معرفی دوره

تصمیم گیری مدیران پروژه مبتنی بر اطلاعات دقیق، صحیح و بموقع یکی از مهم ترین عوامل موفقیت پروژه ها است. در واقع، نتایج بررسی ها نشان داده است که تصمیم گیری شهودی یکی از مهمترین دلایل شکست پروژه ها بوده است. موضوعی که باعث شده است تا PM Solutions مطالعه ای در این زمینه انجام دهد. مطالعه ای که نشان میدهد طراحی و توسعه داشبوردهای مدیریت پروژه از اصلی ترین دغدغه های دفاتر مدیریت پروژه است

از طرف دیگر، مجموعه سرویس ها و ابزارهای Microsoft Power BI از طریق اتصال به سرویس های مدیریت پروژه، ارائه ویژوال ها و Appهای تخصصی و روش های ارائه (Presentation)، ساخت داشبوردهای مدیریت پروژه با کیفیت را تسهیل می کنند. در عین حال، تجربیات موفقی از ساخت داشبوردهای مدیریت پروژه با سرویس های Microsoft Power BI گزارش شده است

در این ویدئوهای آموزشی، ضمن بیان فرآیند ساخت داشبوردها با سرویس های Microsoft Power BI به تسهیلات این ابزارها برای داشبوردهای مدیریت پروژه پرداخته شده و نمونه های موفقی از این کاربردها معرفی می شوند. این ویدئوها، مقدمات و پیشنیاز دوره جامعی است که در زمینه "آموزش Power BI با رویکرد مدیریت پروژه" برگزار می‌گردد. 

آنچه خواهید آموخت:
در این وبینار، مخاطبان با سیکل توسعه داشبوردهای مدیریت پروژه از یکپارچه سازی، مدل سازی و مصورسازی داده های مدیریت پروژه تا ارائه گزارش های تحلیلی و داشبوردها با کیفیت بالا با ابزارهای Microsoft Power BI آشنا خواهند شد.چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟

- چرا Power BI (مرور ویژگی ها و مزایای Power BI برای توسعه داشبوردهای مدیریت پروژه)
- معرفی سرویس ها و ابزارهای Microsoft Power BI و کارکرد و ارتباطات آنها
- تشریح مراحل چهارگانه سیکل توسعه داشبوردها با ابزار Microsoft Power BI
- بررسی کلی اتصال و دریافت و اصلاح داده ها از انواع سرویس ها و بانک های اطلاعاتی مدیریت پروژه ها
- مروری بر مدل سازی داده ها
- مروری بر مصورسازی داده ها و معرفی ویژوال های کاربردی در داشبوردهای مدیریت پروژه
- مروری بر روش های به اشتراک گذاری داشبوردها
- مرور تجربیات برتر طراحی و توسعه داشبوردهای مدیریت پروژه

ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت نام در دوره چگونه انجام می شود؟
- این دوره‌ها به صورت ویدئویی ضبط گردیده و شما پس از ثبت‌نام در آن، از طریق لایسنس یکتا به محتوای آن دسترسی خواهید داشت.

2. جزوات و ویدئوها در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد؟
- برای این دوره علاوه بر ویدئوها که از طریق لایسنس یکتا در اختیارتان قرار می‌گیرد، جزوات نیز در پنل کاربری در وبسایت موسسه بارگذاری شده‌اند و میتوانید آن‌ها را دانلود کنید. در راهنمای دانلود فایلها و مشاهده ویدئوها، به طور کامل مراحل دانلود فایلها و ویدئوها را توضیح داده ایم.

3. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI
الف. اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید.
ب. اگر عضو خانواده موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از شارژ حساب کاربری خود بهره‌­مند می­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­شود، بهره‌­مند شوید.
توجه مهم: دقت نمایید که این تخفیف‌ها تنها ویژه ثبت‌نام‌های فردی (اشخاص حقیقی) بوده و در ثبت‌نام‌های سازمانی (اشخاص حقوقی) لحاظ نمی‌شوند.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟
در حال حاضر برای دوره‌های ویدئویی گواهینامه صادر نمی‌شود.
این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

از روز خرید دوره، به مدت ۶۰ روز شامل پشتیبانی می‌شوید. شما می‌توانید به "پنل کاربری" خود مراجعه نموده و در قسمت "پشتیبانی علمی دوره‌ها" سوالات خود را بپرسید. به طور معمول سوالات شما ظرف 2 روز کاری از طرف استاد پاسخ داده خواهد شده و در پنل کاربریتان قرار می‌گیرد.

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.