معرفی دوره

خیلی از محققان از فرآیند ارسال تا چاپ مقالات آگاه نبوده و این موضوع بعضا باعث از دست دادن فرصتهای آنها برای چاپ مقالاتشان می‌شود. در این دوره، مباحث جامعی درباره فرآیند ارسال مقاله، فرآیند داوری مقاله، نحوه داوری مقاله، نمونه مقالات داوری شده، نحوه پاسخ به مقالات داوری شده و همچنین ارزیابی مقالات ارسال شده توسط دوستانتان مورد بحث قرار گرفته است. دقت نمایید که دوره روش تحقیق و مقاله‌نویسی پیشنیاز این دوره است. 

آنچه خواهید آموخت
در این دوره یاد میگیرد که چگونه مقاله خود را برای ژورنالها ارسال نموده، داوری مقالات شما به چه صورتی انجام شده، چه مواردی در داوری مقالات مهم است و چگونه پاسخ داورها را برای بالا بردن شانس چاپ مقالات بدهیم.

چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟

1. بخش اول: نحوه ارسال، داوری، پاسخ و چاپ مقالات
- فرآیند ارسال مقاله
- فرآیند داوری مقاله
- نحوه و نکات در داوری مقاله
- نمونه مقالات داوری شده با بررسی تمامی نکات آن
- فرآیند، فرمت و نحوه پاسخ به داورها بعد از داوری مقالات

2. بخش دوم: ارزیابی مقالات نوشته شده توسط شما
- بخشی از نمونه مقالات ارسال شده توسط دوستانتان مورد ارزیابی و بحث قرار گرفت

ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت نام در دوره چگونه انجام می شود؟
- این دوره‌ها به صورت ویدئویی ضبط گردیده و شما پس از ثبت‌نام در آن، از طریق لایسنس یکتا به محتوای آن دسترسی خواهید داشت.

2. جزوات و ویدئوها در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد؟
- برای این دوره علاوه بر ویدئوها که از طریق لایسنس یکتا در اختیارتان قرار می‌گیرد، جزوات نیز در پنل کاربری در وبسایت موسسه بارگذاری شده‌اند و میتوانید آن‌ها را دانلود کنید. در راهنمای دانلود فایلها و مشاهده ویدئوها، به طور کامل مراحل دانلود فایلها و ویدئوها را توضیح داده ایم.

3. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI
الف. اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید.
ب. اگر عضو خانواده موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از شارژ حساب کاربری خود بهره‌­مند می­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­شود، بهره‌­مند شوید.
توجه مهم: دقت نمایید که این تخفیف‌ها تنها ویژه ثبت‌نام‌های فردی (اشخاص حقیقی) بوده و در ثبت‌نام‌های سازمانی (اشخاص حقوقی) لحاظ نمی‌شوند.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟
در حال حاضر برای دوره‌های ویدئویی گواهینامه صادر نمی‌شود.
این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

از روز خرید دوره، به مدت ۶۰ روز شامل پشتیبانی می‌شوید. شما می‌توانید به "پنل کاربری" خود مراجعه نموده و در قسمت "پشتیبانی علمی دوره‌ها" سوالات خود را بپرسید. به طور معمول سوالات شما ظرف 2 روز کاری از طرف استاد پاسخ داده خواهد شده و در پنل کاربریتان قرار می‌گیرد.

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.