ضمانت بازگشت وجه

در راستای تکریم و حمایت از فراگیران و دانش‌پذیران موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI)، دوره‌های آموزشی (وبیناری، ویدئویی و هیبریدی)، دارای ضمانت بازگشت وجه 100 درصد است و شما اگر دوره‌ها و آموزش‌های ما را تهیه کرده باشید و احساس کنید که از دوره آموزشی به هر دلیلی رضایت ندارید، 100 درصد وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده می‌شود.

1. چرا آموزش‌های ما ضمانت بازگشت وجه دارد؟

خدمت ضمانت بازگشت وجه به این منظور ارائه می‌شود تا فراگیران و دانش‌پذیران، امکان بررسی علمی و کیفی محتوای دوره‌های آموزشی را داشته باشند و این موضوع طبیعی است که تهیه هر محتوای آموزشی، دارای ریسک است و اگر ارائه‌دهنده به کیفیت آموزش خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً این ریسک را خواهد پذیرفت.
نکاتی که باید به آن‌ها توجه داشته باشید:
- درخواست بازگشت وجه دوره‌های تقویمی تا 48 ساعت پس از شروع دوره و بازگشت وجه دوره‌های ویدئویی (آموزش‌های ویدئویی وبسایت و دوره‌های تقویمی ضبط شده) تا 48 ساعت پس از ثبت‌نام در دوره امکان‌پذیر است.
- دقت داشته باشید که بازگشت وجه شامل عضویت در کانون دانش‌پژوهان، تمدید عضویت در کانون دانش‌پژوهان، تمدید لایسنس، دسترسی به محتواهای پایگاه دانش، خرید کتاب، حضور در دوره‌ها و رویدادهای حضوری نمی‌شود و تنها برای آموزش‌ها و دوره‌های آنلاین، هیبریدی، ویدئویی و ضبط شده (آفلاین) قابل استفاده است.
- برداشت ما این است که شما پس تهیه اولین و دومین دوره آموزشی موسسه به این نتیجه می‌رسید که آموزش‌های ما برای شما مفید، کاربردی و مناسب هستند. پس اگر سومین دوره را تهیه کردید، از بازگشت وجه دوره سوم معذوریم.
- در صورت انصراف از یک دوره و دریافت وجه، امکان ثبت‌نام مجدد یا تهیه همان دوره آموزشی وجود دارد ولی امکان بازگشت وجه برای همان دوره وجود ندارد.
- توجه داشته باشید که به محض ثبت تیکت درخواست عودت وجه (در مورد 4 توضیح داده شده)، لایسنس شما لغو گردیده و به محتوای آموزشی دوره نیز دسترسی نخواهید داشت.

2. آیا ما نگران سوء استفاده دیگران نیستیم؟

واقعیت این است که ما باور داریم افرادی که در پی آموزش و یادگیری و رشد حرفه شغلی هستند و در کنار موسسه ACEMI قرار دارند، کمتر به دنبال سوء استفاده هستند. از این رو به فراگیران و دانش‌پذیران اعتماد داریم و آگاهیم که تنها در صورت عدم تناسب آموزش‌ها با نیاز آن‌ها درخواست بازگشت وجه خواهند داشت.

3. درخواست ما از شما

پیش از تهیه دوره‌ها، حتما موارد زیر را بررسی کنید.
- محتوا و سرفصل‌های دوره‌ها
- قوانین و مقررات
- راهنمای ثبت‌نام در سایت و دوره‌ها
- راهنمای ورود به وبینارها
- راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها
- راهنمای آزمون‌ها
- راهنمای دسترسی به گواهینامه‌ها
هم‌چنین میتوانید خلاصه دوره‌های قبلی برگزار شده، سرفصل‌ها، نظرات و تمامی جزئیات هر دوره را در صفحه مخصوص به هر دوره مشاهده کنید تا با کیفیت دوره‌ها آشنا شوید و سپس اقدام به تهیه دوره‌ها نمایید.

4. مراحل بازگشت وجه

در صورتی که به هر دلیلی قصد بازگشت وجه دوره‌ای را داشتید، یکی از موارد زیر شامل حال شما می‌شود.
الف- در صورتی که به صورت فردی در دوره ثبت‌نام کرده باشید: تا 48 ساعت پس از تهیه دوره، فرصت دارید از طریق پنل کاربری خود در وبسایت موسسه، یک تیکت با موضوع "درخواست بازگشت وجه فردی" ارسال نمایید. در تیکت خود عنوان دوره، شماره کارت و شماره شبا حساب به نام خود را درج نمایید. تا 24 ساعت پس از ثبت تیکت شما، مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده می‌شود.

ب- در صورتی که به صورت سازمانی در دوره ثبت نام کرده باشید: تا 48 ساعت پس از تهیه دوره، فرصت دارید از طریق پنل کاربری خود در وبسایت موسسه، یک تیکت با موضوع "درخواست بازگشت وجه سازمانی" ارسال نمایید. هم‌چنین نیاز است از طرف سازمان/شرکت خود، یک نامه رسمی به ایمیل موسسه به نشانی info@dralavipour.com ارسال نمایید و عنوان دوره، شماره کارت و شماره شبا حساب به نام سازمان/ شرکت خود ارسال فرمایید. تا 24 ساعت پس از ارسال نامه، مبلغ پرداختی به حساب سازمان/ شرکت شما عودت داده می‌شود.

با این ضمانت عودت 100% وجه می‌توانید با خیال راحت در دوره‌های موسسه شرکت کرده و با امنیت خاطر از آموزش‌ها بهره‌مند شوید!

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸