متن سوال

چگونه میتوان به دستورالعمل Forensic schedule analysis موسسه AACE به غير از وب سايت موسسه دسترسی پیدا کرد؟ 

آيا موسسه ACEMI و يا ديگر موسسات داخلي فايل الکترونیک و يا نسخه چاپي آن را ارائه مي دهند؟

پاسخ سوال

- به این دلیل که موسسه مرجع صادرکننده نیست، حق انتشار نیز نخواهد داشت و این کار غیرقانونی است.

- اما به صورت کلی تمامی این مبانی در دوره های موسسه آموزش داده خواهد شد و AACE-29R در کنار 2 داکیومنت مهم دیگر AACE و البته استاندارد بسیار مهم ASCE و پروتکل SCL و دستورالعملهای Long International و کتب متعدد آنالیز تاخیرات و قرارداد FIDIC و نشریه ۴۳۱۱ و بخشنامه ۵۰۹۰ و قراردادهای همسان EPC و نفت و طرح و ساخت غیرصنعتی به شکل جامعی با ایجاد یکپارچگی مناسب ارائه خواهند شد. مبانی که در دوره آنالیز تاخیرات یکپارچه شده و در دوره مدیریت ادعا (کلیم) به جمع بندی میرس. 

- در نقشه راه جامع مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور، در سطح مهارت‌های سخت (کارشناسی - اجرایی و ارشد - استراتژی) و در سطح مهارت‌های نرم دوره‌های جامعی دیده شده است. همچنین به جهت آشنایی با دوره‌ها، مشاهده سرفصل دوره ها و تاریخ برگزاری آن‌ها می‌توانید به بخش تقویم آموزشی موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور مراجعه نمایید.

 


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸