متن سوال

به عقیده بنده در این موسسه جای خالی یک دوره پایه جهت آشنایی با مفاهیم پایه ای تر نسبت به سرفصلهای دوره ها احساس میشود. سطح مطالب خیلی بالاست.
خود من نگران بودم و تردید داشتم دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه را شرکت کنم؛ در صورتی که با مفاهیم اش آشنا هستم و کارم هم در این زمینه میباشد؛ اما به دلیل سطح بالای مطالب، دوره را شرکت نکردم.
منتظر ماندم تا روند آشنایی و تجربه ام باکارها و مفاهیم اولیه بیشتر بشود و بعدا شرکت کنم. تا بتونم بطور موثر و کارآمد از این دوره استفاده کنم.
این نظر برداشت شخصی من هست و نمیدانم درست میباشد یا خیر.


 

پاسخ سوال

چکیده پاسخ صوتی:

- نکته ای که وجود دارد این است که ساختار موسسه علوی پور (َACEMI) یک ساختار دانشگاهی نیست و مبانی به شکلی تخصصی و کاربردی برای افرادی که علاقه مند به رشد و ترقی در فضای کاری خود هستند، ارائه میگردد.
- افرادی که قصد شرکت در دوره های موسسه ACEMI را دارند باید حداقل با ادبیات صنعت ساخت آشنا باشند چون حوزه دانشی و نقشه راه بر اساس ساختاری کاملا حرفه ای طراحی شده است.
- در واقع، عزیزان شرکت کننده در دوره های موسسه باید با مبانی اولیه صنعت ساخت بصورت پایه ای در دانشگاه آشنایی نسبی داشته باشند و یا حداقل 1 الی 2 سال در این حوزه تجربه کاری کسب کرده باشند.
- موسسه ACEMI یک موسسه تخصصی بوده و عموما افرادی که به دنبال رشد و ارتقا دانش خود و ایستادن در قله هستند وارد دوره های جامع موسسه ACEMI میشوند.
- البته در تمامی دوره ها سعی بر این شده مروری بر مبانی پایه هم اتفاق بیفتد و آموزش ها از پایه ارائه شوند.
- اما برای ان دسته از افرادی که هیچ آشنایی ابتدایی حتی با صنعت ساخت نداند، طبیعتا مبانی دوره ها کمی سنگین است.
- برای اطلاع درباره دوره های موسسه مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) اینجا کلیک کنید.

 


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸