ثبت‌نام در سایت و دوره‌ها

برای ثبت نام در آموزش های موسسه ACEMI می‌بایست ابتدا در وبسایت موسسه ثبت نام کنید. در ادامه مراحل ثبت نام در وبسایت موسسه و سپس دوره های آموزشی را گام به گام توضیح می دهیم. با ما همراه باشید.

ثبت نام در وبسایت موسسه
1. ابتدا وارد وبسایت موسسه شوید و از طریق منوی بالای سایت روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. میتوانید به طور مستقیم نیز اینجا وارد صفحه ثبت نام شوید.


2. در صفحه ثبت نام، اطلاعات موردنیاز را وارد نمایید.


3. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت نام، این پیام را مشاهده میکنید.


4. اکنون باید به حساب ایمیل خود مراجعه کنید و از طریق لینکی که در ایمیل ارسالی از طرف موسسه ارسال شده است، حساب کاربری خود را فعال کنید. اگر ایمیل را در inbox خود نیافتید، حتما پوشه‌های spam، social و promotion را چک کنید. اگر همچنان آن را نیافتید به ما اطلاع دهید.

5. با کلیک بر روی فعالسازی، حساب کاربری شما به طور اتوماتیک فعال میشود و میتوانید از اینجا وارد حساب کاربریتان شوید. اگر در فعالسازی حساب کاربری با موردی مواجه شدید، از طریق پشتیبانی آنلاین سایت اطلاع دهید.
6. پس از اینکه ایمیل خود را تایید کردید، به وبسایت موسسه باز گردید و با کلیک بر روی دکمه ورود ایمیل و رمز عبور انتخابی خود را وارد کنید.


7. دکمه " پنل کاربری " را بزنید. در این قسمت رویدادها، دوره های تقویمی، سازمانی، وبیناری، ویدئویی و پایگاه دانش را که ثبت نام کرده اید، به تفکیک در بخش آموزش‌های من مشاهده می کنید.

ثبت نام در دوره های آموزشی
همانطور که پیشتر گفتیم، برای ثبت نام در دوره های موسسه میبایست ابتدا در وبسایت موسسه ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را از طریق ایمیل ارسالی موسسه فعال کنید. برای ثبت نام در دوره های موسسه باید علاوه بر ثبت نام و فعال‌سازی ایمیل، مراحل احراز هویت را نیز انجام دهید. احراز هویت برای شماره تماس با دریافت کد و آپلود یک مدرک شناسایی صورت میگیرد. برای احراز هویت میبایست پس از ثبت نام در سایت، وارد پنل کاربری و قسمت ویرایش پروفایل شوید. شماره تماس خود را وارد کنید و در مهلت زمانی تعیین شده، کدی که از طریق پیامک ارسال میگردد وارد نمایید و آن را تایید کنید. مرحله بعدی احراز هویت، آپلود یک مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی، صفحه اول شناسنامه و یا گذرنامه (پاسپورت) است. پس از تایید پیامکی و آپلود مدرک شناسایی معتبر، میتوانید در دوره مورد نظر خود ثبت نام کنید یا آن را خریداری نمایید.

چرا باید شماره موبایل خود را تایید و کارت شناسایی معتبر آپلود نمایم؟
- برای ثبت‌نام در دوره‌ها باید هم شماره موبایل خود را تایید نموده و هم یک کارت شناسایی معتبر آپلود کرده باشید. این‌کار تنها یکبار انجام شده و نیاز نیست برای هربار ثبت‌نام این کار را تکرار کنید. پس از آپلود کارت شناسایی همکاران ما در اسرع وقت (بین 24 الی 48 ساعت) نسبت به تایید آن اقدام میکنند. پس از آپلود کارت شناسایی میتوانید ادامه مراحل ثبت نام خود را طی کنید ولی در صورت عدم تایید کارت شناسایی، احتمال لغو ثبت‌نام شما وجود دارد. پس حتما نسبت به آپلود مدارک معتبر خود دقت کنید.
- از آنجایی که برای دوره‌های موسسه گواهینامه صادر می‌شود و برای صدور گواهینامه به تایید هویت واقعی فراگیران نیاز است، باید شماره موبایل و کارت شناسایی معتبر شما تایید گردد. دلیل دیگر آنست که ویدئوهای دوره‌ها در اختیار فراگیران قرار گرفته و بر روی ویدئوها واترمارک قرار می‌گیرد. در صورتی‌که ثبت‌نام‌کننده هویتی واقعی نداشته باشد، این واترمارک نیز می‌تواند غیرواقعی بوده و مشکلاتی را ایجاد نماید. از این‌رو، این موضوع هم به نفع کاربران و هم موسسه است.
- برای بارگذاری و تایید شماره موبایل خود به پنل کاربری، بخش ویرایش پروفایل رفته و از بخش‌های مخصوص نسبت به ارسال کد فعالسازی و بارگذاری کارت شناسایی خود اقدام نمایید. شما باید شماره موبایل خود را از طریق کد ارسالی تایید نموده و کارت شناسایی بارگذاری شده نیز حداکثر تا 48 ساعت توسط همکاران ما تایید می‌شوند. فقط فراموش نکنید که دکمه آپلود را حتما کلیک نمایید.


در صورتی‌که تمایل به تغییر شماره موبایل خود نیز داشته باشید، باید از بخش انتهایی همین صفحه (ویرایش پروفایل)، نسبت به تغییر شماره موبایل خود اقدام نموده و سپس دکمه ثبت را فشار دهید. سپس از طریق ارسال کد فعالسازی، نسبت به فعالسازی مجدد شماره موبایل خود اقدام نمایید. 

- در صورتی که پیامک تایید شماره موبایل را دریافت نکردم، از چه روشی میتوانم شماره موبایل خود را تایید نمایم؟
+ شما میتوانید با ما از طریق شماره‌های تماس موسسه و یا چت آنلاین در ارتباط بوده تا طریقه فعال‌سازی شماره موبایل را از روشی دیگر با یکدیگر طی نماییم.

یک نکته مهم:
پس از آپلود مدرک شناسایی خود میتوانید در دوره ها ثبت نام کنید و یا ویدئوی آن را تهیه فرمایید. مدارک شناسایی آپلود شده به طور منظم توسط ادمین های سایت، بررسی و تایید می شود. در صورتی که مدرک شناسایی آپلود شده معتبر نباشد ثبت نام شما در دوره، لغو خواهد گردید و پس از لغو، میتوانید مجدد مدرک معتبر را آپلود نمایید.
در ادامه، برای مثال ثبت نام در یکی از دوره های تقویمی موسسه را توضیح داده ایم.
1. برای ثبت نام، وارد صفحه دوره مربوطه شوید. میتوانید از منوی بالای سایت، خدمات آموزشی، نوع آموزش مدنظر خود را انتخاب کنید و از بین دوره ها، وارد صفحه دوره مدنظر خود شوید. وضعیت دوره و ظرفیت باقیمانده را چک کنید. اگر وضعیت دوره در حال ثبت نام باشد، میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید. در غیر اینصورت برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید. اگر در زمان آغاز ثبت‌نام در وبسایت موسسه آنلاین شده اید، راس ساعت اعلام شده برای شروع ثبت نام، صفحه را تازه سازی (Refresh) کنید تا وضعیت ثبت نام تغییر کند و فعال شود.


2. در صفحه دوره، اطلاعات کامل دوره شامل معرفی، سرفصلها، گواهینامه ها، نحوه ثبت نام، مدرس دوره، دوره های پیش نیاز و دوره های مرتبط و... را بررسی نمایید. برای ثبت نام در دوره روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
3. پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نام، دو نوع از ثبت نام را مشاهده میکنید. اگر به طور فردی در دوره ثبت نام میکنید، ثبت نام فردی را انتخاب کنید. اگر ثبت نام شما در دوره توسط شرکت یا سازمان شما انجام می شود، ثبت نام سازمانی را انتخاب کنید.


4. در ادامه مراحل ثبت نام، اگر کد تخفیفی در اختیار دارید، وارد نمایید و دکمه اعمال کد تخفیف را بزنید. سایر اطلاعات و همینطور قیمت ها را دقیق بررسی فرمایید و سپس دکمه ثبت نام را بزنید.

نکته مهم:
در صورتی که در مراحل ثبت نام در سایت یا پیش از ثبت نام در دوره، شماره همراه خود را فعال و کارت شناسایی خود را برای احراز هویت آپلود کرده باشید، نیازی به فعال‌سازی مجدد این دو مورد در این صفحه نخواهد بود، اما در صورتی‌که در پروفایل خود اقدام به فعال‌سازی این موارد نکرده باشید، در این صفحه از شما خواسته میشود تا فعالسازی و احراز هویت را انجام دهید و سپس وارد مراحل بعدی ثبت نام در دوره خواهید شد.

5. پس از زدن دکمه ثبت نام وارد درگاه پرداخت میشوید. اطلاعات کارت خود و رمز دوم را وارد نمایید و پرداخت را بزنید. پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت، به سایت بازگردانده میشوید و عنوان دوره نیز در پنل کاربری شما، در قسمت دوره های تقویمی ( یا سایر قسمت ها بسته به نوع دوره ثبت نام شده) درج میشود.

همانطور که مشاهده کردید، مراحل ثبت نام در وبسایت موسسه و دوره های آموزشی بسیار آسان است. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام با مشکلی مواجه شدید با ما از طریق پشتیبانی آنلاین سایت، ایمیل، شماره های تماس موسسه و... در ارتباط باشید. اطلاعات کامل تماس اینجا قید شده است.
با آرزوی موفقیت!

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸