معرفی کتاب مقدمه ای بر تامین مالی پروژه (Introduction to Project Finance)

معرفی کتاب مقدمه ای بر تامین مالی پروژه (Introduction to Project Finance)

تامین مالی پروژه (Project Finance) به عنوان یکی از عوامل چالش برانگیز در پروژه های بزرگ و زیر ساختی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه بوده و نیازمند توجه بیشتری در این زمینه است. تامین مالی پروژه ها (Project Finance)، با ریسک های فراوانی همراه بوده و تامین کنندگان و ذینفعان پروژه مانند بانک های تجاری، بانکداران سرمایه گذاری، پیمانکاران عمومی، پیمانکاران جزء، شرکت های بیمه، تامین کنندگان و کارفرمایان باید با این موارد آشنایی کافی را داشته باشند. 

کتاب مقدمه ای بر تامین مالی پروژه (Introduction to project finance) که توسط آقای Andrew Fight در سال 2006 میلادی منتشر شده است، یک کتاب مقدماتی و پایه برای مفاهیم تامین مالی پروژه است. این کتاب در پنج فصل ارائه شده است که هر فصل، بخش خاصی از فرآیند تامین مالی پروژه (Project Finance) را مورد بررسی قرار می دهد. 

در انتهای مقاله، نسخه کامل کتاب به صورت فایل PDF قابل دانلود است.


فقط اعضای کانون دانش پژوهان، می‌توانند به محتوا به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.
دانلود جزئیات این مقاله

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸