متن سوال

اگر قصد این را داشته باشیم که متخصص شویم، با یک دوره کلاس ها را شرکت کردن به این هدف نمیرسیم؟ اگر ممکن بود تخفیفی در دوره ها اعمال شود و هزینه ها کم شود خیلی خوب میشد. سوال دوم اینکه وقتی آقای دکتر علوی پور تدریس میکنند، از مباحث دوره MSP هم اطلاعی دارند تا مباحث را به آن مرتبط کنند؟

پاسخ سوال

- هزینه دوره های موسسه نسبت به کیفیت، مبانی تخصصی و جامعیت اصلا رقم قابل توجهی نیست و بسیاری از مباحثی که مطرح میشوند مطالبی نیست که در کشور رایج باشد و همه از آن اطلاع داشته باشند.
- حتی دسترسی به بسیاری از مبانی و رفرنس ها در کشور به راحتی مقدور نیست. میتوانید نظرات دوستان در مورد مثلا دوره برنامه ریزی را اینجا  ببینید.
- دوره های موسسه اینگونه نیست صرفا از یک مرجع استفاده شود، بلکه با قطعیت میتوان گفت بعد از گذراندن هر دوره به قدری مبانی اجرایی و فنی فرا خواهید گرفت که احتمالا ماهها زمان خواهد برد تا بتوانید آنها را مطالعه نمایید.
- دوره های موسسه نه فقط در کشورمان، بلکه در دنیا و به واسطه تجربه اساتید موسسه در عرصه بین الملل متمایز بوده و جدیدترین و کاربردی ترین مبانی در دوره های موسسه استفاده میگردد تا بتوانید پس از طی نمودن دوره ها در سازمانتان در جایگاهی فراتر قرار گیرید.
- طبیعتا افرادی که وارد دوره ها میشوند؛ میدانندکه از لحاظ دانشی شرایط متمایزی در این دوره ها وجود دارد. در واقع تخفیف دوره ها کیفیت، جامعیت و تخصصی بودن دوره هاست.
- موضوع بعدی اینکه؛ نقشه راه را مشاهده نمایید. تدوین سرفصلها، دوره ها و ... توسط کمیته PEC موسسه صورت میگیرد و این بحثی نیست که صرفا هر استادی یک نظری داشته باشد و خودش دوره را برگزار کند. بلکه تمامی سرفصلها با نظارت خود دکتر علوی پور و با هماهنگی بالا با اساتید موسسه یکپارچه میگردند.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸