معرفی دوره

یکی از موضوعاتی که اهمیت فراوانی در فرآیند حرفه ای همگی ما دارد، تدوین مناسب رزومه بر اساس ساختاریست که بتواند توانمندی ما را به خوبی نشان دهد. در ابتدا باید اشاره نمود که CV و Resume با یکدیگر متفاوت بوده و زمانی که به دنبال شغل میگردید، نسبت به زمانی که برای پذیرش دانشگاه CV خود را ارائه مینمایید با ساختارهای متفاوتی مواجه هستید. حتی بسیاری از شرکتهایی که در زمینه اعزام دانشجو و یا مهاجرت در کشورمان فعالیت مینمایند این ساختارها را به درستی تجربه و درک نکرده و مشاوره مناسبی را ارائه نمیکنند. باید بدانیم که تدوین رزومه یک حرفه در دنیا محسوب میگردد، حرفه ای پر اهمیت و درآمدزا!

مواردی که در این ویدئوها بیان می‌شود، موضوعاتی است که در Career Center های دانشگاههای مطرح دنیا بیان گردیده و می‌توانید با فراگیری آن‌ها در مسیر شغلی و آکادمیک خود موفق‌تر باشید. به‌خصوص افرادی که قصد مهاجرت دارند. 

آنچه خواهید آموخت
در این آموزش ها تفاوت بین CV و Resume و Bio را خواهید آموخت و یاد میگیرید که Resume و CV و Cover Letter به چه صورتی و با چه نکاتی باید تدوین شوند. علاوه بر این موارد، نمونه های موردی بین المللی را در این زمینه با یکدیگر بررسی نموده و به ایرادات آنها اشاره خواهیم نمود. بعد از همه اینها به سراغ لینکدین رفته و اهمیت و جایگاه این شبکه مجازی مهم را در ارتباطات بین المللی بیان میکنیم.چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟

1. بررسی تفاوت بین CV و Resume

2. نحوه نگارش بیوگرافی (Bio)
- مقدمه Bio
- دستورالعمل نگارش Bio
- نکات کلیدی Bio
- بررسی نمونه‌های مختلف Bio

3. نحوه نگارش رزومه آکادمیک (Curriculum Vitae یا CV)
- مقدمه CV
- دستورالعمل نگارش CV
- نکات کلیدی CV
- بررسی نمونه‌های مختلف CV

4. نحوه نگارش رزومه شغلی (Resume)
- مقدمه Resume
- دستورالعمل نگارش Resume
- نکات کلیدی Resume
- بررسی نمونه‌های مختلف Resume

5. نحوه نگارش کاورلتر (Cover Letter)
- مقدمه Cover Letter
- دستورالعمل نگارش Cover Letter
- نکات کلیدی Cover Letter
- بررسی نمونه‌های مختلف Cover Letter

6. بررسی اهمیت لینکدین (LinkedIn) و نکات مهم برای ایجاد پروفایل حرفه ای

ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت نام در دوره چگونه انجام می شود؟
- این دوره‌ها به صورت ویدئویی ضبط گردیده و شما پس از ثبت‌نام در آن، از طریق لایسنس یکتا به محتوای آن دسترسی خواهید داشت.

2. جزوات و ویدئوها در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد؟
- برای این دوره علاوه بر ویدئوها که از طریق لایسنس یکتا در اختیارتان قرار می‌گیرد، جزوات نیز در پنل کاربری در وبسایت موسسه بارگذاری شده‌اند و میتوانید آن‌ها را دانلود کنید. در راهنمای دانلود فایلها و مشاهده ویدئوها، به طور کامل مراحل دانلود فایلها و ویدئوها را توضیح داده ایم.

3. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI
الف. اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید.
ب. اگر عضو خانواده موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از شارژ حساب کاربری خود بهره‌­مند می­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­شود، بهره‌­مند شوید.
توجه مهم: دقت نمایید که این تخفیف‌ها تنها ویژه ثبت‌نام‌های فردی (اشخاص حقیقی) بوده و در ثبت‌نام‌های سازمانی (اشخاص حقوقی) لحاظ نمی‌شوند.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟
در حال حاضر برای دوره‌های ویدئویی گواهینامه صادر نمی‌شود.
این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

از روز خرید دوره، به مدت ۶۰ روز شامل پشتیبانی می‌شوید. شما می‌توانید به "پنل کاربری" خود مراجعه نموده و در قسمت "پشتیبانی علمی دوره‌ها" سوالات خود را بپرسید. به طور معمول سوالات شما ظرف 2 روز کاری از طرف استاد پاسخ داده خواهد شده و در پنل کاربریتان قرار می‌گیرد.

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.