مدرس رسمی و دارای صلاحیت از انجمن مدیریت ساخت آمریکا (CMAA)


دکتر سید محمدرضا علوی‌پور، مدیرعامل موسسه ACEMI، نخستین و تنها مدرس رسمی و دارای صلاحیت از انجمن مدیریت ساخت آمریکا در خاورمیانه با عنوان Authorized Trainer!

در یک خبر مهم و افتخارآفرین، دکتر علوی‌پور به عنوان اولین و تنها مدرس رسمی و دارای صلاحیت از انجمن مدیریت ساخت آمریکا (CMAA) با عنوان Authorized Trainer در خاورمیانه شناخته شدند.
این اتفاق بی‌سابقه، دستاورد بزرگی برای صنعت ساخت ایران به شمار می‌رود و نشان‌دهنده تعهد، تخصص و ظرفیت بالای کشورمان در این حوزه است.

صدور بج CMAA Trainer به صورت رسمی برای دکتر علوی‌پور

دکتر علوی‌پور در حالی موفق به اخذ این عنوان شده‌اند که کشوری به غیر از کانادا و آمریکا در لیست Authorized Trainerهای انجمن مدیریت ساخت آمریکا (CMAA) حضور ندارد و درج اسم کشورمان ایران و موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) در سایت این انجمن برای اولین بار افتخاری ارزشمند برای صنعت ساخت کشورمان است.

مدرس رسمی و دارای صلاحیت (Authorized Trainer) به چه معناست؟

مدرس رسمی (Authorized Trainer) فردی است که از توانایی و صلاحیت بالایی برای انتقال دانش و مهارت مدیریت ساخت حرفه‌ای (Professional Construction Management) در سطوح مختلف، از پایه تا حرفه‌ای، به متخصصان باتجربه صنعت ساخت برخوردار است. آموزش‌هایی که در زمینه‌های تخصصی مدیریت پروژه، برای متخصصان صنعت ساخت، از مرحله پیش از طراحی تا پس از ساخت و برای تمامی پروژه‌های ساختمانی، زیرساختی و صنعتی (اعم از نفت و گاز، پتروشیمی، انرژی و ...) ارائه می‌شوند.
مدرسان رسمی CMAA همچنین صلاحیت لازم را در زمینه آماده‌سازی متخصصان برای آزمون مدیر ساخت تاییدشده (Certified Construction Manager) دارند. این مدرک معتبرترین مدرک بین‌المللی برای مدیریت ساخت به شمار می‌رود و اخذ آن، نشان‌دهنده تخصص و تجربه بالای فرد در این زمینه است.

این مدرک چه اعتباری برای متخصصان تحت آموزش موسسه ACEMI به همراه خواهد داشت؟

پس از دریافت بج Authorized Trainer توسط دکتر علوی‌پور، از این پس گواهینامه‌های موسسه ACEMI با درج عنوان CMAA Authorized Trainer در کنار امضای دکتر علوی‌پور صادر خواهند شد. این نشان‌دهنده اعتبار و کیفیت بالای این گواهینامه‌ها در سطح بین‌المللی است.

 این دستاورد بزرگ، نشان‌دهنده پویایی و نوآوری موسسه ACEMI در صنعت ساخت ایران است و زمینه را برای ارتقای سطح دانش و مهارت متخصصان این حوزه در کشورمان ایران فراهم می‌کند.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸