معرفی کتاب اصول تامین مالی پروژه + دانلود رایگان

معرفی کتاب اصول تامین مالی پروژه + دانلود رایگان

تأمین مالی پروژه، یکی از مهم‌ترین عوامل در اجرای پروژه‌های سرمایه‌ای بزرگ، انرژی و زیرساخت تلقی می‌شود. تامین مالی پروژه در نقطه کلیدی بین بازارهای سرمایه جهانی و صنایع انرژی و زیرساخت قرار دارد.
در این مقاله قصد داریم به معرفی کتابی در زمینه اصول تامین مالی پروژه بپردازیم. کتاب The principles of Project Finance که توسط Rod Morrison در سال 2012 نوشته و منتشر شده است، سعی نموده به بیان و توصیف اهمیت تامین مالی پروژه‌ها در بازارهای جهانی بپردازد.
کتابی که اهمیت تامین مالی را در پروژه‌های بخش انرژی و زیرساختی مورد تحلیل قرار داده است. موضوع جالب در این کتاب آن است که فصل‌های مختلف این کتاب توسط متخصصان متفاوتی نوشته شده که هر کدام در یک زمینه خاص تخصص دارند. این کتاب در 4 بخش اصلی نوشته شده که در ادامه به توصیف اجمالی هر بخش پرداخته شده است.

در انتهای مقاله، نسخه کامل کتاب به صورت فایل PDF قابل دانلود است.


فقط اعضای کانون دانش پژوهان، می‌توانند به محتوا به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.
دانلود جزئیات این مقاله

نظرات
 • علی اصغر خسروی لرگانی

  8 ماه پیش

  ضمن تشکر از انتشار این کتاب و همچنین امتیازِ ویژه ای که قائل هستيد برای اعضای کانون. ممنون میشم در کنارِ طرحِ فرهنگ لغت ( زبانِ تخصصی ) در سابت ، بخشِ ویژه ای رو هم جهت دسترسي و دانلود منابع و کتب اختصاصی در تمام حوزه های آموزشی مؤسسه رو هم در نظر داشته باشيد ، به عنوان آرشیوی جامع و تخصصی برای دانش پژوهان . سپاس از توجه شما عزیزان

  پاسخ
 • پشتیبان

  8 ماه پیش

  به این علت که برخی از اسناد و مراجعی که در دوره های موسسه آموزش داده میشوند به صورت Open Access (دسترسی آزاد) نیستند، موسسه حق انتشار این اسناد را به صورت کلی و عمومی ندارد.
  به همین علت با توجه به شرایط، اسنادی که دارای محدودیت نیستند یا از محدودیت کمتری برخوردار هستند در اختیار اعضا قرار میگیرند.
  سپاس از همراهی شما

   

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸