متن سوال

فارغ التحصیل رشته ‌مهندسی عمران در‌مقطع لیسانس و در حال حاضر متقاضی اخذ پذیرش ویزای تحصیلی برای رشته مدیریت ساخت و سازه در‌ مقطع فوق لیسانس از دانشگاه پلی تکنیک بارسلون هستم، دوره های Primavera و MSP و PMBOK را در‌جهاد‌ دانشگاهی شریف در حال اموزش هستم، با توجه به‌ شرایط بنده برای ادامه تحصیل در خارج از کشور، آیا دوره های آموزشی، کنفرانس ها و یا وبینارهایی هست‌ که صلاح باشه شرکت کنم؟

پاسخ سوال

پیشنهاد اول ما به شما این است که سرفصلهای دانشگاهی که قرار هست در آن ادامه تحصیل دهید را فرابگیرید، به این دلیل که بعضا شرایط اروپا و نیازمندیها و نگاه آنها در این رشته تفاوت هایی دارد (البته نه در اصل قضیه). موضوع بعدی این است که در نقشه راه موسسه، مدیریت هزینه، مدیریت قرارداد، مدیریت برنامه ریزی و مدیریت اطلاعات بخشهای مهمی هستند که در سطح 1 قرار دارند و الزامات شروع را نشان میدهند. دوره هایی که در این حوزه ها تدوین میشود اصول شروع کار هر کارشناس پروژه ای است (نقشه راه را از اینجا ببینید).


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸