متن سوال

آیا برای اعضای کانون دانش پژوهان، مزیتی به جهت ثبت نام زودتر از تاریخ مقرر ثبت نام در نظر گرفته شده است؟

پاسخ سوال

- باتوجه‌ به افزایش استقبال مخاطبان و به ویژه سازمان‌ها و از طرفی محدودیتی که در ظرفیت آنلاین وجود دارد، برخی دوره‌ها به سرعت تکمیل ظرفیت شده و این موضوع ممکن است باعث نارضایتی اعضای کانون دانش‌پژوهان شود.
- به همین منظور امتیازی برای اعضای کانون در نظر گرفته شده است و مکانیزمی ایجاد شده که افرادی که عضو کانون هستند بتوانند در فاصله یک هفته مانده به شروع ثبت‌نام دوره‌ها (تا روز قبل از شروع ثبت‌نام)، با دفتر مؤسسه تماس گرفته و ثبت‌نامشان را زودتر انجام دهند. این مزیت برای اعضای کانون به وجود آمده تا بدون دغدغه و استرس در دوره‌ها ثبت‌نام نموده و برنامه‌ریزی مناسب‌تری را برای خود تدوین نمایند. بازه زمانی مشخص شده همان‌طور که گفته شد، یک هفته است و زودتر از این تاریخ امکان‌پذیر نمی‌باشد.
- نکته‌ای که حائز اهمیت است این است که دوستانی که موفق به ثبت‌نام به‌صورت آنلاین نشدند، می‌توانند در دوره به‌صورت آفلاین با تمام شرایط دوره آنلاین (پشتیبانی 60 روز، گواهینامه‌ها) شرکت کنند با این تفاوت که فقط امکان آنلاین شدن وجود ندارد. البته توجه داشته باشید که ثبت‌نام آفلاین بعد از اتمام دوره با افزایش هزینه همراه بوده و برخی خدمات مانند پشتیبانی 60 روز امکان پذیر نیست.
- در نقشه راه جامع مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور، در سطح مهارت‌های سخت (کارشناسی - اجرایی و ارشد - استراتژی) و در سطح مهارت‌های نرم دوره‌های جامعی دیده شده است. همچنین به جهت آشنایی با دوره‌ها و تاریخ برگزاری آن‌ها می‌توانید به بخش تقویم آموزشی موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور مراجعه نمایید.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸