پیش‌بینی نتایج دعاوی قضایی پروژه‌ها با استفاده از هوش مصنوعی (AI)

پیش‌بینی نتایج دعاوی قضایی پروژه‌ها با استفاده از هوش مصنوعی (AI)

این روزها هوش مصنوعی در جهان سروصدای زیادی به پا کرده است و حوزه‌هایی که هوش مصنوعی به آن‌ها ورود پیدا کرده بسیار گسترده گردیده‌اند. مدیریت پروژه نیز از این منظر مستثنی نبوده و می‌تواند یکی از حوزه‌های جذاب برای ورود هوش مصنوعی باشد. هوش مصنوعی در مدیریت پروژه به کمک متخصصان این حوزه آمده و چندسالی است که مورد توجه جدی قرار گرفته است. مدیریت ادعا و اختلافات یکی از بخش‌های پر اهمیت و جذاب است که با ورود هوش مصنوعی به آن می‌تواند تغییرات مثبت و چشمگیری را برای مدیریت پروژه به ارمغان بیاورد.
باوجوداینکه استفاده از هوش مصنوعی در حوزه‌های مختلف به اوج خود رسیده است، اما شاید برای شما نیز جالب باشد که در سال 2009 در کشور آمریکا، برای پیش‌بینی دعاوی صنعت ساخت با استفاده از هوش مصنوعی مدلی ارائه گردیده است. ارائه این مدل، آن هم در سال 2009 می‌تواند بسیاری از ادعاهایی که گفته می‌شود هوش مصنوعی نمی‌تواند کاربرد زیادی در مدیریت پروژه داشته باشد را زیر سوال ببرد. 

در این مقاله  قصد داریم به معرفی این مدل بپردازیم.


برای مشاهده کامل، اعضای غیرکانون باید محتوا را خریداری نمایند.
دانلود جزئیات این مقاله

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸