معرفی دوره

استفاده از ابزارهای مختلف نرم‌افزاری در شبیه‌سازی پروژه نقش بسیار با اهمیتی در تمامی صنایع، بخصوص در صنعت ساخت دارد. این موضوع به دلیل وجود تضاد منافع و ساختارهای قراردادی، از اهمیت بیشتری نیز برخوردار بوده و یکپارچه‌سازی مدل‌های مختلف 3D و 4D و 5D و 6D میتواند از حساسیت فراوانی برای کاهش اختلافات نیز برخوردار باشد. از سوی دیگر، اگر مدیران ساخت و پروژه اطلاعات کافی از نحوه اجرای پروژه داشته باشند و شرایطی فراهم گردد تا گزارش‌ها در لحظه تولید و در اختیار مدیران قرار گیرد، هزینه و زمان پروژه قابل کنترل‌تر بوده و میتوان تصمیمات مقتضی را در زمان مناسب اخذ نمود.

در همین راستا، نرم‌افزار Bexel Manager یک نرم‌افزار قدرتمند با قابلیت‌های فراوان در زمینه یکپارچه‌سازی مدیریت پروژه است. این نرم‌افزار دارای قدرت پردازش چشم‌گیر و منعطف با نرم‌افزارهای مختلف در این صنعت بوده و از مزایای مهم استفاده از این نرم‌افزار می‌توان به اضافه شدن بعد ششم BIM یعنی مدیریت تعمیر و نگهداشت اشاره کرد. اضافه شدن قابلیت مدیریت هوشمند اسناد و مدارک پروژه و هم‌چنین قابلیت هم‌گام‌سازی اطلاعات با نرم‌افزار قدرتمند Power BI، از جذابیت‌های شگفت‌انگیز کار با این نرم‌افزار است که می‌تواند ما را در زمینه آنالیز تاخیرات، مدیریت ادعا و البته مدیریت قرارداد به شکل مناسبی کمک نماید. دوره های "فرآیند یکپارچه برنامه ریزی، زمانبندی، ارزیابی و کنترل پروژه"، "آموزش هوشمند سازی مدیریت پروژه با استفاده از Power BI" و "یکپارچه مدیریت زمان و هزینه با استفاده از نرم افزارهای Navisworks و Synchro" پیشنیازهای این دوره کاربردی هستند.

آنچه خواهید آموخت

در این دوره، علاوه بر مرور فرمان های نرم افزاری، مفاهیم برنامه ریزی و نقش مدیران ساخت، به نحوه بکارگیری و ایجاد مدل های 4D، 5D و 6D به صورت کاملا پروژه محور پرداخته خواهد شد. در این دوره آموزش شما در 7 گام تکمیل میشود.
1. مبانی کار با نرم افزار را فراگرفته و با ریبون های نرم افزار Bexel Manager آشنا میشوید.
2. نحوه کار با مدل 3D و چگونگی یکپارچه سازی نقشه های طراحی شده توسط نرم افزار های مدلسازی با نرم افزار Bexel Manager را فرا خواهید گرفت.
3. نحوه انجام Clash Detection را در این نرم افزار که اقدام به یکپارچه سازی مدلها نموده است، فرا میگیرید.
4. نحوه ایجاد ساختار شکست کار (WBS) و تهیه یک برنامه زمانبندی با توجه به مدل ایجاد شده را فراگرفته تا در نهایت مدل 4D را یکپارچه نماییم.
5. نحوه یکپارچه سازی مدل ایجاد شده را با مدل 5D و با استفاده از ابزارهای مربوط به هزینه و Quantity Take-off و به کمک جداول استاندارد Masterformat و Uniformat فرا خواهید گرفت.
6. ابزارهای کاربردی نرم افزار در زمینه 6D را فرا گرفته و نحوه اضافه کردن برخی مستندات و مدارک پروژه را خواهید آموخت.
7. نحوه لینکدهی خروجی های نرم افزار Bexel Manager به نرم افزار Power BI را خواهید آموخت.

چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟
 • آشنایی با نوارابزارهای نرم افزار Bexel Manager
 • تعریف پروژه نمونه و وارد کردن طراحی های 2 بعدی و 3 بعدی به نرم افزار Bexel Manager
 • نحوه ایجاد Clash Test و Clash detection در نرم افزار
 • متره و برآورد و انجام Quantity Take-off بر اساس پروژه نمونه
 • ایجاد ساختار شکست کار (WBS) پروژه نمونه
 •  تنظیم برنامه مبنا (Baseline) و به کارگیری ابزارهای کنترل پروژه
 • ایجاد مدل 4D
 • تخصیص هزینه و یکپارچه سازی مدل به صورت 5D
 • آشنایی با ابزارهای نرم افزار در زمینه ایجاد یک مدل 6D
 • ایجاد مستندات و مدارک پروژه نمونه
 • لینک گزارش‌ها مدیریت پروژه ای نرم افزار با نرم افزار Power BI و هوشمندسازی گزارش‌ها
ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت نام در دوره چگونه انجام می شود؟
- این دوره‌ به صورت آنلاین بوده و شما پس از ثبت‌نام در آن میتوانید در هر جلسه آنلاین شده و از آموزش‌ها برخوردار شوید. لازم به ذکر است که برای ثبت‌نام در دوره‌ها باید هم شماره موبایل خود را تایید نموده و هم یک کارت شناسایی معتبر آپلود نموده باشید. این‌کار تنها باید یکبار انجام شده و نیاز نیست برای هر ثبت‌نام مجدد این اقدام صورت گیرد. 

2. چرا باید کارت شناسایی معتبر را آپلود و شماره موبایل خود را تایید نمایم؟
- دوره‌های تقویمی موسسه به صورت آنلاین بوده و برای این دوره‌ها عموما گواهینامه صادر می‌شود. از آنجا که برای صدور گواهینامه نیاز به تایید هویت واقعی است، باید شماره موبایل و کارت شناسایی معتبر شما تایید گردد. دلیل دیگر آنست که ویدئوهای دوره‌ها در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان قرار گرفته و بر روی ویدئوها واترمارک قرار می‌گیرد. در صورتی‌که ثبت‌نام‌کننده هویتی واقعی نداشته باشد، این واترمارک نیز می‌تواند غیرواقعی بوده و مشکلاتی را ایجاد نماید. از این‌رو، این موضوع هم به نفع کاربران و هم موسسه است. 

3. در صورت عدم تایید کارت شناسایی میتوانم در دوره ثبت‌نام کنم؟
- برای ثبت نام در دوره حتما باید کارت شناسایی خود را آپلود نمایید و همکاران ما در اسرع وقت (بین 24 الی 48 ساعت) نسبت به تایید آن اقدام میکنند. برای ثبت‌نام در دوره، تایید کارت شناسایی الزامی نیست (تنها بارگذاری آن کفایت می‌نماید)، ولی در صورت عدم تایید کارت شناسایی، احتمال لغو ثبت‌نام شما وجود دارد. پس حتما نسبت به آپلود مدارک معتبر خود دقت کنید.

4. در صورتی که پیامک تایید شماره موبایل را دریافت نکردم، از چه روشی میتوانم شماره موبایل خود را تایید نمایم؟
- شما میتوانید با ما از طریق شماره‌های تماس موسسه و یا چت آنلاین در ارتباط بوده تا طریقه فعال‌سازی شماره موبایل را از روشی دیگر طی نماییم. 

5. آیا برای ثبت‌نام در این دوره تخفیف ارائه می‌شود؟
- اگرچه اعتقاد داریم قیمت دوره‌­های موسسه به نسبت کیفیت، جامعیت و ویژگی­های منحصربه‌­فردی که در اختیارتان قرار می­دهد بسیار کمتر از ارزش واقعی آ­ن­ها است، اما علاوه بر
الف. برگزاری جامع هر دوره با تعداد ساعت بسیار بالا که نه فقط در ایران، بلکه در عرصه بین­‌الملل کم­‌نظیر است؛
ب. محتوای تخصصی که در ایران یافت نمی­شود و بسیار ناب است؛
ج. کیفیت و نظم برگزاری کلاس­ها؛
د. در اختیار قراردادن ویدئوها و جزوات دوره‌­ها به صورت کامل؛
تخفیف­‌های ویژه‌­ای توسط موسسه نیز برای همدلی در این شرایط اقتصادی در نظر گرفته شده است.

6. این تخفیف‌ها شامل چه مواردی هستند؟
الف. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید. این تخفیف به صورت جداگانه از تخفیف ثبت‌­نام زودهنگام (24 ساعته) ارائه شده و می­تواند با این تخفیف جمع شود.
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از شارژ حساب کاربری خود بهره‌­مند می­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­شود، بهره‌­مند شوید.

نکته مهم: ضمنا باید اشاره شود که اعضای کانون یک مزیت ویژه برای ثبت‌نام زودهنگام در دوره‌های موسسه دارند. اعضای کانون می‌توانند در بازه یک‌هفته‌ای از شروع ثبت‌نام هر دوره، با دفتر موسسه تماس گرفته و زودتر در دوره‌های آموزشی (قبل از تکمیل ظرفیت) ثبت‌نام نمایند.

ب. تخفیف ثبت­‌نام زودهنگام (24 ساعته)
- اگر در شبکه­‌های مجازی موسسه (لینکدین، تلگرام، اینستاگرام) عضو باشید، قبل از شروع ثبت‌نام برخی از دوره‌­ها تخفیفی به جهت ثبت‌­نام زودهنگام در اختیارتان قرار می­گیرد که 24 ساعت فرصت دارید تا از این تخفیف دلچسب استفاده نمایید. این تخفیف نیز به صورت جداگانه ارائه شده و می­تواند با تخفیف اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI جمع شود. 

7. نحوه ورود به وبینار چگونه است؟
- در روز برگزاری هر جلسه لینک ورود به وبینار از طرف وبرنو برایتان ایمیل خواهد شد. اگر ایمیل را در Inbox خود نیافتید، حتما پوشه Spam و Promotion و Social ایمیل خود را چک نموده و آن را به Inbox منتقل نمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل حاوی لینک ورود به وبینار تا ساعت 17 روز برگزاری وبینار با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت به ما اطلاع دهید.
- شما می‌توانید با اندروید ۸ به بالا، یا با آخرین نسخه مرورگر کروم، و یا آیفون با آخرین نسخه سافاری، در وبینارها شرکت کنید، اما بهترین راه شرکت در رویدادها، استفاده از لپتاپ و مرورگر کروم است.
- در ویدئوی آموزشی ورود به وبینار به صورت کامل همه نکات توضیح داده شده اند. توصیه میکنیم حتما این ویدئو را ببینید.

8. جزوات و ویدئوها در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد؟
- این دوره به صورت کامل ضبط می گردد، پس اگر به هر دلیلی نمیتوانید یا نتوانستید در زمان برگزاری کلاس به صورت آنلاین حضور پیدا کنید، با خیال راحت ثبت نام کنید زیرا ویدئوهای ضبط شده این دوره در اختیار شما قرار می گیرد.
- برای این دوره علاوه بر ویدئوها، جزوات نیز در پنل کاربری در وبسایت موسسه بارگذاری می شوند و میتوانید دانلود کنید.
- در راهنمای دانلود فایلها و مشاهده ویدئوها، به طور کامل مراحل دانلود فایلها و ویدئوها را توضیح داده ایم.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟

1. انواع گواهینامه‌ها
- گواهینامه حضور (Certificate of Participation) برای این دوره صادر می شود. 

الف. گواهینامه حضور (Certificate of Participation) به رنگ نقره ای

2. نحوه اخذ گواهینامه‌ها
- برای دریافت گواهینامه حضور باید ۶۰ درصد مدت دوره و بیشتر در دوره حضور داشته باشید.

3. نحوه اعتبارسنجی گواهینامه
- یکی از ویژگی هایی که گواهینامه‌های موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) دارند و آن را از سایر گواهینامه ها متمایز میکند، قابلیت اعتبارسنجی آن ها است. هر یک از گواهینامه های موسسه برای هر یک از شرکت کنندگان با یک کد یکتا صادر می گردند و با جستجوی کد رهگیری در وبسایت، موسسه با ذکر نام و نام خانوادگی اعلام می کند که فرد گواهینامه دوره را اخذ کرده و گواهینامه معتبر می باشد. پیشنهاد میکنیم صفحه اعتبارسنجی گواهینامه‌ها را مشاهده نمایید. 

4. نحوه صدور گواهینامه‌ها
- چنانچه شرایط دریافت گواهینامه ها را داشته باشید، فایل گواهینامه در پنل کاربری شما بارگذاری می شود و پس از بارگذاری از طرف موسسه ایمیل دریافت می کنید.
- فایل PDF گواهینامه ها تا یک هفته پس از اتمام دوره صادر شده و در پنل کاربری در وبسایت موسسه قرار می گیرد.
- اگر تمایل به دریافت گواهینامه به صورت چاپی با هولوگرام اختصاصی موسسه داشته باشید، میتواند از طریق پروفایل خود (بخش "گواهینامه‌ها") اقدام به ثبت درخواست و پرداخت هزینه ارسال نمایید.
- برای اطلاعات بیشتر راهنمای دسترسی به گواهینامه ها را مطالعه کنید.

این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

از روز برگزاری دوره به مدت ۶۰ روز شامل پشتیبانی می‌شوید. به "پنل کاربری" خود مراجعه کنید و در قسمت "پشتیبانی علمی دوره‌ها" سوالات خود را بپرسید. برای دوره های بلندمدت (بیشتر از 12 ساعت) علاوه بر ارتباط از طریق پنل، گروه پشتیبانی تلگرامی ایجاد می‌شود و لینک آن از طریق ایمیل ارسال می‌گردد و در پنل کاربری نیز درج می شود. با عضویت در این گروه می‌توانید سوالات خود را از استاد بپرسید و از راهنمایی‌های استاد و سایر مطالب آن نیز بهره‌مند شوید.

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.