از کجا شروع کنم؟

در این راهنما، 5 گامی که شما را به یک مدیر پروژه متخصص در صنعت ساخت تبدیل می‌کند، می‌آموزید.

گام ۱: انتخاب مسیر اصولی

در گام اول باید برای خودتان یک مسیر اصولی ترسیم نمایید. مقاله "بهترین مسیر پیشرفت شغلی در مدیریت پروژه کدام است؟" به شما کمک می‌کند.

گام ۲: انتخاب نقشه راه اجرایی

در گام دوم باید برای خودتان یک نقشه راه اجرایی داشته باشید. این نقشه راه اجرایی در موسسه ACEMI برای اولین بار در کشور، در بالاترین سطح و با الگوبرداری از ساختارهای بین‌المللی و داخلی، در ۵ سطح و ۱۱ محدوده دانشی، تدوین شده است. با این نقشه راه خیالتان از داشتن یک نقشه راه اجرایی اصولی راحت خواهد بود. می‌توانید با کلیک بر روی عکس زیر، به نقشه راه مدیریت ساخت (CM) دسترسی داشته باشید.

گام ۳: انتخاب مسیر شغلی

در گام سوم نوبت به انتخاب مسیر شغلی می‌رسد. بر اساس نقشه راه اجرایی که در گام دوم فرا گرفتید، کدام مسیر شغلی برای شما مناسب است؟ لینک زیر به شما کمک می‌کند مسیر شغلی خود را برای متخصص شدن، پیدا کنید.

در راهنمای انتخاب مسیر شغلی، به تخصص‌های موردنیاز برای تبدیل شدن به متخصص 8 حوزه کاری مشخص شده‌اند.

گام ۴: آغاز مسیر یادگیری

در گام چهارم نوبت به شروع کردن رسیده است. در این گام باید بدانید از کجا فرآیند یادگیری را بر اساس نقشه راه شغلی که در گام سوم انتخاب کردید، آغاز کنید. ویدئوی زیر به شما یاد می‌دهد که از کجا شروع کنید.

گام ۵: انتخاب دوره آموزشی تخصصی

بعد از آنکه گام اول تا چهارم را طی نمودید، نوبت به انتخاب دوره آموزشی رسیده است. بر اساس تقویم موسسه، دوره خود را انتخاب کنید و با مطالعه جزئیات هر دوره، اطلاعات کاملی را دریافت نمایید. برای مشاهده دوره‌ها، به تقویم آموزشی مراجعه کنید.

اکنون زمان شروع واقعی است. برای تهیه ویدئوی دوره‌های برگزار شده، کافیست از طریق یکی از راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس با شماره‌های موسسه
ارتباط آنلاین با تیم پشتیبانی
پشتیبانی تلگرام

برایتان در این مسیر آرزوی موفقیت داریم!
همیشه همراهتان هستیم.