معرفی دوره

از آنجایی که پروژه به هماهنگی بین کارفرمایان، مشاوران، پیمانکاران، تامین­ کنندگان و سایر ذینفعان وابسته بوده و نظرات و منافع متفاوتی بین آنها وجود دارد، پروژه همواره در معرض خطر تاخیرات (Delays) و دعاوی (Claims) قرار دارد. ازین جهت، "آنالیز صحیح تاخیرات" و "مدیریت اصولی دعاوی" دو رکن مهم برای جلوگیری از شکست پروژه ­ها میباشند. اما نکته مهم آنست که برنامه زمانبندی و الزامات آن تاثیر فراوانی بر روی مسیر آنالیز تاخیرات خواهند داشت. البته باید به این نکته اشاره نمود که در این مسیر دو بحث آنالیز به وجود میاید. اولی Contemporaneous Schedule Analysis که مربوط به آنالیز تاخیرات قبل از وقوع اختلافات بوده و به Prospective Analysis معروف میباشد و دیگری Forensic Schedule Analysis بوده که معمولا در زمان وقوع اختلاف استفاده گردیده و به Retrospective Analysis معروف است.
آموزشهایی که در کشورمان برای آنالیز تاخیرات بیان میگردد عموما مربوط به پروتکل SCL بوده که در بر گیرنده Retrospective Analysis میباشد. اما ما در این وبینار قصد داریم از مراحل ابتدایی تر به بحث بپردازیم. این وبینار که جنبه مقدماتی دارد، پیش زمینه وبیناربعدی میباشد که قرار است به موضوع Forensic Schedule Analysis بپردازد. در واقع در وبینار بعدی قرار است درباره چهار روش FSA صحبت نموده و به این موضوع که کدام یک از این روشها با حالت Out of Sequence work مقابله مینمایند بپردازیم. البته هر دو این وبینارها پیش زمینه وبینارهای آتی هستند که به مسائل پیچیده تر همچون قیمت گذاری تاخیرات، ارزیابی تاخیرات همزمان، مسائل مربوط به دعاوی برای mega project ها و نحوه جلوگیری خواهند پرداخت. تمرکز اصلی در وبینار اول، بر روی معرفی موارد کلیدی، الزامات قراردادی مهم و ارائه نقشه راه موفق برای ارزیابی قبل از وقوع اختلافات و برای پیش بینی تاخیرات میباشد.


 

چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟
1. انواع برنامه زمانبندی کدامند و الزامات برنامه چه تاثیری بر فرآیند آنالیز تاخیرات میگذارد؟

2. انواع آنالیز تاخیرات کدامند و مسئولیت هر تاخیر با کدام یک از طرفین است؟
3. الزامات و نقشه راه مناسب برای آنالیز تاخیرات چیست؟
4. روش های آنالیز تاخیرات کدامند و در هر فاز پروژه کدام روش آنالیز تاخیرات مناسب تر بوده و نقاط ضعف و قوت آن‌ها کدامند؟

ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت نام در دوره چگونه انجام می شود؟
- این دوره‌ به صورت آنلاین بوده و شما پس از ثبت‌نام در آن میتوانید در هر جلسه آنلاین شده و از آموزش‌ها برخوردار شوید. لازم به ذکر است که برای ثبت‌نام در دوره‌ها باید هم شماره موبایل خود را تایید نموده و هم یک کارت شناسایی معتبر آپلود نموده باشید. این‌کار تنها باید یکبار انجام شده و نیاز نیست برای هر ثبت‌نام مجدد این اقدام صورت گیرد. 

2. چرا باید کارت شناسایی معتبر را آپلود و شماره موبایل خود را تایید نمایم؟
- دوره‌های تقویمی موسسه به صورت آنلاین بوده و برای این دوره‌ها عموما گواهینامه صادر می‌شود. از آنجا که برای صدور گواهینامه نیاز به تایید هویت واقعی است، باید شماره موبایل و کارت شناسایی معتبر شما تایید گردد. دلیل دیگر آنست که ویدئوهای دوره‌ها در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان قرار گرفته و بر روی ویدئوها واترمارک قرار می‌گیرد. در صورتی‌که ثبت‌نام‌کننده هویتی واقعی نداشته باشد، این واترمارک نیز می‌تواند غیرواقعی بوده و مشکلاتی را ایجاد نماید. از این‌رو، این موضوع هم به نفع کاربران و هم موسسه است. 

3. در صورت عدم تایید کارت شناسایی میتوانم در دوره ثبت‌نام کنم؟
- برای ثبت نام در دوره حتما باید کارت شناسایی خود را آپلود نمایید و همکاران ما در اسرع وقت (بین 24 الی 48 ساعت) نسبت به تایید آن اقدام میکنند. برای ثبت‌نام در دوره، تایید کارت شناسایی الزامی نیست (تنها بارگذاری آن کفایت می‌نماید)، ولی در صورت عدم تایید کارت شناسایی، احتمال لغو ثبت‌نام شما وجود دارد. پس حتما نسبت به آپلود مدارک معتبر خود دقت کنید.

4. در صورتی که پیامک تایید شماره موبایل را دریافت نکردم، از چه روشی میتوانم شماره موبایل خود را تایید نمایم؟
- شما میتوانید با ما از طریق شماره‌های تماس موسسه و یا چت آنلاین در ارتباط بوده تا طریقه فعال‌سازی شماره موبایل را از روشی دیگر طی نماییم. 

5. آیا برای ثبت‌نام در این دوره تخفیف ارائه می‌شود؟
- اگرچه اعتقاد داریم قیمت دوره‌­های موسسه به نسبت کیفیت، جامعیت و ویژگی­های منحصربه‌­فردی که در اختیارتان قرار می­دهد بسیار کمتر از ارزش واقعی آ­ن­ها است، اما علاوه بر
الف. برگزاری جامع هر دوره با تعداد ساعت بسیار بالا که نه فقط در ایران، بلکه در عرصه بین­‌الملل کم­‌نظیر است؛
ب. محتوای تخصصی که در ایران یافت نمی­شود و بسیار ناب است؛
ج. کیفیت و نظم برگزاری کلاس­ها؛
د. در اختیار قراردادن ویدئوها و جزوات دوره‌­ها به صورت کامل؛
تخفیف­‌های ویژه‌­ای توسط موسسه نیز برای همدلی در این شرایط اقتصادی در نظر گرفته شده است.

6. این تخفیف‌ها شامل چه مواردی هستند؟
الف. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید. این تخفیف به صورت جداگانه از تخفیف ثبت‌­نام زودهنگام (24 ساعته) ارائه شده و می­تواند با این تخفیف جمع شود.
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از شارژ حساب کاربری خود بهره‌­مند می­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­شود، بهره‌­مند شوید.

ب. تخفیف ثبت­‌نام زودهنگام (24 ساعته)
- اگر در شبکه­‌های مجازی موسسه (لینکدین، تلگرام، اینستاگرام) عضو باشید، قبل از شروع ثبت‌نام برخی از دوره‌­ها تخفیفی به جهت ثبت‌­نام زودهنگام در اختیارتان قرار می­گیرد که 24 ساعت فرصت دارید تا از این تخفیف دلچسب استفاده نمایید. این تخفیف نیز به صورت جداگانه ارائه شده و می­تواند با تخفیف اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI جمع شود. 

7. نحوه ورود به وبینار چگونه است؟
- در روز برگزاری هر جلسه لینک ورود به وبینار از طرف وبرنو برایتان ایمیل خواهد شد. اگر ایمیل را در Inbox خود نیافتید، حتما پوشه Spam و Promotion و Social ایمیل خود را چک نموده و آن را به Inbox منتقل نمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل حاوی لینک ورود به وبینار تا ساعت 17 روز برگزاری وبینار با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت به ما اطلاع دهید.
- شما می‌توانید با اندروید ۸ به بالا، یا با آخرین نسخه مرورگر کروم، و یا آیفون با آخرین نسخه سافاری، در وبینارها شرکت کنید، اما بهترین راه شرکت در رویدادها، استفاده از لپتاپ و مرورگر کروم است.
- در ویدئوی آموزشی ورود به وبینار به صورت کامل همه نکات توضیح داده شده اند. توصیه میکنیم حتما این ویدئو را ببینید.

8. جزوات و ویدئوها در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد؟
- این دوره به صورت کامل ضبط می گردد، پس اگر به هر دلیلی نمیتوانید یا نتوانستید در زمان برگزاری کلاس به صورت آنلاین حضور پیدا کنید، با خیال راحت ثبت نام کنید زیرا ویدئوهای ضبط شده این دوره در اختیار شما قرار می گیرد.
- برای این دوره علاوه بر ویدئوها، جزوات نیز در پنل کاربری در وبسایت موسسه بارگذاری می شوند و میتوانید دانلود کنید.
- در راهنمای دانلود فایلها و مشاهده ویدئوها، به طور کامل مراحل دانلود فایلها و ویدئوها را توضیح داده ایم.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟

1. انواع گواهینامه‌ها
- گواهینامه حضور (Certificate of Participation) برای این دوره صادر می شود. 

الف. گواهینامه حضور (Certificate of Participation) به رنگ نقره ای

2. نحوه اخذ گواهینامه‌ها
- برای دریافت گواهینامه حضور باید ۶۰ درصد مدت دوره و بیشتر در دوره حضور داشته باشید.
- برای کسب اطلاعات بیشتر، نقشه راه مدیریت ساخت (CM) و گواهینامه‌ها را مطالعه کنید. 

3. نحوه اعتبارسنجی گواهینامه
- یکی از ویژگی هایی که گواهینامه‌های موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) دارند و آن را از سایر گواهینامه ها متمایز میکند، قابلیت اعتبارسنجی آن ها است. هر یک از گواهینامه های موسسه برای هر یک از شرکت کنندگان با یک کد یکتا صادر می گردند و با جستجوی کد رهگیری در وبسایت، موسسه با ذکر نام و نام خانوادگی اعلام می کند که فرد گواهینامه دوره را اخذ کرده و گواهینامه معتبر می باشد. پیشنهاد میکنیم صفحه اعتبارسنجی گواهینامه‌ها را مشاهده نمایید. 

4. نحوه صدور گواهینامه‌ها
- چنانچه شرایط دریافت گواهینامه ها را داشته باشید، فایل گواهینامه در پنل کاربری شما بارگذاری می شود و پس از بارگذاری از طرف موسسه ایمیل دریافت می کنید.
- فایل PDF گواهینامه ها تا یک هفته پس از اتمام دوره صادر شده و در پنل کاربری در وبسایت موسسه قرار می گیرد.
- اگر تمایل به دریافت گواهینامه به صورت چاپی با هولوگرام اختصاصی موسسه داشته باشید، میتواند از طریق پروفایل خود (بخش "گواهینامه‌ها") اقدام به ثبت درخواست و پرداخت هزینه ارسال نمایید.
- برای اطلاعات بیشتر راهنمای دسترسی به گواهینامه ها را مطالعه کنید.

این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

از روز برگزاری دوره به مدت ۶۰ روز شامل پشتیبانی می‌شوید. به "پنل کاربری" خود مراجعه کنید و در قسمت "پشتیبانی علمی دوره‌ها" سوالات خود را بپرسید. برای دوره های بلندمدت (بیشتر از 12 ساعت) علاوه بر ارتباط از طریق پنل، گروه پشتیبانی تلگرامی ایجاد می‌شود و لینک آن از طریق ایمیل ارسال می‌گردد و در پنل کاربری نیز درج می شود. با عضویت در این گروه می‌توانید سوالات خود را از استاد بپرسید و از راهنمایی‌های استاد و سایر مطالب آن نیز بهره‌مند شوید.


نظرات
 • نگین پورشفیعی ماهانی

  10 ماه پیش

  با عرض سلام خدمت تمامی مخاطبان عزیز و سپس فراوان از جناب آقای دکترعلوی پورگرامی، استاد گرانقدر که بسیار در روشن کردن مسیر و ذهن همه جامعه مدیریت پروژه نقش بسزایی ایفا میکنند. علاقمندم نظرم رو برای تمامی افرادی که خواهان شروع و ادامه ی درست این مسیر هستند ثبت کنم. من در مانی این دوره پربار رو شرکت کردم که در دوران دانشجویی بودم و در اون شرکتی که مشغول به کار بودم با راهنمایی ها و اصول این دوره توانستم یکی از پروژه های مهم شرکت رو به نفع شرکت به اتمام برسونم.سپاس فراوان از همه کسانی که مثل جناب دکتر به پیشرفت و روشن سازی این جامعه کمک می کنند. با تشکر.

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  همراهی شما در این مسیر، باعث افتخار ماست!

  پاسخ
 • sina asrari

  با سلام و‌ عرض ادب چیزی جز واژه عالی ،بی نظیر و شگفت انگیز نمیتونه وبینارهای حضرتعالی رو توصیف کنه و این واژه ها کمترین حق برای بیان ارزش این مطالب هست. بنده به عنوان یک فارغ التحصیل جوان مدیریت ساخت که افتخار شاگردی و دستیاری اساتید نخبه این حوزه رو داشتم و برای بیش از ۵ سال تجربه حضور در پروژه های مختلف ساخت و نفت رو داشتم میتونم به‌ جرات بگم که دانش، تعهد، دلسوزی، بروز بودن و دغدغه های بحق جناب دکتر علوی پور چراغ راهنمای پرنور و تابنده ای هست که فقط وقتی در وبینارهاشون‌ شرکت کنید میتونید با جان و پوست و‌ استخون درکش کنید. بدون شک معایب و‌ کاستی های سیستم آموزشی کشور برکسی پوشیده نیست و مطالب کاربردی این صنعت (پل بین دانش آکادمیک و نحوه استفاده و بکارگیری در صنعت) ،حلقه مفقوده ای هست که با پشتکار و علم غنی جناب دکتر علوی پور میتونید در کمترین زمان و بالاترین کیفیت بهش برسید و تمامی خلل و‌فرج مربوط به زوایای مختلف علوم مهندسی و‌مدیریت ساخت رو قدم به قدم به کمال برسونید. از جناب دکتر علوی پور صمیمانه سپاسگزارم که به ایران برگشتند و انقلابی در آموزش مرتبط با این صنعت از طریق آموزش راه دور پایه ریزی کردند. امیدوارم که دانشجویان و شاغلین در این صنعت بتونن با رعایت اخلاق حرفه ای ،از دانش شما استفادن کنن و راه های رسیدن به موفقیت رو‌ در کنار شما بسیار ساده، کامل و سریع طی کنن.

  پاسخ
 • پشتیبان

  کلمه به کلمه متنتان را با دقت خواندیم و فقط میتوانیم بگوییم از اینهمه محبت شما بر خود میبالیم. امیدواریم همیشه همراهمان باشید.

  پاسخ
 • Hamidreza Mehrvarz

  با سلام و تشکر از زحمات شما با توجه به اینکه جای خالی مواردی بسیار مهم همانند مبحث آنالیز تاخیرات در دروس دانشگاهی حس می‌شود، مشاهده سری وبینارهای آنالیز تاخیرات حتما توصیه می‌شود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  با تشکر از حضور شما در وبینارهای آنالیز تاخیرات و با آرزوی موفقیت!

  پاسخ
 • Atoosa Aliheidarloo

  وبینار بسیار آموزنده ای بود. مخصوصا قسمت Float. جواب سوال هایی که تو زهنم بود راجع به float با دیدن این این وبینار گرفتم..من به عنوان کسی که اول راه مدیریت ساخت هستم ، ویدیو های آموزشی استاد رو به کسایی مثل خودم پیشنهاد میکنم. چون بعضی از مسایلی که استاد مطرح میکنه در دانشگاه یاد داده نمیشه. تجربه خوب استاد در این زمینه یکی از نکات قوت محتوا های آموزشی ایشون هست.

  پاسخ
 • پشتیبان

  برایتان آرزوی بهترینها را داریم و امیدواریم موفقیتهای زیادی را در این عرصه کسب نمایید.

  پاسخ
 • سمیرا آینی

  با سلام و احترام دوست داشتم نظرم اينجا ثبت كنم به عنوان يه دانشجو از آقاي دكتر بابت تمام تلاش و زحمتشون تشكر كنم و به افرادي كه شبيه من دانشجو هستند و نياز به اطلاعات و آموزش هاي عالي دارندشديدا پيشنهاد ميكنم هيچ كدوم از وبينار هارو ازدست ندن هر وبينار ي كه آقاي دكتر برگزار ميكنند واقعا عالي و قابل مقايسه باهيچ دوره و كلاس ديگه اي نيست و وبينار تاخيرات براي من مملو از اطلاعات بود و خيلي خوشحالم كه در وبينار شركت كردم و افتخار ميكنم دانشجو آقاي دكتر هستم

  پاسخ
 • پشتیبان

  همراهی شما باعث افتخار ماست!

  پاسخ
 • امیررضا نصیری

  با سلام خدمت تمامی عزیزان در ابتدا از جناب آقای دکتر علوی پور عزیز و محترم بسیار سپاس گزار هستم که این بستر رو فراهم کردند که به محتواهایی دسترسی داشته باشیم که علاوه بر مطالب مفید و گردآوری شده در حوزه صنعت ساخت ، تجربیات خودشان را در اختیار ما قرار میدهند. واقعا به تمامی عزیزان پیشنهاد میکنم اگر واقعا به فکر *رشد درست و اصولی* در این حوزه هستید ، حتما از محتواهای بسیار مفید جناب آقای دکتر علوی پور عزیز استفاده بفرمائید. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی عزیزان و علی الخصوص دکتر عزیز

  پاسخ
 • پشتیبان

  از محبتتون سپاسگزاریم...با آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان!

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.


نظرات
 • نگین پورشفیعی ماهانی

  10 ماه پیش

  با عرض سلام خدمت تمامی مخاطبان عزیز و سپس فراوان از جناب آقای دکترعلوی پورگرامی، استاد گرانقدر که بسیار در روشن کردن مسیر و ذهن همه جامعه مدیریت پروژه نقش بسزایی ایفا میکنند. علاقمندم نظرم رو برای تمامی افرادی که خواهان شروع و ادامه ی درست این مسیر هستند ثبت کنم. من در مانی این دوره پربار رو شرکت کردم که در دوران دانشجویی بودم و در اون شرکتی که مشغول به کار بودم با راهنمایی ها و اصول این دوره توانستم یکی از پروژه های مهم شرکت رو به نفع شرکت به اتمام برسونم.سپاس فراوان از همه کسانی که مثل جناب دکتر به پیشرفت و روشن سازی این جامعه کمک می کنند. با تشکر.

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  همراهی شما در این مسیر، باعث افتخار ماست!

  پاسخ
 • sina asrari

  با سلام و‌ عرض ادب چیزی جز واژه عالی ،بی نظیر و شگفت انگیز نمیتونه وبینارهای حضرتعالی رو توصیف کنه و این واژه ها کمترین حق برای بیان ارزش این مطالب هست. بنده به عنوان یک فارغ التحصیل جوان مدیریت ساخت که افتخار شاگردی و دستیاری اساتید نخبه این حوزه رو داشتم و برای بیش از ۵ سال تجربه حضور در پروژه های مختلف ساخت و نفت رو داشتم میتونم به‌ جرات بگم که دانش، تعهد، دلسوزی، بروز بودن و دغدغه های بحق جناب دکتر علوی پور چراغ راهنمای پرنور و تابنده ای هست که فقط وقتی در وبینارهاشون‌ شرکت کنید میتونید با جان و پوست و‌ استخون درکش کنید. بدون شک معایب و‌ کاستی های سیستم آموزشی کشور برکسی پوشیده نیست و مطالب کاربردی این صنعت (پل بین دانش آکادمیک و نحوه استفاده و بکارگیری در صنعت) ،حلقه مفقوده ای هست که با پشتکار و علم غنی جناب دکتر علوی پور میتونید در کمترین زمان و بالاترین کیفیت بهش برسید و تمامی خلل و‌فرج مربوط به زوایای مختلف علوم مهندسی و‌مدیریت ساخت رو قدم به قدم به کمال برسونید. از جناب دکتر علوی پور صمیمانه سپاسگزارم که به ایران برگشتند و انقلابی در آموزش مرتبط با این صنعت از طریق آموزش راه دور پایه ریزی کردند. امیدوارم که دانشجویان و شاغلین در این صنعت بتونن با رعایت اخلاق حرفه ای ،از دانش شما استفادن کنن و راه های رسیدن به موفقیت رو‌ در کنار شما بسیار ساده، کامل و سریع طی کنن.

  پاسخ
 • پشتیبان

  کلمه به کلمه متنتان را با دقت خواندیم و فقط میتوانیم بگوییم از اینهمه محبت شما بر خود میبالیم. امیدواریم همیشه همراهمان باشید.

  پاسخ
 • Hamidreza Mehrvarz

  با سلام و تشکر از زحمات شما با توجه به اینکه جای خالی مواردی بسیار مهم همانند مبحث آنالیز تاخیرات در دروس دانشگاهی حس می‌شود، مشاهده سری وبینارهای آنالیز تاخیرات حتما توصیه می‌شود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  با تشکر از حضور شما در وبینارهای آنالیز تاخیرات و با آرزوی موفقیت!

  پاسخ
 • Atoosa Aliheidarloo

  وبینار بسیار آموزنده ای بود. مخصوصا قسمت Float. جواب سوال هایی که تو زهنم بود راجع به float با دیدن این این وبینار گرفتم..من به عنوان کسی که اول راه مدیریت ساخت هستم ، ویدیو های آموزشی استاد رو به کسایی مثل خودم پیشنهاد میکنم. چون بعضی از مسایلی که استاد مطرح میکنه در دانشگاه یاد داده نمیشه. تجربه خوب استاد در این زمینه یکی از نکات قوت محتوا های آموزشی ایشون هست.

  پاسخ
 • پشتیبان

  برایتان آرزوی بهترینها را داریم و امیدواریم موفقیتهای زیادی را در این عرصه کسب نمایید.

  پاسخ
 • سمیرا آینی

  با سلام و احترام دوست داشتم نظرم اينجا ثبت كنم به عنوان يه دانشجو از آقاي دكتر بابت تمام تلاش و زحمتشون تشكر كنم و به افرادي كه شبيه من دانشجو هستند و نياز به اطلاعات و آموزش هاي عالي دارندشديدا پيشنهاد ميكنم هيچ كدوم از وبينار هارو ازدست ندن هر وبينار ي كه آقاي دكتر برگزار ميكنند واقعا عالي و قابل مقايسه باهيچ دوره و كلاس ديگه اي نيست و وبينار تاخيرات براي من مملو از اطلاعات بود و خيلي خوشحالم كه در وبينار شركت كردم و افتخار ميكنم دانشجو آقاي دكتر هستم

  پاسخ
 • پشتیبان

  همراهی شما باعث افتخار ماست!

  پاسخ
 • امیررضا نصیری

  با سلام خدمت تمامی عزیزان در ابتدا از جناب آقای دکتر علوی پور عزیز و محترم بسیار سپاس گزار هستم که این بستر رو فراهم کردند که به محتواهایی دسترسی داشته باشیم که علاوه بر مطالب مفید و گردآوری شده در حوزه صنعت ساخت ، تجربیات خودشان را در اختیار ما قرار میدهند. واقعا به تمامی عزیزان پیشنهاد میکنم اگر واقعا به فکر *رشد درست و اصولی* در این حوزه هستید ، حتما از محتواهای بسیار مفید جناب آقای دکتر علوی پور عزیز استفاده بفرمائید. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی عزیزان و علی الخصوص دکتر عزیز

  پاسخ
 • پشتیبان

  از محبتتون سپاسگزاریم...با آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان!

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

نظرات
 • نگین پورشفیعی ماهانی

  10 ماه پیش

  با عرض سلام خدمت تمامی مخاطبان عزیز و سپس فراوان از جناب آقای دکترعلوی پورگرامی، استاد گرانقدر که بسیار در روشن کردن مسیر و ذهن همه جامعه مدیریت پروژه نقش بسزایی ایفا میکنند. علاقمندم نظرم رو برای تمامی افرادی که خواهان شروع و ادامه ی درست این مسیر هستند ثبت کنم. من در مانی این دوره پربار رو شرکت کردم که در دوران دانشجویی بودم و در اون شرکتی که مشغول به کار بودم با راهنمایی ها و اصول این دوره توانستم یکی از پروژه های مهم شرکت رو به نفع شرکت به اتمام برسونم.سپاس فراوان از همه کسانی که مثل جناب دکتر به پیشرفت و روشن سازی این جامعه کمک می کنند. با تشکر.

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  همراهی شما در این مسیر، باعث افتخار ماست!

  پاسخ
 • sina asrari

  با سلام و‌ عرض ادب چیزی جز واژه عالی ،بی نظیر و شگفت انگیز نمیتونه وبینارهای حضرتعالی رو توصیف کنه و این واژه ها کمترین حق برای بیان ارزش این مطالب هست. بنده به عنوان یک فارغ التحصیل جوان مدیریت ساخت که افتخار شاگردی و دستیاری اساتید نخبه این حوزه رو داشتم و برای بیش از ۵ سال تجربه حضور در پروژه های مختلف ساخت و نفت رو داشتم میتونم به‌ جرات بگم که دانش، تعهد، دلسوزی، بروز بودن و دغدغه های بحق جناب دکتر علوی پور چراغ راهنمای پرنور و تابنده ای هست که فقط وقتی در وبینارهاشون‌ شرکت کنید میتونید با جان و پوست و‌ استخون درکش کنید. بدون شک معایب و‌ کاستی های سیستم آموزشی کشور برکسی پوشیده نیست و مطالب کاربردی این صنعت (پل بین دانش آکادمیک و نحوه استفاده و بکارگیری در صنعت) ،حلقه مفقوده ای هست که با پشتکار و علم غنی جناب دکتر علوی پور میتونید در کمترین زمان و بالاترین کیفیت بهش برسید و تمامی خلل و‌فرج مربوط به زوایای مختلف علوم مهندسی و‌مدیریت ساخت رو قدم به قدم به کمال برسونید. از جناب دکتر علوی پور صمیمانه سپاسگزارم که به ایران برگشتند و انقلابی در آموزش مرتبط با این صنعت از طریق آموزش راه دور پایه ریزی کردند. امیدوارم که دانشجویان و شاغلین در این صنعت بتونن با رعایت اخلاق حرفه ای ،از دانش شما استفادن کنن و راه های رسیدن به موفقیت رو‌ در کنار شما بسیار ساده، کامل و سریع طی کنن.

  پاسخ
 • پشتیبان

  کلمه به کلمه متنتان را با دقت خواندیم و فقط میتوانیم بگوییم از اینهمه محبت شما بر خود میبالیم. امیدواریم همیشه همراهمان باشید.

  پاسخ
 • Hamidreza Mehrvarz

  با سلام و تشکر از زحمات شما با توجه به اینکه جای خالی مواردی بسیار مهم همانند مبحث آنالیز تاخیرات در دروس دانشگاهی حس می‌شود، مشاهده سری وبینارهای آنالیز تاخیرات حتما توصیه می‌شود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  با تشکر از حضور شما در وبینارهای آنالیز تاخیرات و با آرزوی موفقیت!

  پاسخ
 • Atoosa Aliheidarloo

  وبینار بسیار آموزنده ای بود. مخصوصا قسمت Float. جواب سوال هایی که تو زهنم بود راجع به float با دیدن این این وبینار گرفتم..من به عنوان کسی که اول راه مدیریت ساخت هستم ، ویدیو های آموزشی استاد رو به کسایی مثل خودم پیشنهاد میکنم. چون بعضی از مسایلی که استاد مطرح میکنه در دانشگاه یاد داده نمیشه. تجربه خوب استاد در این زمینه یکی از نکات قوت محتوا های آموزشی ایشون هست.

  پاسخ
 • پشتیبان

  برایتان آرزوی بهترینها را داریم و امیدواریم موفقیتهای زیادی را در این عرصه کسب نمایید.

  پاسخ
 • سمیرا آینی

  با سلام و احترام دوست داشتم نظرم اينجا ثبت كنم به عنوان يه دانشجو از آقاي دكتر بابت تمام تلاش و زحمتشون تشكر كنم و به افرادي كه شبيه من دانشجو هستند و نياز به اطلاعات و آموزش هاي عالي دارندشديدا پيشنهاد ميكنم هيچ كدوم از وبينار هارو ازدست ندن هر وبينار ي كه آقاي دكتر برگزار ميكنند واقعا عالي و قابل مقايسه باهيچ دوره و كلاس ديگه اي نيست و وبينار تاخيرات براي من مملو از اطلاعات بود و خيلي خوشحالم كه در وبينار شركت كردم و افتخار ميكنم دانشجو آقاي دكتر هستم

  پاسخ
 • پشتیبان

  همراهی شما باعث افتخار ماست!

  پاسخ
 • امیررضا نصیری

  با سلام خدمت تمامی عزیزان در ابتدا از جناب آقای دکتر علوی پور عزیز و محترم بسیار سپاس گزار هستم که این بستر رو فراهم کردند که به محتواهایی دسترسی داشته باشیم که علاوه بر مطالب مفید و گردآوری شده در حوزه صنعت ساخت ، تجربیات خودشان را در اختیار ما قرار میدهند. واقعا به تمامی عزیزان پیشنهاد میکنم اگر واقعا به فکر *رشد درست و اصولی* در این حوزه هستید ، حتما از محتواهای بسیار مفید جناب آقای دکتر علوی پور عزیز استفاده بفرمائید. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی عزیزان و علی الخصوص دکتر عزیز

  پاسخ
 • پشتیبان

  از محبتتون سپاسگزاریم...با آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان!

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸