معرفی دوره

شاید بتوان گفت کمتر پروژه‌ای در صنعت ساخت وجود دارد که دچار تاخیر نگردد. موضوعی که اثرات زمانی و مالی زیادی داشته و باعث بروز اختلافات فراوانی بین ارکان پروژه می‌گردد. اما راهکار چیست؟ در گام اول جلوگیری از بروز تاخیرات، در گام دوم کاهش اثر تاخیرات و در گام سوم حل‌و‌فصل سریع ادعاهای ناشی از تاخیرات است. موضوعی که نیاز به یک سیاست همه‌جانبه و ساختاریافته و البته استفاده از رویه‌های فنی، قراردادی و حقوقی دارد که به صورت Best Practice ارائه شده‌اند. راهکارهایی که بسیاری از آنها ما را از دعاوی پیچیده نجات داده ولی به احتمال فراوان از آنها مطلع نیستیم. راهکارهایی که اگر یک طرف قراردادی بدان مسلط باشد می‌تواند حداکثر استفاده را به نفع خود در پروژه و به ضرر طرف مقابل نماید.
از این‌رو، موسسه ACEMI اولین برگزارکننده دوره جامع آنالیز تاخیرات با رویکردی جامع، کاربردی و بر پایه اصول بین‌الملل، در کشور است که اقدام به آموزش موارد ناشناخته در ایران می‌نماید. در واقع، پس از آنکه مبانی برنامه‌ریزی و مدیریت مالی و مدیریت اسناد را فرا گرفتید، در این دوره، فرآیند اصولی آنالیز تاخیرات را با این مبانی یکپارچه نموده و پروتکل SCL، سند AACE-29R، سایر سندهای انجمن مهندسی هزینه آمریکا (AACE)، چند سند مهم از انجمن مهندسان عمران آمریکا (ASCE) در زمینه تاخیرات را در کنار انواع اسناد سازمان‌ها و مراجع بین‌المللی (مانند Long،Fluor ،HKA ،Navigant و‌...)، به همراه نمونه‌های دادگاهی مختلف، به شکلی جامع و ساختاریافته به شما آموزش می‌دهیم. فرآیندی که در 4 بخش اصلی تقسیم‌بندی شده و قرار است مفاهیم برنامه‌ریزی، آنالیز قراردادی، آنالیز زمانی و آنالیز مالی تاخیرات را به صورت کاملی به شما آموزش دهد. آموزش‌هایی که از انواع دستورالعمل‌ها و استانداردهای بین‌المللی در آن استفاده گردیده و فرآیندهای اجرایی که شرکت‌های مختلفی برای آنالیز تاخیرات بر اساس ساختار علمی و تجربی از پروژه‌ها تدوین نموده‌اند، به صورت یکپارچه و فرآیندی آموزش می‌دهد. فرآیندی که پر از مثال‌ها و نمونه‌های موردی فنی و حقوقی فراوان بوده و با قوانین داخل کشور تطبیق‌سازی گردیده است.
نکته مهم در این دوره آن است که فوت کوزه‌گری‌های زیادی وجود دارد که نمی‌توان به صرف خواندن این دستورالعمل‌ها به آنها مسلط شد و همین باعث پیچیدگی مبانی تحلیل تاخیرات و بالا بودن دستمزد متخصصان این امر در دنیا می‌گردد. اما ما در این مبحث جامع و به دلیل تخصص و تجربه مدرس دوره در خارج و داخل کشور، نمونه‌های موردی مختلفی از دادگاه‌ها و پروژه‌های مختلف دنیا را با بررسی نکات کلیدی و نهفته آنها مورد ارزیابی قرار داده تا در کنار تحلیل نشریه 4311، بخش‌هایی از قراردادهای همسان EPC و غیرصنعتی و هم‌چنین بخشنامه‌های 5090 و 1300، نحوه درک این مبانی و تفاوت تصمیم‌ها در زمان آنالیز تاخیرات را برایتان موشکافی نماییم. دوره‌ای که حتی در عرصه بین‌الملل هم کم‌نظیر بوده و به دلیل سطح جامعیت، تخصصی بودن مبانی و رمزگشایی‌هایی که انجام می‌دهد، مورد استقبال زیادی در این سال‌ها قرار گرفته است. نکاتی که می‌تواند سود زیادی به طرفین قرارداد در صورت عدم آگاهی طرف دیگر رسانده و متخصصان این امر را متمایز نماید.
مدرس این دوره، دکتر سید محمدرضا علوی‌پور هستند که با تجربه‌ای که از دستیاری پروفسور David Arditi (یکی از تدوین‌کنندگان استاندارد آنالیز تاخیرات ASCE) و پروفسور Raymond Lemming (مشاور ارشد شرکت‌های Forensic در آمریکا با بیش از ۴۵ سال سابقه اجرایی در ۲۵ کشور دنیا)، به دست آورده‌اند، دوره جامع آنالیز تاخیرات را با یکپارچه‌سازی مبانی برنامه‌ریزی و زمانبندی، مدیریت یکپارچه مالی، مدیریت اسناد و مدارک و تحلیل تاخیرات در ایران برگزار می‌کنند.

آنچه خواهید آموخت

در این دوره در یک ساختار جامع، مباحث آنالیز تاخیرات را از لحاظ کیفی (آنالیز برنامه زمانی و قرارداد) و کمی (کمی‌سازی تاخیرات از لحاظ زمانی و مالی) قدم‌به‌قدم و در حالت‌های مختلف به شما آموزش خواهیم داد. دوره‌ای که باعث متمایزسازی متخصصان این امر گردیده و منافع زیادی را برای طرفین قراردادی به دلیل یادگیری نکات کلیدی به همراه خواهد داشت. البته، فرآیند مدیریت ادعاء و اختلافات موضوعی بسیار مهم و وسیع بوده که در دوره مدیریت ادعا و اختلافات در طول چرخه حیات پروژه به آموزش آن خواهیم پرداخت. در این دوره:
1. مفاهیم و مبانی تحلیل تاخیرات را از نگاه برنامه‌ریزی پروژه و قراردادی فرا می‌گیرید.
2. نحوه تدوین قرارداد اصولی را برای حل و یا کاهش اختلافات در زمان تحلیل و تنظیم لایحه تاخیرات فرا می‌گیرید.
3. نحوه تحلیل و تدوین لایحه تاخیرات را از منظر تحلیل‌های زمانی، در انواع شرایط گوناگون، در طول پروژه و یا در انتهای پروژه فرا می‌گیرید (حتی نکات زیرکانه را به شما یاد خواهیم داد).
4. نحوه کمی‌سازی تاخیرات را از منظر تحلیل‌های مالی و از نگاه کارفرما فرا خواهید گرفت (نکات زیرکانه را یاد خواهید گرفت).
5. نحوه کمی‌سازی تاخیرات و تدوین لایحه خسارت تاخیرات را از نگاه پیمانکار فرا خواهید گرفت (ریزه‌کاری‌های فراوانی را فرا می‌گیرید).
6. تطابق مبانی یاد شده را با نظام حقوقی ایران و هم‌چنین نحوه استفاده از نشریات داخلی را برای تحلیل و تدوین لایحه تاخیرات فرا خواهید گرفت.

وجه تمایز این دوره

- اولین برگزارکننده دوره جامع آنالیز تاخیرات در کشور و عرصه بین‌الملل که مبانی برنامه‌ریزی، مدیریت مالی، مدیریت اسناد و آنالیز تاخیرات را یکپارچه نموده و پروتکل SCL، سند AACE-29R، سایر سندهای انجمن مهندسی هزینه آمریکا (AACE)، چند سند مهم از انجمن مهندسان عمران آمریکا (ASCE) را در کنار انواع اسناد سازمان‌ها و مراجع بین‌المللی، همراه با نمونه‌های دادگاهی مختلف، به شکلی جامع و ساختاریافته آموزش می‌دهد.
- آموزش جامع پروتکل SCL و موشکافی و رمزگشایی از تمامی اصول این پروتکل
- آموزش مبانی فنی مهم و پیچیده‌ی سند AACE 29R-03 همراه با رمزگشایی بسیاری از مبانی ارائه شده
- آموزش جامع روش‌های فنی از سندهای مختلفی چون AACE و ASCE و SCL
- ارائه نمونه‌های موردی فراوان فنی و حقوقی داخلی و خارجی
- تطبیق‌سازی مبانی با نشریه 4311، قراردادهای همسان، بخشنامه‌های 5090 و 1300 و ...
- آموزش راهکارها، نکات کلیدی، نهفته و شیطنت‌های ممکن در زمان تحلیل‌ها
- متمایزسازی فراگیران به دلیل آموزش به‌روزترین منابع، استانداردها، سندها و مراجع آنالیز تاخیرات در دنیا که بعضا دسترسی به برخی از آنها در کشور سخت و یا ناممکن است.
- ارائه ویدیوها و جزوات به صورت کامل (جزوات تنها در اختیار اعضای کانون قرار می‌گیرد)
- گروه پشتیبانی 60 روزه از زمان شروع دوره
- ارائه محتوا به صورت جامع، ساختاریافته و هدفمند در راستای نقشه راه CM

برای دریافت مشاوره رایگان از مشاوران تخصصی موسسه ACEMI،
کافیست از طریق لینک زیر، اطلاعات خود را ثبت و ارسال کنید.

برای دریافت مشاوره آموزشی کلیک کنید

دوره آنالیز تاخیرات موسسه ACEMI هیچ نمونه داخلی و خارجی ندارد!

چگونه صفر تا صد تاخیرات را یاد بگیرم؟


خلاصه ویدئوهای دوره‌های پیشین


لایو معرفی دوره با حضور استاد


پروتکل SCL ترجمه شده توسط موسسه ACEMI و حقوق احداث که در این دوره موشکافی می‌شود. 

چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟

1. مفاهیم برنامه‌ریزی و آنالیز قراردادی تاخیرات
- مفاهیم مهم در برنامه‌ریزی و زمان‌بندی برای آنالیز تاخیرات: مروری بر انواع برنامه‌های زمان‌بندی، تفاوت بین Schedule Basis و Schedule Narrative Report و اهمیت آن در تحلیل تاخیرات، بررسی تاثیر روش‌های برنامه‌ریزی بر روی تحلیل تاخیرات، بررسی مسیربحرانی، شناوری، شناوری منفی و مثبت، روابط منطقی، Lag و Lead و قیود و تاثیرات تمامی آنها بر تحلیل‌ها، بررسی برنامه زمان‌بندی مصوب (As-planned)، به‌روز‌رسانی شده (Update)، جبرانی (Recovery یا Catchup یا Mitigation)، محقق شده (As-Built)، بررسی الزامات حقوقی و قراردادی برای تدوین برنامه جبرانی بر اساس استاندارد بین‌المللی و نشریه 4311 و‌...
- آنالیز تاخیرات از نگاه قراردادی: مهارت مورد‌نیاز برای مشاور در زمینه تحلیل تاخیرات، نحوه ارزیابی تاخیرات از نگاه حقوقی، معرفی منابع مهمی چون AACE 29R-03 و پروتکل SCL، آموزش کامل تفاوت بین تاخیر و تصدیع (Disruption) با بررسی دقیق پروتکل SCL، بررسی و واکاوی تمام 22 اصل بنیادی پروتکل SCL و ارتباط آن با آنالیز تاخیرات و ادعاهای مطرح شده در این زمینه به همراه تطبیق‌سازی با نشریه 4311 و قوانین مدنی ایران و همچنین بررسی برخی از رای‌ها و بخشنامه‌های موجود، بررسی مستندسازی و برنامه زمان‌بندی در تحلیل تاخیرات، الزامات فرآیند قراردادی، تحلیل تاخیرات آینده‌نگر، فرآیند اعطای تمدید زمانی، ارزیابی تاثیر تاخیر، بررسی افزایشی تمدید مدت پیمان، شناوری و مالکیت آن در تحلیل تاخیرات، تحلیل تاخیرات همزمان از منظر زمانی، تحلیل تاخیرات گذشته‌نگر، ارتباط بین خسارت مالی و تمدید زمانی، پایان پیش از موعد و ارتباط آن با خسارت تاخیر، تاخیرات همزمان از منظر خسارت مالی، کاهش تاخیر و اثر آن، تسریع و اثرات حقوقی آن، ادعاهای چکی، ادعاهای کاهش بهره‌وری و تصدیع، ارزیابی تغییرات، محاسبات خسارت مالی برای تطویل زمانی، ارتباط محاسبات با پیشنهادات مناقصه، بازه زمانی مورد تایید برای انجام محاسبات خسارت تاخیر، موشکافی انواع تاخیرات و دسته‌بندی‌های موجود در انواع قراردادهای داخلی و بین‌المللی، ارائه و بررسی نمونه‌های متعدد حقوقی مرتبط با هر کدام از مبانی مطرح شده و مطابقت‌سازی هر کدام از این مبانی با نظام فنی و اجرایی کشور و‌...
- آنالیز تاخیرات همزمان (Concurrent Delays): بررسی انواع تعاریف مختلف برای تاخیرات هم‌زمان، شرح انواع تاخیرات هم‌زمان در پروتکل SCL، دستورالعمل AACE و استاندارد ASCE به همراه بررسی تفاوت‌های رویه‌های Apportionment و True Concurrency و Functional و Literal و هم‌چنین بررسی قوانین حقوقی انواع کشورهای مختلف از جمله آمریکا، انگلستان، اسکاتلند، کانادا، هنگ‌کنگ، استرالیا و عرصه بین‌الملل در ارتباط با تعریف و روش حل تاخیرات هم‌زمان، بررسی انواع روش‌های کمی‌سازی برای محاسبه تاخیرات هم‌زمان با توجه به مسیرهای بحرانی مجزا و یکسان و با توجه به دستورالعمل‌های AACE و SCL و بررسی مثال‌های مختلف، همراه با مطابقت‌سازی هر کدام از این مبانی با نظام فنی و اجرایی کشور برای تدوین لایحه تاخیرات و در نهایت ارائه یک راهکار جامع پیشنهادی به همراه بررسی تاخیرات Pacing و‌...

2. آنالیز زمانی تاخیرات
- فرآیند پیشنهادی برای تحلیل و مدارک و مستندات لازم برای پیش‌بینی و آنالیز تاخیرات: معرفی 7 گام کلیدی در زمان تحلیل تاخیرات، بررسی برنامه زمان‌بندی و مستندات به صورت کامل، آموزش نحوه ارزیابی و تایید برنامه زمان‌بندی اولیه، آموزش نحوه ارزیابی و تایید برنامه به‌روز ‌شده پیش از انجام تحلیل‌ها، آموزش نحوه تایید جزئیات برنامه محقق شده پیش از انجام تحلیل‌ها، نحوه ثبت و ارزیابی تغییرات برنامه زمان‌بندی در برنامه زمان‌بندی به‌روز شده، نحوه شناسایی تکمیل زودهنگام برنامه زمان‌بندی، استفاده از روش‌های تحلیل تاخیرات برای تدوین لایحه تاخیرات با بررسی دو ساختار Contemporaneous و ساختار After-the-Fact، بررسی و موشکافی تمام رویه‌های تحلیل تاخیرات در دسته‌های مختلف گذشته‌‌نگر و آینده‌‌نگر، دلیل و اثر، اثر و دلیل، بحرانی و غیربحرانی، ارائه فرآیند مشخص برای مستندسازی مدارک مرتبط با آنالیز تاخیرات و تدوین لایحه تاخیرات، آموزش نحوه تدوین شناسنامه تاخیرات برای ایجاد یک فرآیند حساب شده و‌...
- آنالیز تاخیرات در شرایطی که تنها Gantt Chart در دسترس است: بررسی کل فرآیند با استفاده از یک نمونه موردی در شرایطی که مسیر بحرانی مشخص نبوده و نیاز است از روی گانت چارت تحلیل‌ها صورت گرفته و لایحه تاخیرات تدوین شود.
- آنالیز تاخیرات قبل از وقوع تاخیر (Contemporaneous Schedule Analysis): آموزش کامل انواع روش‌های آنالیز تاخیرات در طول پروژه به صورت آینده‌نگر همراه با واکاوی انواع دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های مختلفی چون AACE-29R و پروتکل SCL و دستورالعمل‌های Long International و استاندارد ASCE همراه با ارائه فرآیندهای جامع و اجرایی، مثال‌های متعدد و فرآیند یکپارچه برای استفاده از تمامی روش‌های آینده‌نگر تحلیل تاخیرات برای تدوین لایحه تاخیرات با ارائه نکات کلیدی و رمزگشایی از تمامی ریزه‌کاری‌ها و‌...
- آنالیز تاخیرات در شرایطی که برنامه زمان‌بندی وجود ندارد: بررسی کل فرآیند با استفاده از یک نمونه موردی در شرایطی که هیچ برنامه زمانی در دسترس نبوده و صرفا یکسری مدارک و مکاتبات و مستندات در دسترس است.
- آنالیز زمانی تاخیرات بعد از وقوع تاخیر و اختلاف (After-the-Fact Schedule Analysis): معرفی انواع روش‌های آنالیز تاخیرات پس از وقوع تاخیر به صورت گذشته‌نگر همراه با واکاوی انواع دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های مختلفی چون AACE-29R و پروتکل SCL و دستورالعمل‌های Long International و استاندارد ASCE، همراه با ارائه فرآیندهای جامع و کاربردی با بررسی مثال‌های متعدد برای آنالیز یکپارچه، مقایسه انواع روش‌ها، نحوه انتخاب روش‌ها در شرایط مختلف و ارائه راه‌حل‌های مهم برای انتخاب روش‌ها و تدوین لایحه تاخیرات و‌...

3. آنالیز مالی تاخیرات
- آنالیز خسارات وارده به کارفرما: بررسی انواع مبانی حقوقی و کمی‌سازی برای محاسبه خسارات وارده به کارفرما بابت تاخیرات غیرمجاز پیمانکار، نحوه محاسبه خسارت تاخیر در مدل‌های مختلف و قراردادهای نمونه بین‌المللی، بررسی انواع قراردادهای همسان EPC صنعتی و طرح و ساخت غیرصنعتی، تعیین بازه زمانی محاسبه خسارت تاخیر، بررسی اهمیت مایلستون‌ها در تحلیل خسارت تاخیر، بررسی شرایط الزام آوری خسارت تاخیر، بررسی جزئیات تحلیلی در زمان تسریع به همراه بررسی نمونه‌های موردی مختلف و‌...
- آنالیز خسارت وارده به پیمانکار: کمی‌سازی خسارات وارده به پیمانکار به واسطه تاخیر مجاز در انواع خسارت نیروی انسانی، ماشین‌آلات، مواد اولیه و بالاسری پروژه، با بررسی انواع خسارات وارده در بخش خسارات بالاسری سازمان (HOOH) با استفاده از انواع فرمول‌های آیکلی، امدن، هادسون، ارنستورم، منشول و‌... و محاسبه خسارات مربوط به کاهش بهره‌‌وری و Disruption، تسریع و انواع دسته‌بندی‌های مختلف دیگر با استفاده از انواع فرمول‌های ارائه شده و مقایسه آنها، به همراه ارائه نقاط ضعف و ارائه راهکارهای عملی برای برطرف کردن نقاط ضعف هر کدام از فرمول‌ها و تدوین و ارائه لایحه تاخیرات و‌...

4. آنالیز تاخیرات بر اساس نظام حقوقی ایران
- بررسی نشریه 4311، بخشنامه‌های 5090 و 1300 و برخی از مبانی ارائه شده در برخی از قراردادهای همسان صنعتی و غیرصنعتی از منظر تاخیرات و مقایسه این مبانی با موارد مطرح شده در دوره و‌...

5. بررسی استاندارد کاهش بهره‌وری و نحوه کمی‌سازی خسارات ناشی از آن (ارائه شده توسط ASCE) (به‌روزرسانی سال 1401)

ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت‌نام در دوره چگونه و چه زمانی انجام می‌شود؟
ثبت‌نام در دوره‌ها به صورت آنلاین و از طریق وبسایت موسسه و صفحه اختصاصی هر دوره انجام می‌شود. زمان آغاز ثبت‌نام هر دوره از طریق شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی می‌شود و کانتر آغاز ثبت‌نام در وبسایت موسسه فعال می‌گردد.

2. چرا باید شماره موبایل خود را تایید و کارت شناسایی معتبر آپلود نمایم؟
برای ثبت‌نام در دوره‌ها باید هم شماره موبایل خود را تایید نموده و هم یک کارت شناسایی معتبر آپلود کرده باشید. این‌کار تنها یکبار انجام شده و نیاز نیست برای هربار ثبت‌نام این کار را تکرار کنید. پس از آپلود کارت شناسایی همکاران ما در اسرع وقت (بین 24 الی 48 ساعت) نسبت به تایید آن اقدام می‌کنند. پس از آپلود کارت شناسایی می‌توانید ادامه مراحل ثبت‌نام خود را طی کنید ولی در صورت عدم تایید کارت شناسایی، احتمال لغو ثبت‌نام شما وجود دارد. پس حتما نسبت به آپلود مدارک معتبر خود دقت کنید.
از آنجایی که برای دوره‌های تقویمی و ویدئویی گواهینامه صادر می‌شود وبرای صدور گواهینامه به تایید هویت واقعی فراگیران نیاز است، باید شماره موبایل و کارت شناسایی معتبر شما تایید گردد. دلیل دیگر آنست که ویدئوهای دوره‌ها در اختیار فراگیران قرار گرفته و بر روی ویدئوها واترمارک قرار می‌گیرد. در صورتی‌که ثبت‌نام‌کننده هویتی واقعی نداشته باشد، این واترمارک نیز می‌تواند غیرواقعی بوده و مشکلاتی را ایجاد نماید. از این‌رو، این موضوع هم به نفع کاربران و هم موسسه است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای ثبت‌نام در سایت و دوره‌ها مراجعه نمایید.

3. آیا برای ثبت‌نام در این دوره تخفیف ارائه می‌شود؟
اگرچه اعتقاد داریم قیمت دوره‌­های موسسه به نسبت کیفیت، جامعیت و ویژگی­‌های منحصربه‌­فردی که در اختیارتان قرار می­‌دهد بسیار کمتر از ارزش واقعی آ­ن­ها است، اما علاوه بر
- برگزاری جامع هر دوره با تعداد ساعت بسیار بالا که نه فقط در ایران، بلکه در عرصه بین­‌الملل کم­‌نظیر است؛
- محتوای تخصصی که در ایران یافت نمی­‌شود و بسیار ناب است؛
- کیفیت و نظم برگزاری کلاس­‌ها؛
- ارائه ویدئوها و جزوات به صورت کامل (جزوات تنها در اختیار اعضای کانون قرار می‌گیرد)
تخفیف­‌های ویژه‌­ای توسط موسسه نیز برای همدلی در این شرایط اقتصادی در نظر گرفته شده است.

4. این تخفیف‌ها شامل چه مواردی هستند؟
الف. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان 
ACEMI
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می‌­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید.
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از تخفیف امتیازی بهره‌­مند می‌­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­‌شود، بهره‌­مند شوید.
ب. تخفیف ثبت­‌نام زودهنگام (24 ساعته)
اگر در شبکه­‌های مجازی موسسه (لینکدین، تلگرام، اینستاگرام) عضو باشید، قبل از شروع ثبت‌نام برخی از دوره‌­ها تخفیفی برای ثبت‌­نام زودهنگام در اختیارتان قرار می‌گیرد که 24 ساعت فرصت دارید تا از این تخفیف دلچسب استفاده نمایید. این تخفیف نیز به صورت جداگانه ارائه شده و می­‌تواند با تخفیف اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI جمع شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تخفیف‌ها، به صفحه تخفیف‌های ویژه موسسه ACEMI مراجعه کنید.

5. نحوه برگزاری دوره چگونه است؟
این دوره به صورت هیبریدی برگزار می‌شود. در روزهای آپلود ویدئوها، محتوای دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد و در روزهای برگزاری جلسات آنلاین، لینک ورود به جلسه از طرف وبرنو برایتان ایمیل خواهد شد. اگر ایمیل را در Inbox خود نیافتید، حتما پوشه Spam و Promotion و Social ایمیل خود را چک نموده و آن را به Inbox منتقل نمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل حاوی لینک ورود به وبینار تا ساعت 15 روز برگزاری وبینار با شماره‌های موسسه تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت به ما اطلاع دهید.
- شما می‌توانید با اندروید ۸ به بالا، یا با آخرین نسخه مرورگر کروم، و یا آیفون با آخرین نسخه سافاری، در وبینارها شرکت کنید، اما بهترین راه شرکت در رویدادها، استفاده از لپتاپ و مرورگر کروم است.
- محتوای جلسات آنلاین نیز تا 24 ساعت بعد از برگزاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
- حتما پیش از شروع دوره راهنمای ورود به وبینارها را بررسی کنید.

6. آیا جزوات و ویدئوها در اختیار فراگیران قرار می‌گیرد؟
محتوای دوره‌ها که در اختیار فراگیران دوره‌ها قرار می‌گیرد شامل انواع زیر است:
1. جزوات (اسلایدها)
2. فایل‌ها (ورکشاپ‌ها، فایل‌های ضمیمه و...)
3. ویدئوهای ضبط شده
برای کسب جزئیات بیشتر درباره نحوه ارائه محتوای دوره، حتما راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها را مطالعه کنید.

7. آیا این دوره ضمانت عودت وجه دارد؟
در راستای تکریم و حمایت از فراگیران و دانش‌پذیران موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI)، دوره‌های آموزشی (وبیناری، ویدئویی و هیبریدی)، دارای ضمانت بازگشت وجه 100 درصد است و شما اگر دوره‌ها و آموزش‌های ما را تهیه کرده باشید و احساس کنید که از دوره آموزشی به هر دلیلی رضایت ندارید، 100 درصد وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ضمانت بازگشت وجه را مطالعه کنید.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟

1. انواع گواهینامه‌ها
- دو گواهینامه حضور(Certificate of Participation)  و گواهینامه حرفه‌ای (Professional Certification) برای این دوره صادر می‌شود.

الف. گواهینامه حرفه‌ای (Professional Certification) به رنگ طلایی  (این یک نمونه گواهینامه است)
 

ب. گواهینامه حضور  (Certificate of Participation)به رنگ نقره‌ای   (این یک نمونه گواهینامه است)

2. نحوه اخذ گواهینامه‌ها
- برای دریافت گواهینامه حضور باید ۶۰ درصد مدت دوره و بیشتر در دوره حضور داشته باشید.
- برای دریافت گواهینامه حرفه‌ای میبایست علاوه بر کسب گواهینامه حضور، در آزمون دوره نیز نمره قبولی دریافت نمایید.
- آزمون‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌گردند. لینک آزمون هر دوره تا حدود 2 الی 3 ماه پس از اتمام دوره در پنل کاربری فعال می‌شود و ایمیل اطلاع رسانی دریافت خواهید کرد.
- برای تعیین سطح گواهینامه حرفه‌ای، در صورت کسب نمره 90 الی 100، گواهینامه با سطح "A"، نمره 80 الی 89.9 سطح "B" و 70 الی 79.9 سطح "C" اخذ خواهید نمود و نمره کمتر از 70 به معنای عدم قبولی می‌باشد.
- برای کسب اطلاعات بیشتر، نقشه راه مدیریت ساخت (CM) و گواهینامه‌ها را مطالعه کنید.

3. نحوه اعتبارسنجی گواهینامه
- یکی از ویژگی‌هایی که گواهینامه‌های موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) دارند و آن را از سایر گواهینامه‌ها متمایز می‌کند، قابلیت اعتبارسنجی آن‌ها است. هر یک از گواهینامه‌های موسسه برای هر یک از شرکت کنندگان با یک کد یکتا صادر می‌گردند و با جستجوی کد رهگیری در وبسایت، موسسه با ذکر نام و نام‌خانوادگی اعلام می‌کند که فرد گواهینامه دوره را اخذ کرده و گواهینامه معتبر می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم صفحه اعتبارسنجی گواهینامه‌ها را مشاهده نمایید. 

4. نحوه صدور گواهینامه‌ها
- چنانچه شرایط دریافت گواهینامه‌ها را داشته باشید، فایل گواهینامه در پنل کاربری شما بارگذاری می‌شود و پس از بارگذاری از طرف موسسه ایمیل دریافت می‌کنید.
- فایل PDF گواهینامه‌ها تا یک هفته پس از اتمام دوره صادر شده و در پنل کاربری در وبسایت موسسه قرار می‌گیرد.
- اگر تمایل به دریافت گواهینامه به صورت چاپی با هولوگرام اختصاصی موسسه داشته باشید، می‌توانید از طریق پروفایل خود (بخش "گواهینامه‌ها") اقدام به ثبت درخواست و پرداخت هزینه ارسال نمایید.
- برای اطلاعات بیشتر راهنمای دسترسی به گواهینامه ها را مطالعه کنید.

این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

1- پشتیبانی مادام‌العمر برای اعضای کانون:
مادامی که عضو کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI باشید، می‌توانید از پشتیبانی دوره بهره‌مند شوید. برای مطرح کردن سوالات خود، می‌توانید از طریق پنل کاربری، بخش پشتیبانی علمی دوره‌ها، سوال خود را ارسال کنید و پاسخ آن را از اساتید دریافت کنید.
2- پشتیبانی 60 روزه برای اعضای عادی:
به مدت 60 روز از آغاز دوره، از پشتیبانی دوره بهره‌مند می‌شوید. برای مطرح کردن سوالات خود، می‌توانید از طریق پنل کاربری، بخش پشتیبانی علمی دوره‌ها، سوال خود را ارسال کنید و پاسخ آن را از اساتید دریافت کنید.
3- پشتیبانی 60 روزه در گروه تلگرامی:
می‌توانید سوالات خود را در گروه پشتیبانی تلگرامی که از ابتدای دوره به مدت 60 روز با حضور اساتید و سایر شرکت کنندگان فعال است، بپرسید و از راهنمای اساتید و دیگران، بهره‌مند شوید.

گواهینامه حرفه ای CM
گواهینامه حضور CM

نظرات
 • سهیل جعفری نسب

  1 ماه پیش

  یک دوره بینظیر دیگر در موسسه علوی پور، این دوره برای کلیه ارکان پروژه که به نوعی درگیر بحث تاخیرات پروژه ها هستند به شدت توصیه میشود.متاسفانه به دلیل نبود دانش کافی در شرکتهای پیمانکاری و کارفرمایی و همچنین نبود استانداردها و قوانین در بحث آنالیز تاخیرات، بسیاری از رویکردهای بکار گرفته در این زمینه در پروژه ها ایراد داشته که آشنایی با این موارد میتواند منجر به کاهش چالشها در پروژه های کشور شود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 ماه پیش

  از اینکه همراهانی چون شما در این مسیر داریم، به خود میبالیم. سپاس از نظر ارزشمندتان.

  پاسخ
 • علی آذری

  6 ماه پیش

  موضوع رسیدگی و تحلیل تاخیرات در پروژه های ساخت یکی از چالش برانگیزترین بخشهای این صنعت در کشور ما می باشد که بدلیل ضعف های دانشی و قانونی موجود همیشه مورد بحث و جدل بین عاملین مختلف پروژه بوده است. به کارگیری مطالب جامعی که در این دوره توسط دکتر علوی پور آموزش داده می شود می تواند این کلاف پیچیده را در کشور ما باز کند و یک وحدت رویه برای این موضوع بسیار مهم ایجاد نماید.

  پاسخ
 • پشتیبان

  6 ماه پیش

   ممنون از شما که با این دقت نظر خودتان را اعلام میکنید. امیدواریم همیشه همینقدر پر انرژی باشید.

  پاسخ
 • خلیل پاکدامن

  6 ماه پیش

  سلام،سرفصل ها،محتوای آموزشی که تدریس می شود،حجم زیاد، بدیع وغنی مطالب که برای فراگیران بیان وارائه می گردند،انسجام موضوعی وکلاسه بندی شده، نکات فوق العاده زیاد، ارزشمند وکاربردی، حتی برای دوستان با سابقه وتجربه کاری بالا، بسیار غافلگیر کننده، جذاب وشیرین خواهد بود.مطمعن هستم حداقل بیش ازدوسوم مطالب و موضوعات دوره به قطع ویقین ازمجموع تمام آموزش های قبلی (اعم ازدوره های مشابه ویا خودآموزی های انجام شده) کاملا جدید وفراتراز حد تصورخواهد بود به نحوی که حتی برای این موضوعات ومطالب،مشابه ونظیری درداخل کشور یافت نخواهد شد.نکته آخر اینکه موضوعات به گونه ای تدریس میشوند که حتی موجب افزایش دانش ،توان تحلیل مسایل ومهارت های فراگیران در سایر حوزه های مدیریت ساخت وپروژه از قبیل "برنامه ریزی و..." نیز خواهد گردید

  پاسخ
 • پشتیبان

  6 ماه پیش

   سپاس از نظر ارزشمندتان. این رضایت شما برای ما و اساتید موسسه مایه افتخار هست و از شما قدردان هستیم.

  پاسخ
 • سعید پرتوی

  9 ماه پیش

  سلام و عرض ادب این دوره تیر خلاص به گره ذهنی و حل کلاف سردر گم تاخیرات در پروژه ها هست، این حجم مطالب حدود بیش از 1000 اسلاید و تدریس بی نظیر دکتر علوی پور عزیز با اون مطالب پیچیده و یکپارچگی این مطالب با دوره های برنامه ریزی و مالی و استفاده از روش های مدیریت اسناد در رابطه با تاخیرات یک شگفتی بی نظیر هست واقعا. این دوره رو باید حداقل 3 مرتبه دید تا به ذهن خطور کنه و مورد استفاده عملی قرار بگیره. ممنون از دکتر علوی پور عزیز که این مباحث پیچیده رو به این روانی تدریس میکنن.

  پاسخ
 • پشتیبان

  9 ماه پیش

  همراهی شما و نظرات ارزشمند شما باعث بیشتر شدن انگیزه و تلاش ما برای ارائه آموزش‌ها و خدمات بهتر برای شما عزیزان و تمامی فعالان این حوزه در کشورمان می‌شود. سپاس از اینکه همراه ما بوده‌اید و هستید.

  پاسخ
 • سیده کوثر احمدی

  1 سال پیش

  سلام وقت بخیر ، دوره آنالیز تاخیرات دکتر علوی پور قطعا یکی از جذاب ترین دوره ها هست که پیوستگی بین دوره های برنامه ریزی ، مدیریت مالی و مدیریت اسناد رو ایجاد می‌کنه و عملا کلیه مفاهیم مذکور در دوره های قبل رو باهم پیوند میده ، این دوره علی الخصوص برای اشخاصی که به مباحث ادعا ، اختلاف یا حقوق ساخت علاقه داشته باشن فوق العاده جذاب هست .

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  از اینکه در این دوره نیز همراه ما بودید، سپاسگزاریم. نظرات انرژی بخش شما برای ما بسیار ارزشمندند.

  پاسخ
 • بهاره مرادی

  باسلام باید بگم یک دوره بی نظیر دیگه ای را هم در این آموزشگاه گذروندم. مطالب دوره بسیار تخصصی و پیوسته بود و از ارتباطش با دوره های قبلی (برنامه ریزی و مدیریت مالی) به شدت لذت بردم. اینجاست که انسجام و یکپارچگی مطالب و دوره های آموزشگاه را به خوبی میشه متوجه شد. دوره پر از نکات حرفه ای و مهمی بود که مثل همیشه دید ما را نسبت به حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه عمیق تر و حرفه ای تر کرد. خیلی ممنونم از دکتر نازنین که خالصانه و باعشق تدریس میکنند و برای ما وقت میگذارند، ما قدردان زحمات شما هستیم.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمند خودتان را با ما در میان گذاشتید. از حضور عزیزان با ارزشی چون شما در کنارمان بسیار خرسندیم.

  پاسخ
 • پریناز طباطبایی

  با سلام در یک کلام میتونم بگم دوره بی نظیری بود. مطالب بطور کاملا منظم و پیوسته ارائه شد و سطح اطلاعات و جزئیات ارائه شده خیلی خوب بود واقعا جناب دکتر با صبوری و انرژی بسیار زیاد همه مطالب و ریزترین جزئیات رو توضیح دادند. بعد این دوره کاملا متوجه ارتباط مباحث برنامه ریزی و کنترل هزینه در ارتباط با آنالیز تاخیرات شدم. بسیار ممنون هستم حقیقتا کلیه دوره های ارائه شده در موسسه در مقایسه با بقیه جاهایی که من رفته ام چندین سطح بالاتر هست.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه در این دوره نیز همراه ما بودید؛ امیدواریم همواره در مسیر موفقیت گام بردارید.

  پاسخ
 • اشکان شهرآیینی

  واقعا از دوره آنالیز تاخیرات لذت بردم این حجم از مطالب و موضوعاتی که در این دوره ارائه شد به نظر من در کشور نظیرش رو نداریم مطالبی از استانداردها و روش های حقوقی در امریکا، انگلستان و دیگر کشورها و نحوه برخورد اونها با تاخیرات همزمان پیمانکار و کارفرما برای من با حدود بیست سال سابقه افق های جدیدی برای ادامه یادگیری در این حوزه گشوده شد، در کشور ضعف ها و ابهامات زیادی در بحث های حقوقی در زمینه تاخیرات و هزینه ها و خسارتهای وارده بخصوص به پیمانکاران شاهد هستیم که اینگونه آموزش ها منجر به بالارفتن آگاهی از مسائل حقوقی و مانع از بین رفتن حقوق پیمانکاران خواهد شد.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمندتان را با ما به اشتراک قرار دادید؛ همواره موفق و سربلند باشید.

  پاسخ
 • آوات جلالی

  به نظر من این دوره بسیار پرمحتواست و مطالب توسط جناب دکتر علوی خیلی موشکافانه و عمیق بررسی و تدریس میشه . برای بهره بردن از این دوره ، شرط لازم وقت و انرژی گذاشتنه . به عقیده من هزینه دوره با توجه به کیفیت و کمیت مطالب بیان شده واقعا زیاد نیست و شرکت در این دوره رو به دوستانی که قصد دارن به درکشون در حوزه مدیریت پروژه و ساخت عمق ببخشن ، توصیه میکنم

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از همراهی شما؛ امیدواریم همیشه در مسیر موفقیت باشید.

  پاسخ
 • شاهین شهبازی

  باسلام دوره آنالیز تاخیرات بدون اغراق بسیار بدیع ، منسجم و پر از چالش بود . بسیاری از سوالات و ابهاماتی که در طول سالهای کار ایجاد شده بود و پاسخ آنها مطرح شد. نحوه تدریس ، مشارت دادن بچه ها در مباحث و چالش ها بخصوص پاسخگویی در کانال تلگرامی بسیار خوب بود. در پایان باز هم از دکتر علوی پور بابت زحمات و نشر دانش سپاسگزارم .

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از به اشتراک قرار دادن نظر ارزشمندتان با ما و دیگر دوستان. همواره موفق و سربلند باشید.

  پاسخ
 • غلامرضا غرة الحمید

  با سلام و درود شرکت در این دوره هم مثل بقیه دوره های موسسه مانند این هست که سوار قطار هستی و هر روز یه منظره جدید را میبینی و افقهای جدیدی پیش روی خودت باز میشه و کلا دوره های موسسه باعث شده از انتخاب رشته مدیریت ساخت لذت ببرم . تشکر ویژه از دکتر علوی پور عزیز و کلیه همکاران موسسه خدا قوت و با آرزوی موفقیت

  پاسخ
 • پشتیبان

  از اینکه در این دوره همراه ما بودید سپاسگزاریم. موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
 • محسن رجبی

  دوره خیلی خوب و منسجم بود. اگه کسی فیلم دوره رو یکبار دیده و فکر می‌کنه آنالیز تاخیرات رو فهمیده، بهتره به خودش شک کنه. چون بار دوم یه چیز جدید متوجه میشه. هر دفعه که نگاه کنی یه چیز جدید کشف میکنی. ولی جدی اگه کسی علاقه‌مند و پیگیر باشه، شما برای هر چیزی یه سر نخ هم دادی. می‌تونه سرچ کنه و بیشتر در موردش یاد بگیره. ولی Pacing Delay رو نباید حذف میکردی دکتر جان. ولی این ترتیب روش ها خیلی مهم بود به نظرم، که شما زیرکانه چیدمان کردید. همین که اول IAP رو گفتی بعد TIA و در آخر رسیدیم به روش CAB‌. قشنگ لایه لایه رفتید جلو و رسوخ کردید به عمق مطلب. حلال السون.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمند خود را با ما در میان گذاشتید. همواره سربلند و پیروز باشید.

  پاسخ
 • فرهاد فرهمندي

  دوره ایی فوق العاده عالی و به شدت پیچیده که با تسلط فوق العاده دکتر علوی پور بر مباحث , به یک دوره بسیار پویا , جذاب , کاربردی و تخصصی با مشارکت بسیار خوب و انتقال تجارب حاضرین در دوره , تبدیل شد. عدم وجود و یا کم رنگ بودن مبحث بسیار مهم آنالیز علمی تاخیرات در پروژه همیشه احساس شده و باعث اختلافات بسیار زیادی میان کارفرما و پیمانکاران می شود که نتیجه آن تاخیر بیشتر و چه بسا خاتمه زود هنگام پروژه می شود. آشنایی با این مبحث می تواند بسیاری از این اختلافات را در همان مرحله اولیه شناسایی و مرتفع کند

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از همراهی شما، از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم بسیار خوشحالیم.

  پاسخ
 • سودابه قلی زاده

  با سلام فایلهای جلسه هفتم آنالیز تآخیرات قسمت اول و دوم رو وقتی می خام باز کنم میگه پسورد نادرسته

  پاسخ
 • پشتیبان

  با سلام، فایلها را مجدد دانلود کنید و رمزی که در صفحه دانلود درج شده است را وارد نمایید.

  پاسخ
 • بابک رحمانی

  با سلام متاسفانه به محض دریافت ایمیل ظرفیت تکمیل میشود لطفا راهکاری در این خصوص اتخاذ فرمایید

  پاسخ
 • پشتیبان

  سلام و عرض ادب چشم

  پاسخ
 • محمد خسروآبادی

  سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام در دوره تاخیرات چه موقع و چگونه باید اقدام کنیم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سلام و وقت شما هم بخیر ثبت نامها عموما حدود دو هفته قبل از دوره آغاز میگردند، گاهی زودتر و گاهی دیرتر. پیشنهاد میکنیم شبکه های مجازی موسسه از جمله اینستاگرام و تلگرام را دنبال بفرمایید تا از زمان برگزاری دوره ها مطلع شوید. اینستاگرام موسسه
  تلگرام موسسه

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.


نظرات
 • سهیل جعفری نسب

  1 ماه پیش

  یک دوره بینظیر دیگر در موسسه علوی پور، این دوره برای کلیه ارکان پروژه که به نوعی درگیر بحث تاخیرات پروژه ها هستند به شدت توصیه میشود.متاسفانه به دلیل نبود دانش کافی در شرکتهای پیمانکاری و کارفرمایی و همچنین نبود استانداردها و قوانین در بحث آنالیز تاخیرات، بسیاری از رویکردهای بکار گرفته در این زمینه در پروژه ها ایراد داشته که آشنایی با این موارد میتواند منجر به کاهش چالشها در پروژه های کشور شود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 ماه پیش

  از اینکه همراهانی چون شما در این مسیر داریم، به خود میبالیم. سپاس از نظر ارزشمندتان.

  پاسخ
 • علی آذری

  6 ماه پیش

  موضوع رسیدگی و تحلیل تاخیرات در پروژه های ساخت یکی از چالش برانگیزترین بخشهای این صنعت در کشور ما می باشد که بدلیل ضعف های دانشی و قانونی موجود همیشه مورد بحث و جدل بین عاملین مختلف پروژه بوده است. به کارگیری مطالب جامعی که در این دوره توسط دکتر علوی پور آموزش داده می شود می تواند این کلاف پیچیده را در کشور ما باز کند و یک وحدت رویه برای این موضوع بسیار مهم ایجاد نماید.

  پاسخ
 • پشتیبان

  6 ماه پیش

   ممنون از شما که با این دقت نظر خودتان را اعلام میکنید. امیدواریم همیشه همینقدر پر انرژی باشید.

  پاسخ
 • خلیل پاکدامن

  6 ماه پیش

  سلام،سرفصل ها،محتوای آموزشی که تدریس می شود،حجم زیاد، بدیع وغنی مطالب که برای فراگیران بیان وارائه می گردند،انسجام موضوعی وکلاسه بندی شده، نکات فوق العاده زیاد، ارزشمند وکاربردی، حتی برای دوستان با سابقه وتجربه کاری بالا، بسیار غافلگیر کننده، جذاب وشیرین خواهد بود.مطمعن هستم حداقل بیش ازدوسوم مطالب و موضوعات دوره به قطع ویقین ازمجموع تمام آموزش های قبلی (اعم ازدوره های مشابه ویا خودآموزی های انجام شده) کاملا جدید وفراتراز حد تصورخواهد بود به نحوی که حتی برای این موضوعات ومطالب،مشابه ونظیری درداخل کشور یافت نخواهد شد.نکته آخر اینکه موضوعات به گونه ای تدریس میشوند که حتی موجب افزایش دانش ،توان تحلیل مسایل ومهارت های فراگیران در سایر حوزه های مدیریت ساخت وپروژه از قبیل "برنامه ریزی و..." نیز خواهد گردید

  پاسخ
 • پشتیبان

  6 ماه پیش

   سپاس از نظر ارزشمندتان. این رضایت شما برای ما و اساتید موسسه مایه افتخار هست و از شما قدردان هستیم.

  پاسخ
 • سعید پرتوی

  9 ماه پیش

  سلام و عرض ادب این دوره تیر خلاص به گره ذهنی و حل کلاف سردر گم تاخیرات در پروژه ها هست، این حجم مطالب حدود بیش از 1000 اسلاید و تدریس بی نظیر دکتر علوی پور عزیز با اون مطالب پیچیده و یکپارچگی این مطالب با دوره های برنامه ریزی و مالی و استفاده از روش های مدیریت اسناد در رابطه با تاخیرات یک شگفتی بی نظیر هست واقعا. این دوره رو باید حداقل 3 مرتبه دید تا به ذهن خطور کنه و مورد استفاده عملی قرار بگیره. ممنون از دکتر علوی پور عزیز که این مباحث پیچیده رو به این روانی تدریس میکنن.

  پاسخ
 • پشتیبان

  9 ماه پیش

  همراهی شما و نظرات ارزشمند شما باعث بیشتر شدن انگیزه و تلاش ما برای ارائه آموزش‌ها و خدمات بهتر برای شما عزیزان و تمامی فعالان این حوزه در کشورمان می‌شود. سپاس از اینکه همراه ما بوده‌اید و هستید.

  پاسخ
 • سیده کوثر احمدی

  1 سال پیش

  سلام وقت بخیر ، دوره آنالیز تاخیرات دکتر علوی پور قطعا یکی از جذاب ترین دوره ها هست که پیوستگی بین دوره های برنامه ریزی ، مدیریت مالی و مدیریت اسناد رو ایجاد می‌کنه و عملا کلیه مفاهیم مذکور در دوره های قبل رو باهم پیوند میده ، این دوره علی الخصوص برای اشخاصی که به مباحث ادعا ، اختلاف یا حقوق ساخت علاقه داشته باشن فوق العاده جذاب هست .

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  از اینکه در این دوره نیز همراه ما بودید، سپاسگزاریم. نظرات انرژی بخش شما برای ما بسیار ارزشمندند.

  پاسخ
 • بهاره مرادی

  باسلام باید بگم یک دوره بی نظیر دیگه ای را هم در این آموزشگاه گذروندم. مطالب دوره بسیار تخصصی و پیوسته بود و از ارتباطش با دوره های قبلی (برنامه ریزی و مدیریت مالی) به شدت لذت بردم. اینجاست که انسجام و یکپارچگی مطالب و دوره های آموزشگاه را به خوبی میشه متوجه شد. دوره پر از نکات حرفه ای و مهمی بود که مثل همیشه دید ما را نسبت به حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه عمیق تر و حرفه ای تر کرد. خیلی ممنونم از دکتر نازنین که خالصانه و باعشق تدریس میکنند و برای ما وقت میگذارند، ما قدردان زحمات شما هستیم.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمند خودتان را با ما در میان گذاشتید. از حضور عزیزان با ارزشی چون شما در کنارمان بسیار خرسندیم.

  پاسخ
 • پریناز طباطبایی

  با سلام در یک کلام میتونم بگم دوره بی نظیری بود. مطالب بطور کاملا منظم و پیوسته ارائه شد و سطح اطلاعات و جزئیات ارائه شده خیلی خوب بود واقعا جناب دکتر با صبوری و انرژی بسیار زیاد همه مطالب و ریزترین جزئیات رو توضیح دادند. بعد این دوره کاملا متوجه ارتباط مباحث برنامه ریزی و کنترل هزینه در ارتباط با آنالیز تاخیرات شدم. بسیار ممنون هستم حقیقتا کلیه دوره های ارائه شده در موسسه در مقایسه با بقیه جاهایی که من رفته ام چندین سطح بالاتر هست.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه در این دوره نیز همراه ما بودید؛ امیدواریم همواره در مسیر موفقیت گام بردارید.

  پاسخ
 • اشکان شهرآیینی

  واقعا از دوره آنالیز تاخیرات لذت بردم این حجم از مطالب و موضوعاتی که در این دوره ارائه شد به نظر من در کشور نظیرش رو نداریم مطالبی از استانداردها و روش های حقوقی در امریکا، انگلستان و دیگر کشورها و نحوه برخورد اونها با تاخیرات همزمان پیمانکار و کارفرما برای من با حدود بیست سال سابقه افق های جدیدی برای ادامه یادگیری در این حوزه گشوده شد، در کشور ضعف ها و ابهامات زیادی در بحث های حقوقی در زمینه تاخیرات و هزینه ها و خسارتهای وارده بخصوص به پیمانکاران شاهد هستیم که اینگونه آموزش ها منجر به بالارفتن آگاهی از مسائل حقوقی و مانع از بین رفتن حقوق پیمانکاران خواهد شد.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمندتان را با ما به اشتراک قرار دادید؛ همواره موفق و سربلند باشید.

  پاسخ
 • آوات جلالی

  به نظر من این دوره بسیار پرمحتواست و مطالب توسط جناب دکتر علوی خیلی موشکافانه و عمیق بررسی و تدریس میشه . برای بهره بردن از این دوره ، شرط لازم وقت و انرژی گذاشتنه . به عقیده من هزینه دوره با توجه به کیفیت و کمیت مطالب بیان شده واقعا زیاد نیست و شرکت در این دوره رو به دوستانی که قصد دارن به درکشون در حوزه مدیریت پروژه و ساخت عمق ببخشن ، توصیه میکنم

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از همراهی شما؛ امیدواریم همیشه در مسیر موفقیت باشید.

  پاسخ
 • شاهین شهبازی

  باسلام دوره آنالیز تاخیرات بدون اغراق بسیار بدیع ، منسجم و پر از چالش بود . بسیاری از سوالات و ابهاماتی که در طول سالهای کار ایجاد شده بود و پاسخ آنها مطرح شد. نحوه تدریس ، مشارت دادن بچه ها در مباحث و چالش ها بخصوص پاسخگویی در کانال تلگرامی بسیار خوب بود. در پایان باز هم از دکتر علوی پور بابت زحمات و نشر دانش سپاسگزارم .

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از به اشتراک قرار دادن نظر ارزشمندتان با ما و دیگر دوستان. همواره موفق و سربلند باشید.

  پاسخ
 • غلامرضا غرة الحمید

  با سلام و درود شرکت در این دوره هم مثل بقیه دوره های موسسه مانند این هست که سوار قطار هستی و هر روز یه منظره جدید را میبینی و افقهای جدیدی پیش روی خودت باز میشه و کلا دوره های موسسه باعث شده از انتخاب رشته مدیریت ساخت لذت ببرم . تشکر ویژه از دکتر علوی پور عزیز و کلیه همکاران موسسه خدا قوت و با آرزوی موفقیت

  پاسخ
 • پشتیبان

  از اینکه در این دوره همراه ما بودید سپاسگزاریم. موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
 • محسن رجبی

  دوره خیلی خوب و منسجم بود. اگه کسی فیلم دوره رو یکبار دیده و فکر می‌کنه آنالیز تاخیرات رو فهمیده، بهتره به خودش شک کنه. چون بار دوم یه چیز جدید متوجه میشه. هر دفعه که نگاه کنی یه چیز جدید کشف میکنی. ولی جدی اگه کسی علاقه‌مند و پیگیر باشه، شما برای هر چیزی یه سر نخ هم دادی. می‌تونه سرچ کنه و بیشتر در موردش یاد بگیره. ولی Pacing Delay رو نباید حذف میکردی دکتر جان. ولی این ترتیب روش ها خیلی مهم بود به نظرم، که شما زیرکانه چیدمان کردید. همین که اول IAP رو گفتی بعد TIA و در آخر رسیدیم به روش CAB‌. قشنگ لایه لایه رفتید جلو و رسوخ کردید به عمق مطلب. حلال السون.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمند خود را با ما در میان گذاشتید. همواره سربلند و پیروز باشید.

  پاسخ
 • فرهاد فرهمندي

  دوره ایی فوق العاده عالی و به شدت پیچیده که با تسلط فوق العاده دکتر علوی پور بر مباحث , به یک دوره بسیار پویا , جذاب , کاربردی و تخصصی با مشارکت بسیار خوب و انتقال تجارب حاضرین در دوره , تبدیل شد. عدم وجود و یا کم رنگ بودن مبحث بسیار مهم آنالیز علمی تاخیرات در پروژه همیشه احساس شده و باعث اختلافات بسیار زیادی میان کارفرما و پیمانکاران می شود که نتیجه آن تاخیر بیشتر و چه بسا خاتمه زود هنگام پروژه می شود. آشنایی با این مبحث می تواند بسیاری از این اختلافات را در همان مرحله اولیه شناسایی و مرتفع کند

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از همراهی شما، از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم بسیار خوشحالیم.

  پاسخ
 • سودابه قلی زاده

  با سلام فایلهای جلسه هفتم آنالیز تآخیرات قسمت اول و دوم رو وقتی می خام باز کنم میگه پسورد نادرسته

  پاسخ
 • پشتیبان

  با سلام، فایلها را مجدد دانلود کنید و رمزی که در صفحه دانلود درج شده است را وارد نمایید.

  پاسخ
 • بابک رحمانی

  با سلام متاسفانه به محض دریافت ایمیل ظرفیت تکمیل میشود لطفا راهکاری در این خصوص اتخاذ فرمایید

  پاسخ
 • پشتیبان

  سلام و عرض ادب چشم

  پاسخ
 • محمد خسروآبادی

  سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام در دوره تاخیرات چه موقع و چگونه باید اقدام کنیم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سلام و وقت شما هم بخیر ثبت نامها عموما حدود دو هفته قبل از دوره آغاز میگردند، گاهی زودتر و گاهی دیرتر. پیشنهاد میکنیم شبکه های مجازی موسسه از جمله اینستاگرام و تلگرام را دنبال بفرمایید تا از زمان برگزاری دوره ها مطلع شوید. اینستاگرام موسسه
  تلگرام موسسه

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

نظرات
 • سهیل جعفری نسب

  1 ماه پیش

  یک دوره بینظیر دیگر در موسسه علوی پور، این دوره برای کلیه ارکان پروژه که به نوعی درگیر بحث تاخیرات پروژه ها هستند به شدت توصیه میشود.متاسفانه به دلیل نبود دانش کافی در شرکتهای پیمانکاری و کارفرمایی و همچنین نبود استانداردها و قوانین در بحث آنالیز تاخیرات، بسیاری از رویکردهای بکار گرفته در این زمینه در پروژه ها ایراد داشته که آشنایی با این موارد میتواند منجر به کاهش چالشها در پروژه های کشور شود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 ماه پیش

  از اینکه همراهانی چون شما در این مسیر داریم، به خود میبالیم. سپاس از نظر ارزشمندتان.

  پاسخ
 • علی آذری

  6 ماه پیش

  موضوع رسیدگی و تحلیل تاخیرات در پروژه های ساخت یکی از چالش برانگیزترین بخشهای این صنعت در کشور ما می باشد که بدلیل ضعف های دانشی و قانونی موجود همیشه مورد بحث و جدل بین عاملین مختلف پروژه بوده است. به کارگیری مطالب جامعی که در این دوره توسط دکتر علوی پور آموزش داده می شود می تواند این کلاف پیچیده را در کشور ما باز کند و یک وحدت رویه برای این موضوع بسیار مهم ایجاد نماید.

  پاسخ
 • پشتیبان

  6 ماه پیش

   ممنون از شما که با این دقت نظر خودتان را اعلام میکنید. امیدواریم همیشه همینقدر پر انرژی باشید.

  پاسخ
 • خلیل پاکدامن

  6 ماه پیش

  سلام،سرفصل ها،محتوای آموزشی که تدریس می شود،حجم زیاد، بدیع وغنی مطالب که برای فراگیران بیان وارائه می گردند،انسجام موضوعی وکلاسه بندی شده، نکات فوق العاده زیاد، ارزشمند وکاربردی، حتی برای دوستان با سابقه وتجربه کاری بالا، بسیار غافلگیر کننده، جذاب وشیرین خواهد بود.مطمعن هستم حداقل بیش ازدوسوم مطالب و موضوعات دوره به قطع ویقین ازمجموع تمام آموزش های قبلی (اعم ازدوره های مشابه ویا خودآموزی های انجام شده) کاملا جدید وفراتراز حد تصورخواهد بود به نحوی که حتی برای این موضوعات ومطالب،مشابه ونظیری درداخل کشور یافت نخواهد شد.نکته آخر اینکه موضوعات به گونه ای تدریس میشوند که حتی موجب افزایش دانش ،توان تحلیل مسایل ومهارت های فراگیران در سایر حوزه های مدیریت ساخت وپروژه از قبیل "برنامه ریزی و..." نیز خواهد گردید

  پاسخ
 • پشتیبان

  6 ماه پیش

   سپاس از نظر ارزشمندتان. این رضایت شما برای ما و اساتید موسسه مایه افتخار هست و از شما قدردان هستیم.

  پاسخ
 • سعید پرتوی

  9 ماه پیش

  سلام و عرض ادب این دوره تیر خلاص به گره ذهنی و حل کلاف سردر گم تاخیرات در پروژه ها هست، این حجم مطالب حدود بیش از 1000 اسلاید و تدریس بی نظیر دکتر علوی پور عزیز با اون مطالب پیچیده و یکپارچگی این مطالب با دوره های برنامه ریزی و مالی و استفاده از روش های مدیریت اسناد در رابطه با تاخیرات یک شگفتی بی نظیر هست واقعا. این دوره رو باید حداقل 3 مرتبه دید تا به ذهن خطور کنه و مورد استفاده عملی قرار بگیره. ممنون از دکتر علوی پور عزیز که این مباحث پیچیده رو به این روانی تدریس میکنن.

  پاسخ
 • پشتیبان

  9 ماه پیش

  همراهی شما و نظرات ارزشمند شما باعث بیشتر شدن انگیزه و تلاش ما برای ارائه آموزش‌ها و خدمات بهتر برای شما عزیزان و تمامی فعالان این حوزه در کشورمان می‌شود. سپاس از اینکه همراه ما بوده‌اید و هستید.

  پاسخ
 • سیده کوثر احمدی

  1 سال پیش

  سلام وقت بخیر ، دوره آنالیز تاخیرات دکتر علوی پور قطعا یکی از جذاب ترین دوره ها هست که پیوستگی بین دوره های برنامه ریزی ، مدیریت مالی و مدیریت اسناد رو ایجاد می‌کنه و عملا کلیه مفاهیم مذکور در دوره های قبل رو باهم پیوند میده ، این دوره علی الخصوص برای اشخاصی که به مباحث ادعا ، اختلاف یا حقوق ساخت علاقه داشته باشن فوق العاده جذاب هست .

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  از اینکه در این دوره نیز همراه ما بودید، سپاسگزاریم. نظرات انرژی بخش شما برای ما بسیار ارزشمندند.

  پاسخ
 • بهاره مرادی

  باسلام باید بگم یک دوره بی نظیر دیگه ای را هم در این آموزشگاه گذروندم. مطالب دوره بسیار تخصصی و پیوسته بود و از ارتباطش با دوره های قبلی (برنامه ریزی و مدیریت مالی) به شدت لذت بردم. اینجاست که انسجام و یکپارچگی مطالب و دوره های آموزشگاه را به خوبی میشه متوجه شد. دوره پر از نکات حرفه ای و مهمی بود که مثل همیشه دید ما را نسبت به حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه عمیق تر و حرفه ای تر کرد. خیلی ممنونم از دکتر نازنین که خالصانه و باعشق تدریس میکنند و برای ما وقت میگذارند، ما قدردان زحمات شما هستیم.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمند خودتان را با ما در میان گذاشتید. از حضور عزیزان با ارزشی چون شما در کنارمان بسیار خرسندیم.

  پاسخ
 • پریناز طباطبایی

  با سلام در یک کلام میتونم بگم دوره بی نظیری بود. مطالب بطور کاملا منظم و پیوسته ارائه شد و سطح اطلاعات و جزئیات ارائه شده خیلی خوب بود واقعا جناب دکتر با صبوری و انرژی بسیار زیاد همه مطالب و ریزترین جزئیات رو توضیح دادند. بعد این دوره کاملا متوجه ارتباط مباحث برنامه ریزی و کنترل هزینه در ارتباط با آنالیز تاخیرات شدم. بسیار ممنون هستم حقیقتا کلیه دوره های ارائه شده در موسسه در مقایسه با بقیه جاهایی که من رفته ام چندین سطح بالاتر هست.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه در این دوره نیز همراه ما بودید؛ امیدواریم همواره در مسیر موفقیت گام بردارید.

  پاسخ
 • اشکان شهرآیینی

  واقعا از دوره آنالیز تاخیرات لذت بردم این حجم از مطالب و موضوعاتی که در این دوره ارائه شد به نظر من در کشور نظیرش رو نداریم مطالبی از استانداردها و روش های حقوقی در امریکا، انگلستان و دیگر کشورها و نحوه برخورد اونها با تاخیرات همزمان پیمانکار و کارفرما برای من با حدود بیست سال سابقه افق های جدیدی برای ادامه یادگیری در این حوزه گشوده شد، در کشور ضعف ها و ابهامات زیادی در بحث های حقوقی در زمینه تاخیرات و هزینه ها و خسارتهای وارده بخصوص به پیمانکاران شاهد هستیم که اینگونه آموزش ها منجر به بالارفتن آگاهی از مسائل حقوقی و مانع از بین رفتن حقوق پیمانکاران خواهد شد.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمندتان را با ما به اشتراک قرار دادید؛ همواره موفق و سربلند باشید.

  پاسخ
 • آوات جلالی

  به نظر من این دوره بسیار پرمحتواست و مطالب توسط جناب دکتر علوی خیلی موشکافانه و عمیق بررسی و تدریس میشه . برای بهره بردن از این دوره ، شرط لازم وقت و انرژی گذاشتنه . به عقیده من هزینه دوره با توجه به کیفیت و کمیت مطالب بیان شده واقعا زیاد نیست و شرکت در این دوره رو به دوستانی که قصد دارن به درکشون در حوزه مدیریت پروژه و ساخت عمق ببخشن ، توصیه میکنم

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از همراهی شما؛ امیدواریم همیشه در مسیر موفقیت باشید.

  پاسخ
 • شاهین شهبازی

  باسلام دوره آنالیز تاخیرات بدون اغراق بسیار بدیع ، منسجم و پر از چالش بود . بسیاری از سوالات و ابهاماتی که در طول سالهای کار ایجاد شده بود و پاسخ آنها مطرح شد. نحوه تدریس ، مشارت دادن بچه ها در مباحث و چالش ها بخصوص پاسخگویی در کانال تلگرامی بسیار خوب بود. در پایان باز هم از دکتر علوی پور بابت زحمات و نشر دانش سپاسگزارم .

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از به اشتراک قرار دادن نظر ارزشمندتان با ما و دیگر دوستان. همواره موفق و سربلند باشید.

  پاسخ
 • غلامرضا غرة الحمید

  با سلام و درود شرکت در این دوره هم مثل بقیه دوره های موسسه مانند این هست که سوار قطار هستی و هر روز یه منظره جدید را میبینی و افقهای جدیدی پیش روی خودت باز میشه و کلا دوره های موسسه باعث شده از انتخاب رشته مدیریت ساخت لذت ببرم . تشکر ویژه از دکتر علوی پور عزیز و کلیه همکاران موسسه خدا قوت و با آرزوی موفقیت

  پاسخ
 • پشتیبان

  از اینکه در این دوره همراه ما بودید سپاسگزاریم. موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
 • محسن رجبی

  دوره خیلی خوب و منسجم بود. اگه کسی فیلم دوره رو یکبار دیده و فکر می‌کنه آنالیز تاخیرات رو فهمیده، بهتره به خودش شک کنه. چون بار دوم یه چیز جدید متوجه میشه. هر دفعه که نگاه کنی یه چیز جدید کشف میکنی. ولی جدی اگه کسی علاقه‌مند و پیگیر باشه، شما برای هر چیزی یه سر نخ هم دادی. می‌تونه سرچ کنه و بیشتر در موردش یاد بگیره. ولی Pacing Delay رو نباید حذف میکردی دکتر جان. ولی این ترتیب روش ها خیلی مهم بود به نظرم، که شما زیرکانه چیدمان کردید. همین که اول IAP رو گفتی بعد TIA و در آخر رسیدیم به روش CAB‌. قشنگ لایه لایه رفتید جلو و رسوخ کردید به عمق مطلب. حلال السون.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمند خود را با ما در میان گذاشتید. همواره سربلند و پیروز باشید.

  پاسخ
 • فرهاد فرهمندي

  دوره ایی فوق العاده عالی و به شدت پیچیده که با تسلط فوق العاده دکتر علوی پور بر مباحث , به یک دوره بسیار پویا , جذاب , کاربردی و تخصصی با مشارکت بسیار خوب و انتقال تجارب حاضرین در دوره , تبدیل شد. عدم وجود و یا کم رنگ بودن مبحث بسیار مهم آنالیز علمی تاخیرات در پروژه همیشه احساس شده و باعث اختلافات بسیار زیادی میان کارفرما و پیمانکاران می شود که نتیجه آن تاخیر بیشتر و چه بسا خاتمه زود هنگام پروژه می شود. آشنایی با این مبحث می تواند بسیاری از این اختلافات را در همان مرحله اولیه شناسایی و مرتفع کند

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از همراهی شما، از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم بسیار خوشحالیم.

  پاسخ
 • سودابه قلی زاده

  با سلام فایلهای جلسه هفتم آنالیز تآخیرات قسمت اول و دوم رو وقتی می خام باز کنم میگه پسورد نادرسته

  پاسخ
 • پشتیبان

  با سلام، فایلها را مجدد دانلود کنید و رمزی که در صفحه دانلود درج شده است را وارد نمایید.

  پاسخ
 • بابک رحمانی

  با سلام متاسفانه به محض دریافت ایمیل ظرفیت تکمیل میشود لطفا راهکاری در این خصوص اتخاذ فرمایید

  پاسخ
 • پشتیبان

  سلام و عرض ادب چشم

  پاسخ
 • محمد خسروآبادی

  سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام در دوره تاخیرات چه موقع و چگونه باید اقدام کنیم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سلام و وقت شما هم بخیر ثبت نامها عموما حدود دو هفته قبل از دوره آغاز میگردند، گاهی زودتر و گاهی دیرتر. پیشنهاد میکنیم شبکه های مجازی موسسه از جمله اینستاگرام و تلگرام را دنبال بفرمایید تا از زمان برگزاری دوره ها مطلع شوید. اینستاگرام موسسه
  تلگرام موسسه

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸