قوانین و مقررات

این وبسایت توسط موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح "ما"، "این موسسه" و یا "موسسه" استفاده شده است، منظور "موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI)" است. دسترسی و استفاده از وبسایت و هر نوع از آموزش‌ها و خدمات خریداری شده توسط این موسسه فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و یا تهیه یکی از آموزشها یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط، محدودیت‌هایی داشته باشید. تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات وبسایت موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) 1402/06/27 است. موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به بروز رسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر به مثابه یک توافق است که به موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از خدمات موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

1. موضوع فعالیت
موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) در زمینه آموزش و مشاوره در حوزه مدیریت ساخت و مدیریت پروژه فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. اطلاعات بیشتر درباره موسسه و خدمات آن در صفحه درباره ما در وبسایت موسسه در اینجا تشریح شده است.

2. حریم خصوصی
موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از وبسایت و یا خدمات در اختیار موسسه قرار گرفته است، به سیاست حفظ حریم خصوصی موسسه مربوط می‌شود. برای استفاده از خدمات این موسسه، کاربران میبایست در وبسایت ما عضویت داشته باشند. ثبت نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود، به منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات وبسایت این موسسه می‌باشد. لازم به ذکر است اطلاعات کاربران وبسایت این موسسه تنها در اختیار موسسه خواهد بود و هر کاربر در صورت درخواست حذف حساب کاربری میتواند این موضوع را به موسسه اطلاع دهد.
اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و موسسه تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.
درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به تهیه آموزشها و یا استفاده از سایت نموده است، موسسه می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد. در صورتی که آن شخص ادعایی در این باره داشته باشد، میتواند تا مدت یک هفته پس از اجرای این امر، ادعای خود را به صورت کتبی به آدرس موسسه ارسال نموده و موسسه در نهایت تصمیم گیرنده خواهد بود.
اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. از این رو اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. موسسه تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماس دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.در صورت وجود خطا تغییر هر یک از اطلاعات، کاربر میبایست موارد را در اسرع وقت به موسسه اطلاع دهد و در جهت رفع آن اقدام نماید.
کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت موسسه هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.
اشخاص نباید حساب کاربری خود را، با هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. موسسه تنها به شخصی که مالک حساب کاربری می‌باشد، خدمات ارائه می‌دهد. درصورت استفاده هم زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری، موسسه می‌تواند بنا به صلاحدید، اقدامات لازم را انجام دهد و در صورتی که در اثر این موارد، مشکلاتی ایجاد شود، تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و موسسه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

کاربر با ثبت نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل، این حق را به موسسه می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند پیام هایی با محتوای اطلاع رسانی دوره ها، لینک های ورود، آزمون و... از طریق ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
در صورت درخواست کاربر برای دریافت نسخه فیزیکی گواهینامه ها، کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملا دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و بسته پستی به دلیل عدم حضور یا اشتباه بودن اطلاعات تماس و آدرس به درخواست دهنده نرسد، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه موسسه نیست. گواهینامه ها و بسته های پستی به صورت کاملا سالم به اداره پست تحویل می شوند و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی محصولات را به مقصد برساند. با این‌وجود، درصورتی‌که بسته ارسال شده دچار نقص و اشکالی باشد، درخواست دهنده باید موضوع را حداکثر تا 7 روز پس از دریافت بسته به موسسه اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود..

از قسمت داشبورد پنل کاربری، پروفایل کاربران قابلیت نمایش  به صورت عمومی را دارد و هر کاربر میتواند برای نمایش یا عدم نمایش آن تصمیم بگیرد. در صورت نمایش پروفایل به صورت عمومی، اطلاعات درج شده در پروفایل، مانند عکس پروفایل، متن رزومه، فایل رزومه، گواهینامه های دریافت شده، دوره ها، عضویت ها و... به صورت عمومی به نمایش در می‌آید. این ویژگی به صورت پیش فرض در حالت عدم نمایش قرار دارد. از قسمت روزمه پنل کاربری، اطلاعات تماس کاربر، پروفایل لینکدین، ایمیل، آخرین مدرک تحصیلی و سمت شغلی و... نیز قابلیت نمایش به صورت عمومی دارد و هر کاربر میتواند تغییرات مورد نظر خود را اعمال کند. لینک پروفایل لینکدین، ایمیل و شماره موبایل به صورت پیش فرض در حالت عدم نمایش قرار دارد و مسئولیت نمایش آن بر عهده کاربر میباشد و موسسه مسئولیتی در برابر حفظ حریم خصوصی کاربر و محرمانگی اطلاعات در صورت تصمیم کاربر به نمایش عمومی اطلاعات نخواهد داشت.
برای مشاهده پروفایل عمومی سایر اعضای سایت، کاربران سایت باید عضو سایت بوده، ایمیل و شماره همراه خود را فعال کرده و کارت شناسایی معتبر نیز آپلود کرده باشند. در صورتی که فعالسازی ایمیل و شماره همراه انجام شده باشد و کارت شناسایی نیز توسط ادمین‌ها تایید شده باشد، امکان مشاهده پروفایل عمومی سایر کاربران سایت امکانپذیر خواهد بود.
هم‌چنین کاربران با ایجاد اکانت در وبسایت موسسه این مجوز را می‌دهند تا نحوه استفاده کاربر مانند بازدید از صفحات دوره‌ها، صفحات راهنما، پایگاه دانش و ...ارزیابی شود. لازم به ذکر است این اطلاعات تنها در اختیار موسسه قرار دارد و این اطلاعات توسط تیم‌های اجرایی موسسه بررسی می‌شود و در اختیار هیچ شخص و یا عامل ثالثی قرار نمی‌گیرد.
۳. مالکیت فکری و معنوی
وبسایت، خدمات و تمامی آموزشها و محتوای مرتبط با این موسسه موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت از جمله نوشته ها، عکس ها، ویدیوها، لوگوها و صوتها ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند و هیچ‌ شخص حقیقی و یا حقوقی دیگری اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.
مالکیت تمام محتواهای دوره‌های آموزشی شامل ویدئو، جزوه، فایل‌های Word، فایل‌های PDF و سایر فایل‌هایی که در طی یا پس از دوره‌های آموزشی و تمامی محتواهای وبسایت از جمله نوشته‌ها، عکس‌ها، ویدیوها، لوگوها، صوت‌ها و ... در اختیار موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) است و حضور، ثبت‌نام، خریداری و استفاده فراگیر از دوره‌های آموزشی و محتواهای دوره‌های آموزشی و وبسایت، حتی با پرداخت هزینه به منظور حضور، ثبت‌نام و خریداری دوره‌ها و محتواها به معنای مالکیت فراگیر بر محتوا نیست. هم‌چنین استفاده فراگیر از خدمات موسسه جنبه قراردادی نداشته و خدمات ارائه شده در ازای پرداخت هزینه انجام می‌شود.

بدیهی است که موسسه در هر زمان که امکان ارائه خدمات نداشته باشد یا هزینه‌ای توسط فراگیر پرداخت نشده باشد یا موسسه هزینه پرداخت شده را به فراگیر عودت داده باشد، تعهدی به ارائه خدمات ندارد و می‌تواند بنا به صلاحدید خود و با عودت وجوه پرداختی، ارائه خدمات را به فراگیر متوقف کند. در صورتی‌که فراگیر هزینه را پیش از ارائه خدمات توسط موسسه پرداخت کرده باشد، موسسه می‌تواند بر اساس تایید و صلاحدید خود در خصوص ارائه خدمات به فراگیر تصمیم‌گیری کند و با عودت وجه، ارائه خدمات و یا ادامه ارائه خدمات را به فراگیر متوقف کند.

با پذیرش قوانین و مقررات درج شده در این صفحه، شما متعهد می شوید که بدون اجازه کتبی موسسه مجاز به انتشار مجدد محتوا و آموزشها، آپلود کردن، انتقال به غیر، ارسال، توزیع و نمایش چه به صورت عمومی و چه به صورت خصوصی نیستید.

با خرید هر یک از آموزشها و خدمات موسسه، فراگیران متعهد می‌شوند که در صورتی که فایل، جزوه و ویدیویی از موسسه در اختیارشان قرار گیرد، با هیچ فردی به اشتراک نگذاشته و این فایل‌ها، جزوات و ویدیوها تنها برای استفاده فرد ثبت نام‌کننده و خریدار خدمات ارائه گردیده اند. پس هیچ حقی بابت تالیف، فروش و به اشتراک‌گذاری این خدمات و آموزش‌ها، حتی با یک نفر به غیر از خود را ندارند. در صورتی که فایل‌ها، جزوات و ویدیوها را حتی با یک نفر به غیر از خود فراگیر به اشتراک گذاشته شود، تبعات ناشی از این موضوع توسط فراگیر پذیرفته می‌شود و حق هرگونه شکایت در ارتباط با موضوع مطرح شده برای موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) محفوظ است. خدمات و آموزش‌های ارائه شده به سازمان‌ها نیز تنها مختص به سازمان مربوطه با افراد ثبت‌نام‌کننده است و عواقب ناشی از نقض قوانین انتشار، حتی در صورت تخلف یکی از شرکت‌کنندگان، متوجه سازمان مربوطه است.

با ثبت‌نام در دوره‌ها فراگیران متعهد می‌شوند که از محتوای ویدئوها، جزوات و فایل‌ها صرفاً به صورت شخصی استفاده نموده و هیچ استفاده دیگری در راستای آموزش و استفاده تجاری بدون کسب اجازه و اطلاع موسسه ننمایند. پس از اطلاع به موسسه و کسب اجازه نیز فراگیران تنها در صورت ذکر نام موسسه به عنوان مرجع می‌توانند محتوای آموزشی دوره‌ها را به صورت شفاهی و کتبی به دیگران منتقل نمایند. در صورت عدم رعایت موارد فوق توسط فراگیران، موسسه حق هرگونه اقدامات مقتضی از جمله غیرفعالسازی دسترسی به ویدئوها و... برای خود محفوظ دانسته و فراگیران با ثبت‌نام در دوره‌ها موافقت خود را با قوانین و مقررات اعلام می‌دارند.

در صورت نقض قوانین، موسسه اجازه دارد در هر زمان این شرایط و ضوابط را با فراگیران خاتمه دهد و یا به صلاحدید خود، دسترسی‌ها را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع فراگیر متوقف کند اگر:
- هر یک از مقرره‌های این شرایط و ضوابط را نقض کرده باشند یا قصد نقض هر یک از مقررات را داشته باشند.
- زمانی که این موسسه به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.
- ارائه خدمات به فراگیر بنا به صلاحدید موسسه دیگر قابل اعتماد نباشد.
- رفتار فراگیر بر نام یا شهرت این موسسه تاثیر سو بگذارد.
- حقوق افراد دیگر را نقض کنند.
همانطور که در راهنمای دانلود فایلها و ویدئوها شرح داده شده، جزوات، فایلها و ویدئوهای دوره ها از طرف موسسه در اختیار شرکت‌کنندگان قرار میگیرد. از این رو ضبط ویدئو هنگام ارائه به صورت آنلاین و یا آفلاین، گرفتن عکس از محتوای آموزشی، ضبط ویدئوها خارج از پلتفرم مورد استفاده موسسه و انتشار آنها، همانگونه که پیشتر ذکر شد، غیرقانونی بوده و عواقب ناشی از آن متوجه شرکت کننده در دوره یا استفاده کننده از خدمات است. در صورت اثبات این موضوع، فرد متخلف تمامی تبعات این موضوع را می‌پذیرد.
موسسه تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد، اما در صورت از دست رفتن بخشی از محتواها، موسسه نهایت تلاش خود را برای در اختیار قرار دادن مطالب با کاربران و شرکت کنندگان در دوره ها خواهد داشت.
در صورت حذف شدن فایلهای دوره‌ها و خدمات از سایت بعد از زمان مقرر (۷ روز پس از اتمام دوره یا خدمات) موسسه هیچ مسئولیتی در قابل ارائه و ارسال مجدد فایلهای مربوطه نخواهد داشت.

۴. خرید و پرداخت
برای استفاده از خدمات و یا آموزش‌های وبسایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید. پرداخت هزینه از طریق زیبال در وبسایت و یا سایر روش های پرداختی که با هماهنگی موسسه در اختیار شما قرار میگیرد، انجام میشود. فراگیر تضمین میکند که برای استفاده از خدمات وبسایت، با این خدمات به طور کامل آشنایی دارد و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرد.
لازم به ذکر است که در وبسایت موسسه، راهنماهای متعددی تدوین شده و تمامی موارد مرتبط به صورت شفاف و کامل توضیح داده شده‌اند و لازم است پیش از اقدام به پرداخت، تمامی موارد به طور دقیق بخوانید و بررسی کنید. در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام، با موسسه در ارتباط باشید و در صدد رفع ابهام برآیید. از این رو ادعای عدم آشنایی با شرایط و مراحل پرداخت و تهیه هر یک از محتواها، برای عودت وجه، از طرف موسسه مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت و پیش ازهر پرداختی در وبسایت موسسه، با زدن تیک، این موضوع را اعلام میدارید.
توجه داشته باشید پس از پرداخت و تهیه آموزش ها، تحت هیچ شرایطی امکان بازگشت وجه وجود ندارد و تنها در صورتی مبالغ عودت داده می شوند که موسسه امکان ارائه خدمات آموزشی، برگزاری دوره، پشتیبانی و ... را نداشته باشد. درچنین شرایطی مبالغ تنها به حساب فرد شرکت کننده (نام ثبت شده در پنل کاربری) یا سازمان پرداخت کننده وجه، عودت داده خواهد شد. فرد شرکت کننده می بایست اطلاعات حساب به نام خود را از طریق تیکت در پنل کاربری برای موسسه ارسال کند. شرکت/سازمان پرداخت کننده نیز اطلاعات حساب را به صورت نامه رسمی از طریق فکس یا ایمیل برای موسسه ارسال کند.
در هنگام ثبت نام حتما به مبالغ، تخفیف ها، عنوان دوره، محتوا و سرفصلها، زمان های برگزاری، نحوه برگزاری، مدرس دوره و... توجه کامل را داشته باشید، زیرا موسسه مسئولیتی بابت عدم توجه ثبت نام کنندگان و یا خریداران خدمات به این موارد ندارد. هم چنین پس از ثبت نام، مسئولیت تغییر در تصمیم و یا تغییر در برنامه شرکت کننده در آموزشها و یا خریداران خدمات، متوجه ثبت نام کننده یا خریدار می باشد و مسئولیتی بر عهده موسسه نخواهد بود.
درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد. در صورت عدم بازگشت وجه، کاربر میتواند موضوع را به موسسه اطلاع دهد و پیگیری نماید. اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند پرداخت های قبلی را باطل نماید تا پرداخت با قیمت اصلی انجام پذیرد.

۵. ارتباط با موسسه، نظرات، پشتیبانی و سوال از اساتید
موسسه تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.
کاربران می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با موسسه در ارتباط باشند و در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد، نظر خود را ثبت کنند. نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید. کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد. موسسه می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد. سایت می‌تواند در مواقعی مانند درج اطلاعات تماس شخصی یا لینک در نظرات، به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات اقدام نماید.
ارتباط موسسه با شرکت‌کنندگان از طریق شماره موبایل و ایمیلی است که شرکت‌کننده در زمان ثبت‌نام در سایت ثبت و فعالسازی کرده است. موارد ارتباط با شرکت‌کنندگان از طریق تماس، ایمیل و تیکت، بر حسب مورد، انجام می شود. موارد و تصمیمات از سوی موسسه ازطریق تیکت به اطلاع کاربران میرسد و مسئولیت بررسی و پاسخ به آن با کاربران می‌باشد. در صورتی که ایمیل و یا شماره موبایل کاربران تغییر کند، میبایست از طریق تیکت به موسسه اطلاع دهند تا موارد تغییر صورت گیرد. در صورتی که ایمیل و یا شماره موبایل کاربر، تغییر کرده باشد، مسئولیت عدم آگاهی از اطلاع‌رسانی‌های موسسه، بر عهده کاربر خواهد بود و موسسه می‌تواند تصمیمات آتی را بر اساس صلاحدید خود اتخاذ کند. هم‌چنین ارائه خدمات پشتیبانی تنها به کاربری امکانپذیر است که در دوره‌های موسسه با نام خود شرکت کرده باشد. از این‌رو، در صورتی که محتوای دوره در اختیار فرد دیگری قرار گرفته باشد، علاوه بر موارد درج شده در بنده 2 قوانین و مقررات، موسسه مسئولیتی در برابر ارائه خدمات پشتیبانی نخواهد داشت.

زمان و روش ارائه خدمات پشتیبانی برای دوره‌های مختلف برای اعضای کانون و اعضای عادی، متفاوت است. زمان و روش ارائه خدمات پشتیبانی برای هر دوره در صفحه هر دوره و تب مربوط به پشتیبانی درج شده است. لازم به ذکر است در صورت ایجاد گروه پشتیبانی برای دوره، پرسش از اساتید تنها در گروه امکان‌پذیر است و پرسش از اساتید در شبکه‌های اجتماعی اساتید یا به صورت تماس مستقیم، خارج از قوانین و شرایط پشتیبانی است و موسسه و اساتید هیچگونه مسئولیتی برای پاسخگویی به سوالات خارج از روش‌های اعلام شده ندارند.
هم‌چنین امکان سوال از استاد از طریق پنل کاربری بر اساس زمان پشتیبانی اعلام شده برای شرکت‌کنندگان فعال است و به سوالاتی پاسخ داده می‌شود که (1) مرتبط با دوره شرکت‌کننده باشند؛ (2) جنبه مشاوره‌ای نداشته باشند؛ و (3) از محتوای ارائه شده دوره باشند. تشخیص اینکه آیا سوال از محتوای ارائه شده است و یا جنبه مشاوره یا آموزش دارد نیز بر عهده موسسه و استاد دوره است.

پیام‌های ارسالی در تماس‌ها، ایمیل‌ها، تیکت‌ها و پیام ‌های شبکه‌های اجتماعی، قابلیت انتشار در فضای مجازی و هر گونه فضای عمومی دیگر را از سوی هیچ یک از طرفین (کاربر و موسسه) ندارد.

۶. عضویت در کانون دانش پژوهان موسسه
شرایط عضویت در کانون دانش پژوهان موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) به صورت کامل در سایت موسسه شرح داده شده است. ثبت نام شما به منزله آنست که تمامی بندهای درج شده در منشور اخلاقی کانون دانش‌پژوهان و طرح مشارکت اعضای کانون را مطالعه نموده و مخالفتی با این شرایط ندارید. از طرفی عضویت هر عضو تنها مختص همان عضویست که با پروفایل خود اقدام به پرداخت هزینه عضویت نموده و این عضویت قابل لغو و یا انتقال به غیر نیست. همچنین اعضای این کانون تعهد میدهند که از تمامی خدمات و آموزشهایی که صرفا به اعضاء ارائه میشوند، امانت داری نموده و آنها را در اختیار غیر قرار ندهند. در صورت انتشار محتوایی که تنها برای اعضاء قابل استفاده است، عضو منتشر کننده مسئول بوده و تمامی عواقب ناشی از این امر را میپذیرد.
در صورت عضویت دانشجویی در کانون دانش پژوهان موسسه، این موسسه این حق را دارد تا کارت دانشجویی شما را مورد بررسی قرارداده و در صورتی که مدت اعتبار دانشجویی شما در زمان ثبت نام به اتمام رسیده باشد، موسسه میتواند عضویت شما را لغو نموده و دسترسی شما را به خدمات سایت و اعضاء قطع نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد. در صورتی که آن شخص ادعایی در اینباره داشته باشد، میتواند تا مدت یک هفته پس از اجرای این امر، ادعای خود را به صورت کتبی به آدرس موسسه ارسال نموده و موسسه در نهایت تصمیم گیرنده خواهد بود. ممکن است در شرایطی و تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص موسسه، با عضویت کاربر در کانون موافقت نشود. در این زمان کل مبلغ به کاربر عودت داده می‌شود و موسسه اجبار و تعهدی برای تایید عضویت کاربر و ارائه خدمات کانون ندارد.

7. گواهینامه‌ها
موسسه ACEMI در صدور گواهینامه‌ها بر اساس رویکرد American National Standards Institute و American National Accreditation Board عمل نموده و اطمینان می‌دهد که در فرآیند طراحی سوالات، شرایط برگزاری آزمون‌ها و تصحیح پاسخنامه‌ها عدالت را رعایت نموده و آزمون‌های موسسه به صورت استاندارد و متناسب با محتوای دوره‌ها طراحی می‌شوند. هم‌چنین بر اساس اصول ANSI و ANAB، در صورتی که موسسه تشخیص دهد فردی از محتوای ارائه‌شده در آموزش‌ها و خدمات مشاوره و نام و اعتبار گواهینامه‌های موسسه استفاده غیراخلاقی و خارج از رفتار حرفه‌ای دارد و یا صلاحیت خود را برای داشتن گواهینامه‌ها از دست داده است، با تصمیم و اختیار خویش می‌تواند صلاحیت فرد را رد کرده و گواهینامه را ابطال و از پنل کاربری فرد و دیتابیس وبسایت موسسه حذف نماید. این رویه یکی از الزامات سیستم تایید صلاحیت گواهینامه‌ها در موسسات و انجمن‌های بین‌المللی بوده و موجب رعایت حق و منافع طرفین خواهد شد.

8. راهنماها
قوانین و مقررات علاوه بر موارد درج‌شده، شامل تمامی راهنماهای سایت نیز می‌باشد و کاربر تایید می‌نماید که در زمان استفاده از هرگونه خدمات سایت و موسسه، از این راهنماها و موارد درج‌شده در آن به صورت کامل مطلع بوده و امکان هرگونه ادعا بابت عدم اطلاع و شفافیت در مقررات و راهنماها را از خود سلب می‌نماید. این راهنماها، به شرح زیر می‌باشند.
- نقشه راه CM و گواهینامه‌ها
- نقشه راه CBM و گواهینامه‌ها
- انتخاب مسیر شغلی
- کانون دانش‌پژوهان
- مزایای کانون دانش‌پژوهان
- منشور اخلاقی کانون دانش‌پژوهان
- ضمانت بازگشت وجه
- ثبت‌نام در سایت و دوره‌ها
- ورود به وبینارها
- دسترسی به محتوای دوره‌ها
- آزمون‌ها
- دسترسی به گواهینامه‌ها

9. فورس ماژور
منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده موسسه بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سراسری اینترنت، خارج شدن سرورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی و هاست و ... . در صورت وقوع فورس ماژور، موسسه هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. اگرچه موسسه همواره نهایت تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات داشته و خواهد داشت.
با توجه به شرایط ارائه خدمات اینترنتی کشور، امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی وجود دارد و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
این موسسه تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع و بدون خطا است و در این مورد مسئولیتی به عهده این موسسه نیست ولی تمامی تلاش موسسه بر این است که تمامی خدمات به بهترین شکل و کیفیت در اختیار شما قرار بگیرد.
برای ارائه آموزش و خدمات، موسسه با ارائه دهندگان ثالث خدمات مانند شرکت های ارائه دهنده اینترنت، پلتفرم برگزاری، هاست و ... در ارتباط است و امکان دارد هریک از آنها در ارائه خدمات به موسسه با مشکل مواجه گردند که این امر از اختیارات موسسه خارج است.


موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور  (ACEMI) این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود و کاربران سایت، در صورت استفاده از خدمات موسسه، اعلام می‌دارند که از به‌روزرسانی‌های قوانین و مقررات آگاهند و آن را پذیرفته‌اند.

سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید.
info@dralavipour.com

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸