نیکوکاری

 از آبان ۱۴۰۲، در راستای رسالت اجتماعی، به همت تیم اجرایی موسسه ACEMI، هر ماه، مبالغی برای کمک به خانواده‌های نیازمند جمع‌آوری شده و صرف خریداری اقلام موردنیاز مصرفی آن‌ها می‌گردد.

هدف این است که هر یک از اعضای موسسه، با تخصیص مبلغی برای حمایت از خانواده‌هایی که به دلایل مختلف در تامین مایحتاج خود نیاز به یاری دارند، در این کار نیک شریک شوند. 

هر ماه نمایندگان تیم اجرایی، اقدام به برنامه‌ریزی برای تخمین اقلام موردنیاز می‌کنند و با احتساب قیمت اقلام، مبلغ موردنظر اعلام می‌شود. سپس بر اساس زمان‌بندی که انجام شده، مبالغ دلخواه از طرف هر یک از اعضای تیم اجرایی و خانواده‌های گرامیشان جمع‌آوری می‌شود.

بعد از جمع‌آوری مبالغ، نمایندگان تیم اجرایی اقلام موردنیاز را خریداری می‌کنند و پس از بسته‌بندی، آن‌ها را در میان خانواده‌های نیازمند و تحت پوشش توزیع می‌کنند.

تا اردیبهشت 1403، به تعداد 10 خانواده در هر ماه تحت پوشش موسسه ACEMI قرار گرفته‌اند که هر ماه به طور میانگین 7،500،000 تومان و در مجموع مبلغی بیش از 38 میلیون تومان جمع‌آوری و صرف اقلام مصرفی خریداری شده است. 

سال
تعداد خانواده‌های تحت پوشش در هر ماه
مبالغ اهدایی (ریال)
1402
 10 خانواده
310،000،000 
از فروردین تا اردیبهشت 1403
10 خانواده
70،000،000 
مجموع 10 خانواده 380،000،000

این کار نیک، هر ماه ادامه دارد و موسسه ACEMI امیدوار است در راستای رسالت اجتماعی خود بتواند در آینده فعالیت‌های نیکوکارانه خود را به بخش‌های دیگری از جمله ساخت مدارس، مراکز آموزشی و تفریحی گسترش دهد تا سهم زیادی در ساختن ایران عزیزمان داشته باشد.

دعای خیر این عزیزان، همواره موجب امیدواری و انگیزه ما بوده و هست.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸