معرفی دوره

بسیاری از پروژه­‌ها بدون برنامه زمانی مصوب کار خود را آغاز نموده و این برنامه حتی تا انتهای پروژه نیز تایید نمیشود. موضوعی که ریسکهای زیادی را هم برای پیمانکار و هم برای کارفرما به همراه دارد. اگرچه، این بدان معنی نیست که باید هر برنامه ارائه شده از سوی پیمانکار تایید شود و گاهی لازم است که برنامه ارائه شده به دلایل منطقی رد شود. اما چالش اصلی در زمانی رخ میدهد که برنامه قابلیت تایید را ندارد. اینکه بدانیم در زمان رد برنامه و در زمانی که برنامه مصوب در اختیارمان نیست به چه شیوه ای باید موفقیت پروژه و منافع طرفین را حفظ نماییم موضوعی است که قصد داریم در این دوره 4 ساعته درباره آن به آموزش بپردازیم. این آموزش به زمانی اختصاص دارد که پیمانکار برنامه غیرقابل قبولی ارائه نموده و علی رغم اهمیت تایید به موقع برنامه زمانی، این امکان وجود ندارد. این دوره به صورت اختصاصی برای اعضای کانون دانش‌­پژوهان موسسه ACEMI طراحی شده و پیشنیاز آن دوره "فرآیند یکپارچه برنامه ریزی، زمانبندی، ارزیابی و کنترل پروژه" است.

آنچه خواهید آموخت

این بخش به صورت یک آموزش تکمیلی ارائه گردیده و مختص اعضای کانون دانش‌­پژوهان موسسه ACEMI است. در این آموزش قصد داریم در تکمیل مبانی برنامه ریزی پروژه، به بررسی یکی از پرچالش‌ترین اتفاقات در پروژه‌­ها پرداخته و برای آن اقدام به ارائه راهکار نماییم. در واقع در این دوره:
1. ریسک‌های ناشی از عدم وجود برنامه مصوب و دلایل شکست آن را می آموزید.
2. فرآیند توصیه شده برای تدوین و بررسی برنامه ارائه شده از سوی پیمانکار را فرا خواهید گرفت.
3. فرآیند توصیه شده در زمانی که امکان تایید برنامه زمانی ارائه شده وجود ندارد را فرا خواهید گرفت.

خلاصه ویدئو دوره‌های پیشین


چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟

1. ریسک‌های ناشی از عدم وجود برنامه مصوب
2. دلایل شکست در تایید برنامه ارائه شده از سوی پیمانکار
3. فرآیند توصیه شده برای کنترل پروژه
4. توصیه­‌های کلیدی در ارتباط با الزامات در زمان تدوین و بررسی برنامه ارائه شده از سوی پیمانکار
- توصیه­‌های مرتبط با الزامات نیروهای انسانی و تخصصهای لازم (Staff)
- توصیه‌­های مرتبط با برنامه ریزی پروژه (Project Planning)
- توصیه‌­های مرتبط با قرارداد (Contract Specifications)
- توصیه‌­های مرتبط با جلسات بررسی برنامه زمانی ارائه شده (Scheduling Meetings)
5. اقدامات توصیه شده در زمان عدم امکان تایید برنامه زمانی ارائه شده
- اقدامات پروژه (Project Actions)
- اقدامات زمانبندی (Scheduling Actions)
- اقدامات برنامه As-Built
- اقدامات مستندات برنامه محقق شده (As-Built Documentation)
- اقدامات مستندات برنامه مصوب اولیه (As-Planned Documentation)
6. نتیجه گیری

ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت‌نام در دوره چگونه و چه زمانی انجام می‌شود؟
ثبت‌نام در دوره‌ها به صورت آنلاین و از طریق وبسایت موسسه و صفحه اختصاصی هر دوره انجام می‌شود. زمان آغاز ثبت‌نام هر دوره از طریق شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی می‌شود و کانتر آغاز ثبت‌نام در وبسایت موسسه فعال می‌گردد.

2. چرا باید شماره موبایل خود را تایید و کارت شناسایی معتبر آپلود نمایم؟
برای ثبت‌نام در دوره‌ها باید هم شماره موبایل خود را تایید نموده و هم یک کارت شناسایی معتبر آپلود کرده باشید. این‌کار تنها یکبار انجام شده و نیاز نیست برای هربار ثبت‌نام این کار را تکرار کنید. پس از آپلود کارت شناسایی همکاران ما در اسرع وقت (بین 24 الی 48 ساعت) نسبت به تایید آن اقدام می‌کنند. پس از آپلود کارت شناسایی می‌توانید ادامه مراحل ثبت‌نام خود را طی کنید ولی در صورت عدم تایید کارت شناسایی، احتمال لغو ثبت‌نام شما وجود دارد. پس حتما نسبت به آپلود مدارک معتبر خود دقت کنید.
از آنجایی که برای دوره‌های تقویمی و ویدئویی گواهینامه صادر می‌شود وبرای صدور گواهینامه به تایید هویت واقعی فراگیران نیاز است، باید شماره موبایل و کارت شناسایی معتبر شما تایید گردد. دلیل دیگر آنست که ویدئوهای دوره‌ها در اختیار فراگیران قرار گرفته و بر روی ویدئوها واترمارک قرار می‌گیرد. در صورتی‌که ثبت‌نام‌کننده هویتی واقعی نداشته باشد، این واترمارک نیز می‌تواند غیرواقعی بوده و مشکلاتی را ایجاد نماید. از این‌رو، این موضوع هم به نفع کاربران و هم موسسه است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای ثبت‌نام در سایت و دوره‌ها مراجعه نمایید.

3. آیا برای ثبت‌نام در این دوره تخفیف ارائه می‌شود؟
اگرچه اعتقاد داریم قیمت دوره‌­های موسسه به نسبت کیفیت، جامعیت و ویژگی­‌های منحصربه‌­فردی که در اختیارتان قرار می­‌دهد بسیار کمتر از ارزش واقعی آ­ن­ها است، اما علاوه بر
- برگزاری جامع هر دوره با تعداد ساعت بسیار بالا که نه فقط در ایران، بلکه در عرصه بین­‌الملل کم­‌نظیر است؛
- محتوای تخصصی که در ایران یافت نمی­‌شود و بسیار ناب است؛
- کیفیت و نظم برگزاری کلاس­‌ها؛
- ارائه ویدئوها و جزوات به صورت کامل (جزوات تنها در اختیار اعضای کانون قرار می‌گیرد)
تخفیف­‌های ویژه‌­ای توسط موسسه نیز برای همدلی در این شرایط اقتصادی در نظر گرفته شده است.

4. این تخفیف‌ها شامل چه مواردی هستند؟
الف. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می‌­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید.
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از تخفیف امتیازی بهره‌­مند می‌­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­‌شود، بهره‌­مند شوید.
ب. تخفیف ثبت­‌نام زودهنگام (24 ساعته)
اگر در شبکه­‌های مجازی موسسه (لینکدین، تلگرام، اینستاگرام) عضو باشید، قبل از شروع ثبت‌نام برخی از دوره‌­ها تخفیفی برای ثبت‌­نام زودهنگام در اختیارتان قرار می‌گیرد که 24 ساعت فرصت دارید تا از این تخفیف دلچسب استفاده نمایید. این تخفیف نیز به صورت جداگانه ارائه شده و می­‌تواند با تخفیف اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI جمع شود.

5. نحوه برگزاری دوره چگونه است؟
این دوره به صورت هیبریدی برگزار می‌شود. در روزهای آپلود ویدئوها، محتوای دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد و در روزهای برگزاری جلسات آنلاین، لینک ورود به جلسه از طرف وبرنو برایتان ایمیل خواهد شد. اگر ایمیل را در Inbox خود نیافتید، حتما پوشه Spam و Promotion و Social ایمیل خود را چک نموده و آن را به Inbox منتقل نمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل حاوی لینک ورود به وبینار تا ساعت 15 روز برگزاری وبینار با شماره‌های موسسه تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت به ما اطلاع دهید.
- شما می‌توانید با اندروید ۸ به بالا، یا با آخرین نسخه مرورگر کروم، و یا آیفون با آخرین نسخه سافاری، در وبینارها شرکت کنید، اما بهترین راه شرکت در رویدادها، استفاده از لپتاپ و مرورگر کروم است.
- محتوای جلسات آنلاین نیز تا 24 ساعت بعد از برگزاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
- حتما پیش از شروع دوره راهنمای ورود به وبینارها را بررسی کنید.

6. آیا جزوات و ویدئوها در اختیار فراگیران قرار می گیرد؟
محتوای دوره‌ها که در اختیار فراگیران دوره‌ها قرار می‌گیرد شامل انواع زیر است:
1. جزوات (اسلایدها)
2. فایل‌ها (ورکشاپ‌ها، فایل‌های ضمیمه و...)
3. ویدئوهای ضبط شده
بر اساس سیاست‌های برنامه‌ریزی شده در موسسه، اعضای کانون دانش‌پژوهان به هر 3 نوع محتوای ارائه شده دسترسی داشته اما سایر فراگیرانی که عضو کانون دانش‌پژوهان نیستند، تنها به ویدئوهای ضبط شده و فایل‌ها دسترسی دارند.
برای کسب جزئیات بیشتر درباره نحوه ارائه محتوای دوره، حتما راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها را مطالعه کنید.

7. آیا این دوره ضمانت عودت وجه دارد؟
در راستای تکریم و حمایت از فراگیران و دانش‌پذیران موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI)، دوره‌های آموزشی (وبیناری، ویدئویی و هیبریدی)، دارای ضمانت بازگشت وجه 100 درصد است و شما اگر دوره‌ها و آموزش‌های ما را تهیه کرده باشید و احساس کنید که از دوره آموزشی به هر دلیلی رضایت ندارید، 100 درصد وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ضمانت بازگشت وجه را مطالعه کنید.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟

1. انواع گواهینامه‌ها
- گواهینامه حضور (Certificate of Participation) برای این دوره صادر می شود. 

الف. گواهینامه حضور (Certificate of Participation) به رنگ نقره ای

2. نحوه اخذ گواهینامه‌ها
- برای دریافت گواهینامه حضور باید ۶۰ درصد مدت دوره و بیشتر در دوره حضور داشته باشید.
- برای کسب اطلاعات بیشتر، نقشه راه مدیریت ساخت (CM) و گواهینامه‌ها را مطالعه کنید.

3. نحوه اعتبارسنجی گواهینامه
- یکی از ویژگی هایی که گواهینامه‌های موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) دارند و آن را از سایر گواهینامه ها متمایز میکند، قابلیت اعتبارسنجی آن ها است. هر یک از گواهینامه های موسسه برای هر یک از شرکت کنندگان با یک کد یکتا صادر می گردند و با جستجوی کد رهگیری در وبسایت، موسسه با ذکر نام و نام خانوادگی اعلام می کند که فرد گواهینامه دوره را اخذ کرده و گواهینامه معتبر می باشد. پیشنهاد میکنیم صفحه اعتبارسنجی گواهینامه‌ها را مشاهده نمایید. 

4. نحوه صدور گواهینامه‌ها
- چنانچه شرایط دریافت گواهینامه ها را داشته باشید، فایل گواهینامه در پنل کاربری شما بارگذاری می شود و پس از بارگذاری از طرف موسسه ایمیل دریافت می کنید.
- فایل PDF گواهینامه ها تا یک هفته پس از اتمام دوره صادر شده و در پنل کاربری در وبسایت موسسه قرار می گیرد.
- اگر تمایل به دریافت گواهینامه به صورت چاپی با هولوگرام اختصاصی موسسه داشته باشید، میتواند از طریق پروفایل خود (بخش "گواهینامه‌ها") اقدام به ثبت درخواست و پرداخت هزینه ارسال نمایید.
- برای اطلاعات بیشتر راهنمای دسترسی به گواهینامه ها را مطالعه کنید.

این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

از روز برگزاری دوره به مدت ۶۰ روز شامل پشتیبانی می‌شوید. به "پنل کاربری" خود مراجعه کنید و در قسمت "پشتیبانی علمی دوره‌ها" سوالات خود را بپرسید. برای دوره های بلندمدت (بیشتر از 12 ساعت) علاوه بر ارتباط از طریق پنل، گروه پشتیبانی تلگرامی ایجاد می‌شود و لینک آن از طریق ایمیل ارسال می‌گردد و در پنل کاربری نیز درج می شود. با عضویت در این گروه می‌توانید سوالات خود را از استاد بپرسید و از راهنمایی‌های استاد و سایر مطالب آن نیز بهره‌مند شوید.


نظرات
 • شهرام دارابی کلهر

  10 ماه پیش

  درود فراوان تنها ارایه یکی از این دوره های ویژه اعضا برای اینکه عضو کانون بشیم کفایت میکنه ممنون و سپاسگزار برای بهایی که به اعضا کانون می دهید

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  سپاس از همراهی شما. با آرزوی موفقیتهای روز افزون!

  پاسخ
 • بهاره مرادی

  11 ماه پیش

  باسلام و احترام یکی از مشکلات بزرگ و زمانبر پروژه ها تایید برنامه زمانبندی ساخت پذیر است که می تواند پروژه را با ریسک ها و هزینه های زیادی مواجه سازد. در این دوره دکتر علوی پور عزیز با دانش بی نظیرشان و ارائه نکات کلیدی چگونگی مدیریت و کنترل پروژه در این مواقع با کمترین ریسک ها را آموزش می دهند. بی اغراق این دوره نظیرش در ایران پیدا نخواهد شد.

  پاسخ
 • پشتیبان

  11 ماه پیش

  از اینکه این دوره برای شما مفید بوده، خرسندیم. سپاس از همراهی شما!

  پاسخ
 • فرهاد فرهمندي

  1 سال پیش

  به نظر من, بزرگترين مشكل در اجراي پروژه هاي ساخت كه سر منشا بسياري از مشكلات ديگر از جمله ادعاهاي پيمانكار و كارفرما كه باعث بروز تاخيرات زماني زياد در اجرا و تحميل هزينه هاي بسيار زياد به پروژه مي باشد, عدم وجود برنامه ايي اصطلاحا خوش ساخت و مورد تاييد طرفين قرارداد مي باشد. با علم به داشتن برنامه مناسب جهت اجراي پروژه, در برخي موارد امكان تاييد برنامه پيمانكار توسط كارفرما ميسر نمي باشد. شروع پروژه بدون برنامه مصوب ريسك بسيار بالايي دارد و در برخي موارد علي رغم تاييد نشدن برنامه اوليه, ناگزير از اجراي پروژه هستيم. آگاهي داشتن از نكات كليدي و اصطلاحا ريزه كاري هاي اجراي پروژه بدون برنامه مصوب مي تواند ريسك هاي ذكر شده در بالا را تا حد زيادي كاهش دهد. نكات كليدي كه به جرات مي توان گفت مديريت پروژه در كشور , هيچگونه شناختي از آنها ندارد.

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  سپاس از همراهی شما، از اینکه توانسته ایم آموزش های مفیدی ارائه دهیم بسیار خوشحالیم و امیدواریم با همراهی شما در گسترش این دانش و مهارت پیش رویم.

  پاسخ
 • علی حاتمی کیا

  1 سال پیش

  عالی و کاربردی بود ، آقای دکتر واقعا نسبت به بچه های کانون لطف دارند و خیلی انرژی میزارند.

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  با آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان!

  پاسخ
 • سیده کوثر احمدی

  1 سال پیش

  با سپاس از دکتر علوی پور عزیز و همکاری ایشان ، دوره فوق العاده بود ، ایجاد یکپارچگی بین مباحث تاخیرات و برنامه ریزی و همچنین تدریس روند جامع و گام به گام تایید برنامه زمانی و ارائه راه حل های مربوطه در هر مرحله و شرح روند استاندارد

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  سپاس از شما و نظر ارزشمندتان

  پاسخ
 • علی حسن زاده

  1 سال پیش

  تشکر ویژه دارم از جناب کتر عزیز به خاطر برگزاری این دوره بسیار عالی و پر بار بود

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  از اینکه این رویداد برای شما مفید بوده، خرسندیم. سپاس از همراهی شما!

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.


نظرات
 • شهرام دارابی کلهر

  10 ماه پیش

  درود فراوان تنها ارایه یکی از این دوره های ویژه اعضا برای اینکه عضو کانون بشیم کفایت میکنه ممنون و سپاسگزار برای بهایی که به اعضا کانون می دهید

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  سپاس از همراهی شما. با آرزوی موفقیتهای روز افزون!

  پاسخ
 • بهاره مرادی

  11 ماه پیش

  باسلام و احترام یکی از مشکلات بزرگ و زمانبر پروژه ها تایید برنامه زمانبندی ساخت پذیر است که می تواند پروژه را با ریسک ها و هزینه های زیادی مواجه سازد. در این دوره دکتر علوی پور عزیز با دانش بی نظیرشان و ارائه نکات کلیدی چگونگی مدیریت و کنترل پروژه در این مواقع با کمترین ریسک ها را آموزش می دهند. بی اغراق این دوره نظیرش در ایران پیدا نخواهد شد.

  پاسخ
 • پشتیبان

  11 ماه پیش

  از اینکه این دوره برای شما مفید بوده، خرسندیم. سپاس از همراهی شما!

  پاسخ
 • فرهاد فرهمندي

  1 سال پیش

  به نظر من, بزرگترين مشكل در اجراي پروژه هاي ساخت كه سر منشا بسياري از مشكلات ديگر از جمله ادعاهاي پيمانكار و كارفرما كه باعث بروز تاخيرات زماني زياد در اجرا و تحميل هزينه هاي بسيار زياد به پروژه مي باشد, عدم وجود برنامه ايي اصطلاحا خوش ساخت و مورد تاييد طرفين قرارداد مي باشد. با علم به داشتن برنامه مناسب جهت اجراي پروژه, در برخي موارد امكان تاييد برنامه پيمانكار توسط كارفرما ميسر نمي باشد. شروع پروژه بدون برنامه مصوب ريسك بسيار بالايي دارد و در برخي موارد علي رغم تاييد نشدن برنامه اوليه, ناگزير از اجراي پروژه هستيم. آگاهي داشتن از نكات كليدي و اصطلاحا ريزه كاري هاي اجراي پروژه بدون برنامه مصوب مي تواند ريسك هاي ذكر شده در بالا را تا حد زيادي كاهش دهد. نكات كليدي كه به جرات مي توان گفت مديريت پروژه در كشور , هيچگونه شناختي از آنها ندارد.

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  سپاس از همراهی شما، از اینکه توانسته ایم آموزش های مفیدی ارائه دهیم بسیار خوشحالیم و امیدواریم با همراهی شما در گسترش این دانش و مهارت پیش رویم.

  پاسخ
 • علی حاتمی کیا

  1 سال پیش

  عالی و کاربردی بود ، آقای دکتر واقعا نسبت به بچه های کانون لطف دارند و خیلی انرژی میزارند.

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  با آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان!

  پاسخ
 • سیده کوثر احمدی

  1 سال پیش

  با سپاس از دکتر علوی پور عزیز و همکاری ایشان ، دوره فوق العاده بود ، ایجاد یکپارچگی بین مباحث تاخیرات و برنامه ریزی و همچنین تدریس روند جامع و گام به گام تایید برنامه زمانی و ارائه راه حل های مربوطه در هر مرحله و شرح روند استاندارد

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  سپاس از شما و نظر ارزشمندتان

  پاسخ
 • علی حسن زاده

  1 سال پیش

  تشکر ویژه دارم از جناب کتر عزیز به خاطر برگزاری این دوره بسیار عالی و پر بار بود

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  از اینکه این رویداد برای شما مفید بوده، خرسندیم. سپاس از همراهی شما!

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

نظرات
 • شهرام دارابی کلهر

  10 ماه پیش

  درود فراوان تنها ارایه یکی از این دوره های ویژه اعضا برای اینکه عضو کانون بشیم کفایت میکنه ممنون و سپاسگزار برای بهایی که به اعضا کانون می دهید

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  سپاس از همراهی شما. با آرزوی موفقیتهای روز افزون!

  پاسخ
 • بهاره مرادی

  11 ماه پیش

  باسلام و احترام یکی از مشکلات بزرگ و زمانبر پروژه ها تایید برنامه زمانبندی ساخت پذیر است که می تواند پروژه را با ریسک ها و هزینه های زیادی مواجه سازد. در این دوره دکتر علوی پور عزیز با دانش بی نظیرشان و ارائه نکات کلیدی چگونگی مدیریت و کنترل پروژه در این مواقع با کمترین ریسک ها را آموزش می دهند. بی اغراق این دوره نظیرش در ایران پیدا نخواهد شد.

  پاسخ
 • پشتیبان

  11 ماه پیش

  از اینکه این دوره برای شما مفید بوده، خرسندیم. سپاس از همراهی شما!

  پاسخ
 • فرهاد فرهمندي

  1 سال پیش

  به نظر من, بزرگترين مشكل در اجراي پروژه هاي ساخت كه سر منشا بسياري از مشكلات ديگر از جمله ادعاهاي پيمانكار و كارفرما كه باعث بروز تاخيرات زماني زياد در اجرا و تحميل هزينه هاي بسيار زياد به پروژه مي باشد, عدم وجود برنامه ايي اصطلاحا خوش ساخت و مورد تاييد طرفين قرارداد مي باشد. با علم به داشتن برنامه مناسب جهت اجراي پروژه, در برخي موارد امكان تاييد برنامه پيمانكار توسط كارفرما ميسر نمي باشد. شروع پروژه بدون برنامه مصوب ريسك بسيار بالايي دارد و در برخي موارد علي رغم تاييد نشدن برنامه اوليه, ناگزير از اجراي پروژه هستيم. آگاهي داشتن از نكات كليدي و اصطلاحا ريزه كاري هاي اجراي پروژه بدون برنامه مصوب مي تواند ريسك هاي ذكر شده در بالا را تا حد زيادي كاهش دهد. نكات كليدي كه به جرات مي توان گفت مديريت پروژه در كشور , هيچگونه شناختي از آنها ندارد.

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  سپاس از همراهی شما، از اینکه توانسته ایم آموزش های مفیدی ارائه دهیم بسیار خوشحالیم و امیدواریم با همراهی شما در گسترش این دانش و مهارت پیش رویم.

  پاسخ
 • علی حاتمی کیا

  1 سال پیش

  عالی و کاربردی بود ، آقای دکتر واقعا نسبت به بچه های کانون لطف دارند و خیلی انرژی میزارند.

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  با آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان!

  پاسخ
 • سیده کوثر احمدی

  1 سال پیش

  با سپاس از دکتر علوی پور عزیز و همکاری ایشان ، دوره فوق العاده بود ، ایجاد یکپارچگی بین مباحث تاخیرات و برنامه ریزی و همچنین تدریس روند جامع و گام به گام تایید برنامه زمانی و ارائه راه حل های مربوطه در هر مرحله و شرح روند استاندارد

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  سپاس از شما و نظر ارزشمندتان

  پاسخ
 • علی حسن زاده

  1 سال پیش

  تشکر ویژه دارم از جناب کتر عزیز به خاطر برگزاری این دوره بسیار عالی و پر بار بود

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  از اینکه این رویداد برای شما مفید بوده، خرسندیم. سپاس از همراهی شما!

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸