مزایای عضویت در کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI
Line Divider

کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI با هدف ایجاد بزرگترین شبکه ارتباطی در زمینه مدیریت ساخت و پروژه در کشور راه اندازی شده و در کنار این شبکه‌سازی، اقدام به ارائه خدمات ویژه‌ای به اعضای وفادار موسسه می‌نماید. خدماتی که در 10 بخش ارائه می‌گردند. هم‌چنین میتوانید توضیحات بیشتری را نیز از پرسش‌و‌پاسخ‌های سایت مرتبط با کانون دانش‌پژوهان مطالعه نمایید. 

بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می توانید از شیرینی کاهش قیمت های موسسه برای دوره‌ها، خدمات و محصولات بهره‌مند شوید و با قیمت کمتری از این موارد بهره‌مند شوید. البته دقت داشته باشید که این تخفیف‌ها تنها مربوط به ثبت‌نام‌های فردی (اشخاص حقیقی) بوده و در صورت ثبت‌نام سازمانی (اشخاص حقوقی)، نمیتوانید از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.

استفاده از به روزرسانی دائمی دوره‌های آموزشی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، سالیانه و در صورت به‌روزرسانی دوره‌های آموزشی، همراه با موسسه به روز گردیده و دیگر خیالتان بابت به‌روز‌رسانی مبانی راحت میگردد و عملا تا مادامی که عضو کانون باشید به‌روز خواهید ماند. البته دقت داشته باشید که این امتیازات تنها در صورت ثبت‌نام‌های فردی (اشخاص حقیقی) لحاظ شده و در صورت ثبت‌نام سازمانی (اشخاص حقوقی)، امتیازی برایتان منظور نمی‌گردد. 

متمایزسازی اعضاء بر اساس امتیاز

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، علاوه بر تخفیف ویژه اعضای کانون، از شارژ حساب کاربری خود بهره مند می شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون میشود، استفاده کنید. در واقع این ویژگی این امکان را به ما میدهد که انواع تخفیف‌ها را تنها برای اعضای وفادار کانون ارائه نموده و شما علاوه بر استفاده از قیمت‌های کمتر ویژه اعضای کانون، از تخفیف نیز بهره‌مند شوید.

دسترسی به دوره‌های VIP تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید در یکسری از دوره‌های VIP موسسه که به صورت تخصصی و در زمینه یک موضوع خاص برگزار میشود، حضور یابید. لازم به ذکر است که تنها اعضای وفادار کانون میتوانند در این دوره‌ها حضور یابند و حضور برای غیرعضوها در این دوره‌ها حتی با پرداخت هزینه نیز ممکن نیست.

حضور در دوره‌های کوتاه مدت رایگان

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید در یکسری از دوره‌های کوتاه مدت موسسه که تنها برای اعضای کانون قابل دسترس هستند حضور یابید و از این دوره‌های انحصاری و رایگان بهره‌مند شوید.

دسترسی به مقالات تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید از یکسری مقالات تخصصی که تنها در دسترس اعضای کانون قرار میگیرند، بهره‌مند شوید.

دسترسی به پادکست‌های تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید از یکسری پادکست‌های تخصصی که تنها در دسترس اعضای کانون قرار میگیرند، بهره‌مند شوید.

دسترسی به TVهای تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید از یکسری TVهای تخصصی که تنها در دسترس اعضای کانون قرار میگیرند، بهره‌مند شوید.

دسترسی به پرسش ‌و ‌پاسخ‌های تخصصی

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید از یکسری پرسش و پاسخ‏های تخصصی که تنها در دسترس اعضای کانون قرار میگیرند، بهره‌مند شوید.

حضور در جایگاه VIP در سمینارهای موسسه

اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، میتوانید در جایگاه VIP سمینارهای موسسه قرار گرفته و از یکسری مزایایی که تنها در اختیار افراد در این جایگاه‎ها قرار میگیرد، بهره‌مند شوید.

ضمنا باید اشاره شود که اعضای کانون دو مزیت ویژه دیگر نیز دارند:
1. از آنجا که برای ثبت‌نام کنندگان در دوره‌ها لایسنس یکتا صادر می‌شود، تنها اعضای کانون هستند که می‌توانند علاوه بر لایسنس سیستم عامل، از لایسنس اندرویدی نیز برخوردار شوند (راهنمای دانلود فایل‌ها و ویدئوها را مطالعه نمایید).
2. یک مزیت دیگر نیز، برای ثبت‌نام زودهنگام در دوره‌های موسسه است. اعضای کانون می‌توانند در بازه یک‌هفته‌ای از شروع ثبت‌نام هر دوره، زودتر در دوره‌های آموزشی (قبل از تکمیل ظرفیت) ثبت‌نام نمایند. 

نحوه عضویت در کانون دانش پژوهان موسسه ACEMI

عضویت در کانون به دو صورت دانشجویی و عادی صورت میگیرد و در حال حاضر این عضویت فقط به صورت شخص حقیقی ممکن است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه عضویت، نحوه عضویت خود را انتخاب نموده و پس از آپلود مدارک لازم و درج اطلاعات خواسته شده، ثبت نام خود را انجام دهید. پس از تایید مدارک ارسال شده، به مدت یکسال عضو و همراه کانون دانش پژوهان موسسه ACEMI خواهید شد. در صورتی که تمایل به تمدید عضویت خود نیز داشته باشید، میتوانید در پایان زمان عضویت، مجدد آنرا تمدید نمایید.

عضویت