متن سوال

طرح معرفی افراد متخصص به صنعت ساخت کشور به چه شکل است و طرح کانون چه تاثیری بر آن دارد؟

پاسخ سوال

چکیده پاسخ صوتی:
- طرح معرفی اعضای متخصص به صنعت که یک طرح بسیار بزرگی است و ابعاد زیادی دارد، با دید چندساله برنامه‌ریزی‌شده است. این طرح از سال 1401 با طرح Directory شروع می‌شود. در حال حاضر (بهمن 1400) حدود 3500 عضو حقیقی در سایت مؤسسه وجود دارد که دیتابیس بسیار خوبی است و قطعاً این دیتابیس افزایش پیدا خواهد کرد. این Directory مثل انجمن‌های بین‌المللی که افراد متخصص را به صنعت معرفی می‌کند، عمل خواهد کرد.

- در این طرح، این قابلیت وجود دارد تا متخصصان رزومه‌های خود را در پروفایل خود بارگذاری نموده و همچنین گواهینامه‌ها، مقالات نوشته شده در سایت و بسیاری از موارد دیگر را به صورت عمومی و به صورت ویترین به نمایش گذارند. در واقع، هر فرد می‌تواند با عمومی کردن پروفایل خود و مشخص‌کردن زمینه فعالیت و تخصص خود از میان یازده حوزه تعیین شده در نقشه راه مؤسسه، اطلاعات خود را جهت شبکه‌سازی در معرض دید کارفرمایان و افرادی که به دنبال متخصص در هر زمینه‌ای هستند، قرار دهد. با این فرایند، افرادی که به دنبال متخصصان هستند نیز می‌توانند با جستجو در این لیست، افراد مناسب را بر اساس منطقه جغرافیایی پیدا کنند.

- تصمیم‌گیری دررابطه‌با اینکه این طرح مختص اعضای کانون باشد و یا کلیه افرادی که در سایت عضو هستند، در آینده اتفاق خواهد افتاد.

- همه این موارد در کنار هم به‌صورت جامع، باعث ایجاد یک طرح کلی می‌شوند که دارای جزئیات بسیار زیادی است. به‌طورکلی معرفی افراد متخصص به صنعت، بسته به نوع دسته‌بندی و تخصصی که دارند و پروفایلی که در واقع ویترین تخصص هر فرد است، رخ خواهد داد. این میان تایید صلاحیتهایی که توسط موسسه در دوره های مختلف رخ میدهد نیز میتواند به کارفرمایان کمک ویژه ای برای استخدام افراد متخصص نماید. 

- در نقشه راه جامع مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور، در سطح مهارت‌های سخت (کارشناسی - اجرایی و ارشد - استراتژی) و در سطح مهارت‌های نرم دوره‌های جامعی دیده شده است. همچنین به جهت آشنایی با دوره‌ها و تاریخ برگزاری آن‌ها می‌توانید به بخش تقویم آموزشی موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور مراجعه نمایید.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸