصویر زیر گزینه Me را انتخاب کنید و بر روی دکمه View Profile کلیک کنید.


2. با کلیک بر روی دکمه View Profile وارد صفحه پروفایل خود و ویرایش آن می‌شوید. در این صفحه به دنبال قسمت Licenses & certifications بگردید و با کلیک بر روی دکمه + گواهینامه خود را به آن اضافه کنید. اگر قسمت Licenses & certifications را نیافتید بر روی دکمه Add profile section کلیک کنید و روی Licenses & certifications بزنید.

3. با کلیک بر روی + وارد صفحه جدید می شوید که در این صفحه می‌بایست اطلاعات را به ترتیبی که در عکس زیر درج کرده ایم، وارد کنید.


4. به این ترتیب میتوانید گواهینامه های خود را در رزومه‌ها و پروفایل‌های حرفه‌ای خود درج کنید. در صورتی‌که در هر یک از مراحل با سوالی مواجه شدید با ما در ارتباط باشید.
از همراهی شما سپاسگزاریم!

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸