متن سوال

دلیل محدود بودن ظرفیت ثبت نام در موسسه چیست؟

پاسخ سوال

چکیده پاسخ صوتی:
- هرچه تعداد ثبت نامی ها بیشتر شود، کیفیت خدمات آموزشی موسسه را تحت تاثیر قرار میدهد.

- در دوره های برگزار شده به حدی حجم پرسش و پاسخ ها بالا بود که تا ساعت ها پاسخگویی و رفع اشکال در گروه پشتیبانی ادامه داشت.

- همچنین در کلاس انلاین هم به دلیل اینکه باید کاملا سوالات جواب داده شود و اشکالات رفع شود باعث میشود ساعت کلاس بسیار بیشتر از زمان برنامه ریزی شده گردد.

- اگر ظرفیت کلاس را از حد استاندارد بیشتر کنیم، شاید از لحاظ کسب درآمد برای موسسه بسیار خوب باشد، اما از لحاظ کیفیت خدمات آموزشی قطعا افت خواهیم داشت.

- این تعهد ما به تمامی افراد شرکت کننده و حاضر در کلاس ها میباشد که رضایت همه را از نحوه برگزاری، پشتیبانی و کیفیت مطالب ارائه شده مد نظر قرار دهیم.

- بحث آموزشی و پشتیبانی در موسسه ما کیفیت محور میباشد و تمرکز را بر این اصل قرار داده ایم.

- در تمام دوره های ارائه شده، اساتید نهایت انرژی خود را در ارائه کامل مطالب میگذارند تا آن دوره جزو بهترین دوره ها باشد که با افزایش ظرفیت قطعا به این هدف نخواهیم رسید.

- به همین دلیل، ظرفیت دوره ها نمیتواند از یک حدی بیشتر گردد و به علت فشرده بودن تقویم موسسه و زمان محدود اساتید و فعال بودن آنها در عرصه مشاوره و اجرایی، امکان برگزاری مجدد بسیاری از دوره ها نیز نمیباشد.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸