معرفی دوره

موسسه ACEMI سه ساختار را برای مدیریت قرارداد طراحی نموده، که در سه سطح کارشناسی، ارشد و مشاوران ارائه می‌گردد. در سطح کارشناسی که پیش‌نیاز این دوره استراتژی قرارداد است، قراردادهای ساخت و روش‌های اجرا و تحویل پروژه، برنامه‌ریزی و زمان‌بندی پروژه، مدیریت مالی، حسابداری و هزینه پروژه، مدیریت اسناد و مدارک پروژه، آنالیز تاخیرات پروژه و مدیریت ادعا و اختلافات پروژه ارائه گردیده، تا بعد از تکمیل فرآیند یادگیری و یکپارچه‌­سازی مبانی مختلف از نگاه مدیریت پروژه و حقوقی، به سطح ارشد (استراتژی قرارداد) برسیم.
در واقع در سطح کارشناسی، از مبانی، دستورالعمل‌ها، استانداردها و رویه‌های مختلف ارائه شده توسط انجمن‌ها، تشکل‌ها، شرکت‌های مشاور و بسیاری از کتب مطرح بین‌المللی در این زمینه استفاده گردید (مانند AIA و AGC و SCL و AACE و ASCE و CMAA و CII و FIDIC و NCMA و NAVIGANT و FLUOR و JCT و LONG International و ConsensusDocs و GAO و بسیاری از موارد دیگر)، تا در کنار تطبیق‌سازی این مبانی با قراردادهای داخلی (نشریه 4311، برخی قراردادهای همسان مانند EPC صنعتی و طرح و ساخت غیرصنعتی و EPC اختصاصی نفت)، به یک آموزش جامع دست یابیم.
اما اکنون به سطح ارشد مدیریت قرارداد رسیدیم و بنا داریم استراتژی جامعی برای مدیریت قرارداد در پروژه ارائه نماییم. در واقع، موسسه ACEMI با بهره‌گیری از یک استاندارد و دو راهنمای اجرایی بسیار مهم که در آمریکا ارائه شده است، در کنار یکپارچه‌سازی مبانی برنامه‌ای، مالی و تحلیل تاخیرات به صورت ماده‌های پیشنهادی قراردادی، برای اولین بار چنین دوره‌ای را در این سطح در کشور برگزار می‌نماید. موارد بکارگرفته شده در این دوره به شرح ذیل است.
1. راهنمای مدیریت قرارداد، مختص صنعت ساخت (ارائه شده توسط انجمن مدیریت ساخت آمریکا (CMAA) در سال 2021)
2. نسخه سوم استاندارد مدیریت قرارداد Contract Management Standard یا همان CMS (ارائه شده توسط انجمن مدیریت قرارداد آمریکا (NCMA) در سال 2022)
3. نسخه هفتم پیکره دانشی مدیریت قرارداد Contract Management Body of Knowledge یا همان CMBOK (ارائه شده توسط انجمن مدیریت قرارداد آمریکا (NCMA) در سال 2023)
4. در انتهای این بخش، به یکپارچه‌سازی مبانی برنامه‌ریزی، مالی و تاخیرات در قالب ماده‌های قراردادی برنامه‌ریزی (Scheduling Contract Terms) و تاخیرات (Delay Contract Terms) با بررسی یک مدل نمونه نیز خواهیم پرداخت.
دوره‌ای که نه تنها برای مدیران و کارشناسان امور قرارداد یک الزام تلقی می‌گردد، بلکه به دلیل توجه ویژه به ساختارهای مدیریت پروژه‌ای، مدیران پروژه نیز باید به یادگیری این مبانی اقدام نموده تا بتوانند از یک مزیت رقابتی بزرگ با فراگیری ساختاری نوین در کشور بهره‌مند گردند.

آنچه خواهید آموخت

شاید بتوان گفت این رویه تدوین شده برای مدیریت قرارداد در صنعت ساخت برای مدیران پروژه، یکی از جامع‌ترین رویه‌ها در کشورمان بوده، که با ترکیب ساختارهای فنی و قراردادی، برای اولین بار به این شکل ارائه می‌شود. در این دوره:
1. به عنوان مدیر پروژه، با تمامی مسئولیت‌ها و وظایف، از مرحله قبل از طراحی (Pre-Design) تا مرحله پس از ساخت (Post-Construction) آشنا شده و چگونگی مدیریت قرارداد را با بررسی چکلیست‌های متعدد، به صورت یک راهنمای جامع فرا خواهید گرفت.
2. با بررسی نمونه پیشنهادی قراردادی در بخش‌های برنامه‌ریزی پروژه (Scheduling Terms) و تاخیرات (Delay Contract Terms)، چگونگی یکپارچه‌سازی مبانی برنامه‌ریزی، مالی و تاخیرات را فرا خواهید گرفت.
3. یادگیری نکاتی که در کشورمان که نسبت به آن آگاه نیستند و دکتر علوی‌پور با تجربه‌ای که از دستیاری پروفسور Raymond Lemming (مشاور ارشد شرکت‌های Forensic در آمریکا، حقوق‌دان بین‌الملل در صنعت ساخت و فردی که با انواع سیستم‌های حقوقی در ۲۵ کشوردنیا فعالیت داشته) کسب کرده‌اند، این آموزش‌ها را ارائه می‌کنند. 

وجه تمایز این دوره

- اولین موسسه‌ای که راهنمای مدیریت قرارداد را با رویکرد صنعت ساخت و بر اساس آخرین نسخه از استانداردهای بین‌المللی، مختص مدیران پروژه در کشور آموزش می‌دهد.
- اولین موسسه‌ای که یک نمونه ساختار یافته از مشخصات فنی برنامه زمان‌بندی قرارداد را با رویکرد یکپارچه‌سازی زمان‌بندی، مالی و تاخیرات آموزش می‌دهد.
- برگزاری دوره بر اساس جدیدترین نسخه از راهنماها و استانداردهای مدیریت قرارداد که بعضا دسترسی به بسیاری از آن‌ها در کشور سخت و یا ناممکن است.
- اولین برگزارکننده دوره جامع مدیریت قرارداد در کشور و عرصه بین‌الملل که مبانی برنامه‌ریزی، مدیریت مالی، مدیریت اسناد، آنالیز تاخیرات، مدیریت ادعا و مدیریت قرارداد را یکپارچه نموده است.
- رمزگشایی از نکات مندرج در اسناد مدیریت قرارداد توسط دکتر علوی‌پور دستیار پروفسور Raymond Lemming در آمریکا
- کسب دانشی فراتر از آنجه برای اخذ مدرک مدیر ساخت تاییدشده (Certified Construction Manager یا CCM) نیاز دارید.
- متمایزسازی فراگیران با آموزش به‌روزترین منابع، استانداردها، سندها و مراجع مدیریت قرارداد در دنیا که بعضا دسترسی به برخی از آنها در کشور سخت و یا ناممکن است.
- ارائه ویدئوها و جزوات به صورت کامل
- گروه پشتیبانی 60 روزه از زمان شروع دوره
- ارائه محتوا به صورت جامع، ساختار یافته و هدفمند در راستای نقشه راه CM

برای دریافت مشاوره رایگان از مشاوران تخصصی موسسه ACEMI،
کافیست از طریق لینک زیر، اطلاعات خود را ثبت و ارسال کنید.

برای دریافت مشاوره آموزشی کلیک کنید

ساختار اصولی مدیریت قرارداد چیست؟

تنها سند مدیریت قرارداد برای مدیران پروژه کدام است؟

خلاصه‌ی جلسه‌ی معارفه با حضور پذیرفته‌شدگان دوره

خلاصه ویدئو دوره پیشین

چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟

1. راهنمای مدیریت قرارداد مختص مدیران پروژه (Contract Administration Guidelines)
- تعاریف اولیه و مفاهیم: اهداف مدیریت قرارداد، فرم‌های قراردادی همسان، مدیریت قرارداد و‌...
- مدیریت قرارداد در فاز قبل از طراحی (Pre-Design): برنامه مدیریت پروژه PMP، انتخاب روش‌های اجرای پروژه (PDS)، مدیریت اطلاعات (PMIS)، مدیریت پایداری (Sustainability)، الزامات کارفرما (OPR)، مطالعات مفهومی (Conceptual)، مطالعات هزینه، مطالعات برنامه زمان‌بندی (Master و Milestone)، انتخاب طراحان و مشاوران طراحی، انتخاب مشاوران قرارداد و‌...
- مدیریت قرارداد در فاز طراحی (Design): مدیریت قراردادهای طراحی، مدیریت برنامه زمانی Master، سیستم مدیریت کیفیت (QMS)، ارزیابی‌های طراحی، ارزیابی‌های پایداری، تدوین نقشه­های و شرایط فنی قرارداد، ارزیابی شرایط فنی و الزامات تدوین شده، ارزیابی ساخت­پذیری نقشه­ها، ارزیابی قابلیت بهره‌برداری، ارزیابی مهندسی ارزش، تدوین بسته قرارداد، بودجه­بندی فاز‌به‌فاز، تدوین برنامه زمانی Pre-Bid Construction و‌...
- مدیریت قرارداد در فاز تدارکات/مناقصه (Procurement/Bidding): تدوین لیست مناقصه­گران، ایجاد کمپین، پیش ارزیابی، تبلیغات، توزیع اسناد، الحاقیه­ها، کنفرانس‌های پیش از مناقصه، مدیریت اطلاعات در فاز مناقصه، برگزاری و ارزیابی در حین مناقصه، جلسات پیش از Award قرارداد، اعلان شروع به کار (Notice to Proceed)، مدیریت برنامه زمانی و گزارشات هزینه و‌...
- مدیریت قرارداد در فاز ساخت/اجرا (Construction): جلسات پیش از شروع ساخت/اجرا، الزامات و شرایط خصوصی قرارداد، برنامه اجرایی مدیریت قرارداد، مستندسازی شرایط اولیه قرارداد، مجوزها، ضمانت‌نامه‌ها، فرآیند مدیریت ارتباطات، جلسات، فرآیند مستندسازی حین اجرا، مدیریت اطلاعات، مدیریت کیفیت، مدیریت ایمنی، گزارشات روزانه سایت پروژه، مدیریت تغییرات، کنترل هزینه، مدیریت برنامه زمان‌بندی، مدیریت پرداخت‌ها و صورت وضعیت‌ها، ارزیابی وضعیت گزارشات، ارزیابی ادعاها، ارزیابی خسارات، ارزیابی مستندات، ارزیابی Punch-listها، تست و بررسی نهایی جهت بهره­برداری و راه‌اندازی و‌...
- مدیریت قرارداد در فاز پس از ساخت (Post-Construction): چکلیست بهره­برداری و برنامه زمان‌بندی، دستورالعمل اجرا و نگهداری، آموزش نیروهای فاز بهره­برداری، مدیریت قطعات و دوره ضمانت، مجوزهای نهایی، مستندسازی پروژه پایدار، حل ادعاها و اختلافات، اختتام قرارداد و پرداخت نهایی، گزارشات اختتام پروژه، اختتام پروژه و‌...
- نمونه چکلیست‌ها: چکلیست‌های مدیریت قرارداد از مرحله قبل از طراحی تا مرحله پس از ساخت، چکلیست‌های PMP و CPM و PPM، چکلیست‌های مدیریت جلسات در فازهای مختلف طراحی تا پس از ساخت
- نمونه‌­های موردی از اسناد مناقصه در عرصه بین­الملل: تبلیغات، اطلاعات برای مناقصه­گران، فرم‌های مناقصه، اظهارنامه تایید صلاحیت پیمانکاران، اعلان اعطای قرارداد (Notice of Award)، ضمانت­نامه اجرا، ضمانت­نامه پرداخت و‌...
- نمونه ابزارهای رایج پروژه: نقش‌های تیم پروژه، جداول RACI، جداول Document Log و Submittal و برنامه زمان‌بندی در فاز طراحی، گزارش‌های روزانه پروژه، صورت جلسات، اختتامیه فاز طراحی، اختتامیه پروژه، بررسی وضعیت مواد‌و‌مصالح، لیست Follow-up و Change Order Log و‌...

2. نمونه قراردادی برای برنامه زمانی و تاخیرات
- بررسی یک نمونه الزامات قراردادی برنامه زمان‌بندی (Schedule Contract Terms)
- بررسی یک نمونه الزامات قراردادی تاخیرات (Delay Contract Terms)

ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت‌نام در دوره چگونه و چه زمانی انجام می‌شود؟
ثبت‌نام در دوره‌ها به صورت آنلاین و از طریق وبسایت موسسه و صفحه اختصاصی هر دوره انجام می‌شود. زمان آغاز ثبت‌نام هر دوره از طریق شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی می‌شود و کانتر آغاز ثبت‌نام در وبسایت موسسه فعال می‌گردد.

2. چرا باید شماره موبایل خود را تایید و کارت شناسایی معتبر آپلود نمایم؟
برای ثبت‌نام در دوره‌ها باید هم شماره موبایل خود را تایید نموده و هم یک کارت شناسایی معتبر آپلود کرده باشید. این‌کار تنها یکبار انجام شده و نیاز نیست برای هربار ثبت‌نام این کار را تکرار کنید. پس از آپلود کارت شناسایی همکاران ما در اسرع وقت (بین 24 الی 48 ساعت) نسبت به تایید آن اقدام می‌کنند. پس از آپلود کارت شناسایی می‌توانید ادامه مراحل ثبت‌نام خود را طی کنید ولی در صورت عدم تایید کارت شناسایی، احتمال لغو ثبت‌نام شما وجود دارد. پس حتما نسبت به آپلود مدارک معتبر خود دقت کنید.
از آنجایی که برای دوره‌های تقویمی و ویدئویی گواهینامه صادر می‌شود وبرای صدور گواهینامه به تایید هویت واقعی فراگیران نیاز است، باید شماره موبایل و کارت شناسایی معتبر شما تایید گردد. دلیل دیگر آنست که ویدئوهای دوره‌ها در اختیار فراگیران قرار گرفته و بر روی ویدئوها واترمارک قرار می‌گیرد. در صورتی‌که ثبت‌نام‌کننده هویتی واقعی نداشته باشد، این واترمارک نیز می‌تواند غیرواقعی بوده و مشکلاتی را ایجاد نماید. از این‌رو، این موضوع هم به نفع کاربران و هم موسسه است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای ثبت‌نام در سایت و دوره‌ها مراجعه نمایید.

3. آیا برای ثبت‌نام در این دوره تخفیف ارائه می‌شود؟
اگرچه اعتقاد داریم قیمت دوره‌­های موسسه به نسبت کیفیت، جامعیت و ویژگی­‌های منحصربه‌­فردی که در اختیارتان قرار می­‌دهد بسیار کمتر از ارزش واقعی آ­ن­ها است، اما علاوه بر
- برگزاری جامع هر دوره با تعداد ساعت بسیار بالا که نه فقط در ایران، بلکه در عرصه بین­‌الملل کم­‌نظیر است؛
- محتوای تخصصی که در ایران یافت نمی­‌شود و بسیار ناب است؛
- کیفیت و نظم برگزاری کلاس­‌ها؛
- ارائه ویدئوها و جزوات به صورت کامل (جزوات تنها در اختیار اعضای کانون قرار می‌گیرد)
تخفیف­‌های ویژه‌­ای توسط موسسه نیز برای همدلی در این شرایط اقتصادی در نظر گرفته شده است.

4. این تخفیف‌ها شامل چه مواردی هستند؟
الف. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می‌­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید.
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از تخفیف امتیازی بهره‌­مند می‌­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­‌شود، بهره‌­مند شوید.
ب. تخفیف ثبت­‌نام زودهنگام (24 ساعته)
اگر در شبکه­‌های مجازی موسسه (لینکدین، تلگرام، اینستاگرام) عضو باشید، قبل از شروع ثبت‌نام برخی از دوره‌­ها تخفیفی برای ثبت‌­نام زودهنگام در اختیارتان قرار می‌گیرد که 24 ساعت فرصت دارید تا از این تخفیف دلچسب استفاده نمایید. این تخفیف نیز به صورت جداگانه ارائه شده و می­‌تواند با تخفیف اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI جمع شود.

5. نحوه برگزاری دوره چگونه است؟
این دوره به صورت هیبریدی برگزار می‌شود. در روزهای آپلود ویدئوها، محتوای دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد و در روزهای برگزاری جلسات آنلاین، لینک ورود به جلسه از طرف وبرنو برایتان ایمیل خواهد شد. اگر ایمیل را در Inbox خود نیافتید، حتما پوشه Spam و Promotion و Social ایمیل خود را چک نموده و آن را به Inbox منتقل نمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل حاوی لینک ورود به وبینار تا ساعت 15 روز برگزاری وبینار با شماره‌های موسسه تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت به ما اطلاع دهید.
- شما می‌توانید با اندروید ۸ به بالا، یا با آخرین نسخه مرورگر کروم، و یا آیفون با آخرین نسخه سافاری، در وبینارها شرکت کنید، اما بهترین راه شرکت در رویدادها، استفاده از لپتاپ و مرورگر کروم است.
- محتوای جلسات آنلاین نیز تا 24 ساعت بعد از برگزاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
- حتما پیش از شروع دوره راهنمای ورود به وبینارها را بررسی کنید.

6. آیا جزوات و ویدئوها در اختیار فراگیران قرار می گیرد؟
محتوای دوره‌ها که در اختیار فراگیران دوره‌ها قرار می‌گیرد شامل انواع زیر است:
1. جزوات (اسلایدها)
2. فایل‌ها (ورکشاپ‌ها، فایل‌های ضمیمه و...)
3. ویدئوهای ضبط شده
بر اساس سیاست‌های برنامه‌ریزی شده در موسسه، اعضای کانون دانش‌پژوهان به هر 3 نوع محتوای ارائه شده دسترسی داشته اما سایر فراگیرانی که عضو کانون دانش‌پژوهان نیستند، تنها به ویدئوهای ضبط شده و فایل‌ها دسترسی دارند.
برای کسب جزئیات بیشتر درباره نحوه ارائه محتوای دوره، حتما راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها را مطالعه کنید.

7. آیا این دوره ضمانت عودت وجه دارد؟
در راستای تکریم و حمایت از فراگیران و دانش‌پذیران موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI)، دوره‌های آموزشی (وبیناری، ویدئویی و هیبریدی)، دارای ضمانت بازگشت وجه 100 درصد است و شما اگر دوره‌ها و آموزش‌های ما را تهیه کرده باشید و احساس کنید که از دوره آموزشی به هر دلیلی رضایت ندارید، 100 درصد وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ضمانت بازگشت وجه را مطالعه کنید.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟

1. انواع گواهینامه‌ها
- دو گواهینامه حضور(Certificate of Participation)  و گواهینامه حرفه‌ای (Professional Certification) برای این دوره صادر می‌شود.

الف. گواهینامه حرفه‌ای (Professional Certification) به رنگ طلایی

 

ب. گواهینامه حضور  (Certificate of Participation)به رنگ نقره‌ای

2. نحوه اخذ گواهینامه‌ها
- برای دریافت گواهینامه حضور باید ۶۰ درصد مدت دوره و بیشتر در دوره حضور داشته باشید.
- برای دریافت گواهینامه حرفه‌ای میبایست علاوه بر کسب گواهینامه حضور، در آزمون دوره نیز نمره قبولی دریافت نمایید.
- آزمون‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌گردند. لینک آزمون هر دوره تا حدود 2 الی 3 ماه پس از اتمام دوره در پنل کاربری فعال می‌شود و ایمیل اطلاع رسانی دریافت خواهید کرد.
- برای تعیین سطح گواهینامه حرفه‌ای، در صورت کسب نمره 90 الی 100، گواهینامه با سطح "A"، نمره 80 الی 89.9 سطح "B" و 70 الی 79.9 سطح "C" اخذ خواهید نمود و نمره کمتر از 70 به معنای عدم قبولی می‌باشد.
- برای کسب اطلاعات بیشتر، نقشه راه مدیریت ساخت (CM) و گواهینامه‌ها را مطالعه کنید.

3. نحوه اعتبارسنجی گواهینامه
- یکی از ویژگی‌هایی که گواهینامه‌های موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) دارند و آن را از سایر گواهینامه‌ها متمایز می‌کند، قابلیت اعتبارسنجی آن‌ها است. هر یک از گواهینامه‌های موسسه برای هر یک از شرکت کنندگان با یک کد یکتا صادر می‌گردند و با جستجوی کد رهگیری در وبسایت، موسسه با ذکر نام و نام‌خانوادگی اعلام می‌کند که فرد گواهینامه دوره را اخذ کرده و گواهینامه معتبر می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم صفحه اعتبارسنجی گواهینامه‌ها را مشاهده نمایید. 

4. نحوه صدور گواهینامه‌ها
- چنانچه شرایط دریافت گواهینامه‌ها را داشته باشید، فایل گواهینامه در پنل کاربری شما بارگذاری می‌شود و پس از بارگذاری از طرف موسسه ایمیل دریافت می‌کنید.
- فایل PDF گواهینامه‌ها تا یک هفته پس از اتمام دوره صادر شده و در پنل کاربری در وبسایت موسسه قرار می‌گیرد.
- اگر تمایل به دریافت گواهینامه به صورت چاپی با هولوگرام اختصاصی موسسه داشته باشید، می‌توانید از طریق پروفایل خود (بخش "گواهینامه‌ها") اقدام به ثبت درخواست و پرداخت هزینه ارسال نمایید.
- برای اطلاعات بیشتر راهنمای دسترسی به گواهینامه ها را مطالعه کنید.

این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

1- پشتیبانی مادام‌العمر برای اعضای کانون:
مادامی که عضو کانون دانش‌پژوهان موسسه ACEMI باشید، می‌توانید از پشتیبانی دوره بهره‌مند شوید. برای مطرح کردن سوالات خود، می‌توانید از طریق پنل کاربری، بخش پشتیبانی علمی دوره‌ها، سوال خود را ارسال کنید و پاسخ آن را از اساتید دریافت کنید.
2- پشتیبانی 60 روزه برای اعضای عادی:
به مدت 60 روز از آغاز دوره، از پشتیبانی دوره بهره‌مند می‌شوید. برای مطرح کردن سوالات خود، می‌توانید از طریق پنل کاربری، بخش پشتیبانی علمی دوره‌ها، سوال خود را ارسال کنید و پاسخ آن را از اساتید دریافت کنید.
3- پشتیبانی 60 روزه در گروه تلگرامی:
می‌توانید سوالات خود را در گروه پشتیبانی تلگرامی که از ابتدای دوره به مدت 60 روز با حضور اساتید و سایر شرکت کنندگان فعال است، بپرسید و از راهنمای اساتید و دیگران، بهره‌مند شوید.

گواهینامه حضور CM

نظرات
 • علی آذری

  1 ماه پیش

  با سلام، بهره مندی از مطالب بسیار مفید و ویژه این دوره موهبتی بود که نصیب بنده شد. آشنایی با ساختار های قراردادی روز دنیا در حوزه ساخت که بسیار منسجم و جامع توسط استاد شرح داده شد و ارتباط آن با سایر دوره های موسسه کمک شایانی جهت درک هرچه بهتر این مقوله برای فراگیران بود. تشکر ویژه از آقای دکتر علوی پور و مجموعه ACEMI

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 ماه پیش

  از اینکه نظر خود را با ما و سایر بازدیدکنندگان در میان گذاشتید، سپاسگزاریم. قطعا همراهی و انگیزه شما انرژی بخش بوده و ما را یاری میکند تا این مسیر را با پشتوانه محکمتری طی کنیم. امیدواریم در دوره ها و سالهای آتی همراهان قوی و با انگیزه ای مانند شما داشته باشیم.

  پاسخ
 • سید مهدی شعفی

  1 ماه پیش

  با درود و احترام خدمت همه دوستان، دوره استراتژی مدیریت قرارداد نیز از اون دوره‌های بی‌نظیر و سنگین مؤسسه بود که همه شرکت‌کنندگان در دوره رو با وجود سوابق بالایی که داشتند، از ابتدا تا انتهای کلاس جذب خودش می‌کرد. تدریس بی‌نظیر آقای دکتر علوی‌پور هم با تسلط بسیار عالی بر انواع قراردادهای بین‌المللی و در بالاترین سطح دنیا، باعث شد نگاه‌مون به تدوین قراردادها و مدیریت اونها عوض بشه. به نظرم اساسی‌ترین مشکل پروژه‌های کشور، عدم وجود قراردادهای منسجم و ساخت‌پذیر بر اساس استانداردهای روز دنیا است که در این دوره به‌خوبی دانش روز دنیا در حوزه قراردادها در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. خداقوت به آقای دکتر علوی‌پور و تیم پر تلاش مؤسسه ACEMI

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 ماه پیش

   سپاس از اینکه در دوره های موسسه همراه همیشگی ما بوده اید و  هستید. از اینکه توانسته ایم آموزش های مفیدی ارائه دهیم و رضایت شما را جلب کنیم خرسندیم.

  پاسخ
 • سیده کوثر احمدی

  2 ماه پیش

  درود و عرض ادب، دوره مدیریت استراتژی قرارداد در دو بخش مدیریت قرارداد برای مدیران پروژه و مدیریت قرارداد برای مدیران قرارداد و از دو دیدگاه تکنیکال و استراتژیک برگزار شده. در این دوره مدیریت قرارداد به صورت فرآیندی، راهکار محور و مطابق با مبانی حقوقی و استانداردهای بین‌المللی تدریس شده است. وجه تمایز این دوره ساختار یکپارچه و انسجام فوق‌العاده با دوره‌های مدیریت مالی، تاخیرات، کلیم و ... (دوره‌های پیش‌نیاز خود) می‌باشد. قطع به یقین این دوره بی نظیر و بی رقیب بوده و خواهد ماند. با سپاس از دکتر علوی پور عزیز و تیم پرتلاش موسسه ACEMI.

  پاسخ
 • پشتیبان

  2 ماه پیش

   از اینکه نظر خود را با ما و سایر بازدیدکنندگان در میان گذاشتید، سپاسگزاریم. قطعا همراهی و انگیزه شما انرژی بخش بوده و ما را یاری میکند تا این مسیر را با پشتوانه محکمتری طی کنیم. امیدواریم در دوره ها و سالهای آتی همراهان قوی و با انگیزه ای مانند شما داشته باشیم.

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.


نظرات
 • علی آذری

  1 ماه پیش

  با سلام، بهره مندی از مطالب بسیار مفید و ویژه این دوره موهبتی بود که نصیب بنده شد. آشنایی با ساختار های قراردادی روز دنیا در حوزه ساخت که بسیار منسجم و جامع توسط استاد شرح داده شد و ارتباط آن با سایر دوره های موسسه کمک شایانی جهت درک هرچه بهتر این مقوله برای فراگیران بود. تشکر ویژه از آقای دکتر علوی پور و مجموعه ACEMI

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 ماه پیش

  از اینکه نظر خود را با ما و سایر بازدیدکنندگان در میان گذاشتید، سپاسگزاریم. قطعا همراهی و انگیزه شما انرژی بخش بوده و ما را یاری میکند تا این مسیر را با پشتوانه محکمتری طی کنیم. امیدواریم در دوره ها و سالهای آتی همراهان قوی و با انگیزه ای مانند شما داشته باشیم.

  پاسخ
 • سید مهدی شعفی

  1 ماه پیش

  با درود و احترام خدمت همه دوستان، دوره استراتژی مدیریت قرارداد نیز از اون دوره‌های بی‌نظیر و سنگین مؤسسه بود که همه شرکت‌کنندگان در دوره رو با وجود سوابق بالایی که داشتند، از ابتدا تا انتهای کلاس جذب خودش می‌کرد. تدریس بی‌نظیر آقای دکتر علوی‌پور هم با تسلط بسیار عالی بر انواع قراردادهای بین‌المللی و در بالاترین سطح دنیا، باعث شد نگاه‌مون به تدوین قراردادها و مدیریت اونها عوض بشه. به نظرم اساسی‌ترین مشکل پروژه‌های کشور، عدم وجود قراردادهای منسجم و ساخت‌پذیر بر اساس استانداردهای روز دنیا است که در این دوره به‌خوبی دانش روز دنیا در حوزه قراردادها در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. خداقوت به آقای دکتر علوی‌پور و تیم پر تلاش مؤسسه ACEMI

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 ماه پیش

   سپاس از اینکه در دوره های موسسه همراه همیشگی ما بوده اید و  هستید. از اینکه توانسته ایم آموزش های مفیدی ارائه دهیم و رضایت شما را جلب کنیم خرسندیم.

  پاسخ
 • سیده کوثر احمدی

  2 ماه پیش

  درود و عرض ادب، دوره مدیریت استراتژی قرارداد در دو بخش مدیریت قرارداد برای مدیران پروژه و مدیریت قرارداد برای مدیران قرارداد و از دو دیدگاه تکنیکال و استراتژیک برگزار شده. در این دوره مدیریت قرارداد به صورت فرآیندی، راهکار محور و مطابق با مبانی حقوقی و استانداردهای بین‌المللی تدریس شده است. وجه تمایز این دوره ساختار یکپارچه و انسجام فوق‌العاده با دوره‌های مدیریت مالی، تاخیرات، کلیم و ... (دوره‌های پیش‌نیاز خود) می‌باشد. قطع به یقین این دوره بی نظیر و بی رقیب بوده و خواهد ماند. با سپاس از دکتر علوی پور عزیز و تیم پرتلاش موسسه ACEMI.

  پاسخ
 • پشتیبان

  2 ماه پیش

   از اینکه نظر خود را با ما و سایر بازدیدکنندگان در میان گذاشتید، سپاسگزاریم. قطعا همراهی و انگیزه شما انرژی بخش بوده و ما را یاری میکند تا این مسیر را با پشتوانه محکمتری طی کنیم. امیدواریم در دوره ها و سالهای آتی همراهان قوی و با انگیزه ای مانند شما داشته باشیم.

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

نظرات
 • علی آذری

  1 ماه پیش

  با سلام، بهره مندی از مطالب بسیار مفید و ویژه این دوره موهبتی بود که نصیب بنده شد. آشنایی با ساختار های قراردادی روز دنیا در حوزه ساخت که بسیار منسجم و جامع توسط استاد شرح داده شد و ارتباط آن با سایر دوره های موسسه کمک شایانی جهت درک هرچه بهتر این مقوله برای فراگیران بود. تشکر ویژه از آقای دکتر علوی پور و مجموعه ACEMI

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 ماه پیش

  از اینکه نظر خود را با ما و سایر بازدیدکنندگان در میان گذاشتید، سپاسگزاریم. قطعا همراهی و انگیزه شما انرژی بخش بوده و ما را یاری میکند تا این مسیر را با پشتوانه محکمتری طی کنیم. امیدواریم در دوره ها و سالهای آتی همراهان قوی و با انگیزه ای مانند شما داشته باشیم.

  پاسخ
 • سید مهدی شعفی

  1 ماه پیش

  با درود و احترام خدمت همه دوستان، دوره استراتژی مدیریت قرارداد نیز از اون دوره‌های بی‌نظیر و سنگین مؤسسه بود که همه شرکت‌کنندگان در دوره رو با وجود سوابق بالایی که داشتند، از ابتدا تا انتهای کلاس جذب خودش می‌کرد. تدریس بی‌نظیر آقای دکتر علوی‌پور هم با تسلط بسیار عالی بر انواع قراردادهای بین‌المللی و در بالاترین سطح دنیا، باعث شد نگاه‌مون به تدوین قراردادها و مدیریت اونها عوض بشه. به نظرم اساسی‌ترین مشکل پروژه‌های کشور، عدم وجود قراردادهای منسجم و ساخت‌پذیر بر اساس استانداردهای روز دنیا است که در این دوره به‌خوبی دانش روز دنیا در حوزه قراردادها در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. خداقوت به آقای دکتر علوی‌پور و تیم پر تلاش مؤسسه ACEMI

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 ماه پیش

   سپاس از اینکه در دوره های موسسه همراه همیشگی ما بوده اید و  هستید. از اینکه توانسته ایم آموزش های مفیدی ارائه دهیم و رضایت شما را جلب کنیم خرسندیم.

  پاسخ
 • سیده کوثر احمدی

  2 ماه پیش

  درود و عرض ادب، دوره مدیریت استراتژی قرارداد در دو بخش مدیریت قرارداد برای مدیران پروژه و مدیریت قرارداد برای مدیران قرارداد و از دو دیدگاه تکنیکال و استراتژیک برگزار شده. در این دوره مدیریت قرارداد به صورت فرآیندی، راهکار محور و مطابق با مبانی حقوقی و استانداردهای بین‌المللی تدریس شده است. وجه تمایز این دوره ساختار یکپارچه و انسجام فوق‌العاده با دوره‌های مدیریت مالی، تاخیرات، کلیم و ... (دوره‌های پیش‌نیاز خود) می‌باشد. قطع به یقین این دوره بی نظیر و بی رقیب بوده و خواهد ماند. با سپاس از دکتر علوی پور عزیز و تیم پرتلاش موسسه ACEMI.

  پاسخ
 • پشتیبان

  2 ماه پیش

   از اینکه نظر خود را با ما و سایر بازدیدکنندگان در میان گذاشتید، سپاسگزاریم. قطعا همراهی و انگیزه شما انرژی بخش بوده و ما را یاری میکند تا این مسیر را با پشتوانه محکمتری طی کنیم. امیدواریم در دوره ها و سالهای آتی همراهان قوی و با انگیزه ای مانند شما داشته باشیم.

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸