مزایای عضویت در کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI
Line Divider

کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI با هدف ایجاد بزرگترین شبکه ارتباطی در زمینه مدیریت ساخت و پروژه در کشور راه اندازی شده و در کنار این شبکه‌سازی، اقدام به ارائه خدمات ویژه‌ای به اعضای وفادار موسسه می‌نماید. خدماتی که در 14 بخش ارائه می‌گردند. هم‌چنین میتوانید توضیحات بیشتری را نیز از پرسش‌و‌پاسخ‌های سایت مرتبط با کانون دانش‌پژوهان مطالعه نمایید. 

بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می توانید از شیرینی کاهش قیمت های موسسه برای دوره‌ها، خدمات و محصولات بهره‌مند شوید و با قیمت کمتری از این موارد بهره‌مند شوید. البته دقت داشته باشید که این تخفیف‌ها تنها مربوط به ثبت‌نام‌های فردی (اشخاص حقیقی) بوده و در صورت ثبت‌نام سازمانی (اشخاص حقوقی)، نمیتوانید از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.

استفاده از به روزرسانی دائمی دوره‌های آموزشی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، سالیانه و در صورت به‌روزرسانی دوره‌های آموزشی، همراه با موسسه به روز گردیده و دیگر خیالتان بابت به‌روز‌رسانی مبانی راحت میگردد و عملا تا مادامی که عضو کانون باشید به‌روز خواهید ماند.  

متمایزسازی اعضاء بر اساس مشارکت در توسعه

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می‌توانید در طرح توسعه شرکت نموده و با حضور در دوره‌ها، به اشتراک‌گذاری لینک مقالات و TV و پادکست و دوره‌ها، معرفی دوره‌های آموزشی و خدمات موسسه به دوستان، تشویق دیگران به حضور در دوره‌های موسسه و بسیاری از موارد دیگر، از شارژ حساب کاربری خود بهره‌مند شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می‌شود و اعضاء را بر اساس امتیازات رتبه‌بندی می‌نماید، استفاده کنید. در واقع این ویژگی این امکان را به ما میدهد که اعضای کانونی که بیشتر در کنار موسسه بوده‌اند و سهم بیشتری در توسعه دارند را متمایز نماییم. در انتهای این صفحه به بررسی جزئیات بیشتری از این طرح پرداخته‌ایم. 

دسترسی به دوره‌های VIP تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید در یکسری از دوره‌های VIP موسسه که به صورت تخصصی و در زمینه یک موضوع خاص برگزار میشود، حضور یابید. لازم به ذکر است که تنها اعضای وفادار کانون میتوانند در این دوره‌ها حضور یابند و حضور برای غیرعضوها در این دوره‌ها حتی با پرداخت هزینه نیز ممکن نیست.

حضور در دوره‌های کوتاه مدت رایگان

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید در یکسری از دوره‌های کوتاه مدت موسسه که تنها برای اعضای کانون قابل دسترس هستند حضور یابید و از این دوره‌های انحصاری و رایگان بهره‌مند شوید.

ثبت نام زودهنگام

اعضای کانون می‌توانند در بازه یک‌هفته‌ای از شروع ثبت‌نام هر دوره،زودتر در دوره‌های آموزشی (قبل از تکمیل ظرفیت) ثبت‌نام نمایند. 

دسترسی به مقالات تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید از یکسری مقالات تخصصی که تنها در دسترس اعضای کانون قرار میگیرند، بهره‌مند شوید.

دسترسی به پادکست‌های تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید از یکسری پادکست‌های تخصصی که تنها در دسترس اعضای کانون قرار میگیرند، بهره‌مند شوید.

دسترسی به TVهای تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید از یکسری TVهای تخصصی که تنها در دسترس اعضای کانون قرار میگیرند، بهره‌مند شوید.

دسترسی به پرسش ‌و ‌پاسخ‌های تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید از یکسری پرسش و پاسخ‏های تخصصی که تنها در دسترس اعضای کانون قرار میگیرند، بهره‌مند شوید.

حضور در جایگاه VIP در سمینارهای موسسه

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید در جایگاه VIP سمینارهای موسسه قرار گرفته و از یکسری مزایایی که تنها در اختیار افراد در این جایگاه‎ها قرار میگیرد، بهره‌مند شوید.

دسترسی با دستگاه‌های بیشتر به ویدئوهای دوره‌ها

از آنجا که برای ثبت‌نام کنندگان در دوره‌ها لایسنس یکتا صادر می‌شود، تنها اعضای کانون هستند که می‌توانند علاوه بر لایسنس سیستم عامل، از لایسنس اندرویدی نیز برخوردار شوند (راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها را مطالعه نمایید).

بهره‌مندی از تخفیف تمدید لایسنس‌ها

اعضای کانون می‌توانند از تخفیف برای تمدید لایسنس‌های دسترسی به ویدئوهای دوره‌ها استفاده کنند. این تخفیف برای تمامی دوره‌های تقویمی، ویدئویی و سازمانی CM و CBM در زمان تمدید لایسنس ارائه می‌شود.

دسترسی به جزوات دوره‌ها به صورت PDF

فراگیرانی که عضو کانون دانش‌پژوهان نیستند، به ویدئوهای ضبط شده و فایل‌های دوره دسترسی دارند اما اعضای کانون دانش‌پژوهان علاوه بر ویدئوهای ضبط شده و فایل‌ها، به جزوات به صورت فایل PDF نیز دسترسی دارند.

نکته مهم: دقت داشته باشید که برخی از مزایای فوق برای خدماتی لحاظ می‌شود که پس از عضویت در کانون از آن‌ها بهره‌مند می‌شوید. به طور مثال اگر قبل از عضویت، در دوره‌ای حضور داشتید و در زمان به‌روزرسانی عضو کانون نبودید و پس از بروزرسانی عضو کانون شوید، به‌روزرسانی دوره مذکور را از دست خواهید داد. به‌روز رسانی دوره‌ها تا زمانی ارائه می‌شوند که عضو کانون باشید یا عضویت شما لغو نشده باشد. این موضوع برای به‌روزرسانی‌ها، امتیازات، دوره‌های رایگان قبلی، دسترسی بیشتر به ویدئوها و جزوات (تا برگزاری زمانبندی بعدی دوره) لحاظ خواهد شد. 

متمایزسازی اعضاء بر اساس مشارکت در توسعه

طرح مشارکت اعضای کانون بدین منظور تدوین شده تا بتواند اعضای فعال را متمایز نموده و خدمات بهتری را به اعضای کانون ارائه نماید. در واقع اعضای کانون به واسطه فعالیت‌های مختلف امتیاز دریافت می‌کنند و از امتیازات خود در دریافت کدهای تخفیف امتیازی که برای ثبت‌نام در دوره‌های مختلف در نظر گرفته می‌شود، استفاده کنند. این امتیازات در طرح ها و برنامه‌های آتی موسسه مانند ارتباط با صنعت که در حال توسعه هستند، برای متمایزسازی اعضاء و ارائه خدمات بهتر مورد استفاده قرار خواهند گرفت. فعالیت‌هایی که اعضای کانون با آنها می‌توانند امتیاز کسب کنند عبارتند از:
1. ثبت‌نام در دوره‌ها
2. کد معرف
3. ثبت‌نام از طریق لینک اختصاصی اعضای کانون
4. تولید محتوا
    - مقاله
    - Podcast
    - TV
5. اشتراک‌گذاری نظرات
6. بازدید از لینک اختصاصی اعضای کانون
7. دریافت گواهینامه‌ها

در راهنمای کانون دانش‌پژوهان به بررسی جزئیات بیشتری درباره طرح مشارکت اعضای کانون در توسعه پرداخته‌ایم.

نحوه عضویت در کانون دانش پژوهان موسسه ACEMI

عضویت در کانون به دو صورت دانشجویی و عادی صورت میگیرد و در حال حاضر این عضویت فقط به صورت شخص حقیقی ممکن است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه عضویت، نحوه عضویت خود را انتخاب نموده و پس از آپلود مدارک لازم و درج اطلاعات خواسته شده، ثبت نام خود را انجام دهید. پس از تایید مدارک ارسال شده، به مدت یکسال عضو و همراه کانون دانش پژوهان موسسه ACEMI خواهید شد. در صورتی که تمایل به تمدید عضویت خود نیز داشته باشید، میتوانید در پایان زمان عضویت، مجدد آنرا تمدید نمایید.

عضویت