متن سوال

نحوه به روزرسانی دوره‌های آموزشی در طرح کانون دانش‌پژوهان ACEMI به چه صورت خواهد بود و شرکت کنندگان چگونه از بروزرسانی‌های دوره ها بهره مند خواهند شد؟

پاسخ سوال

چکیده پاسخ صوتی:
- درباره طرح کانون به صورت مفصل صحبت کردیم (پرسش و پاسخ‌های دسته کانون را مطالعه کنید). اما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های طرح کانون، به‌روزرسانی‌هایی است که برای مبانی آموزشی مؤسسه وجود دارد. برای مثال دوره‌های سالهای آتی موسسه ممکن است با تغییرات و به‌روزرسانی‌های زیادی همراه باشد و بسیار از این بابت نگران بودیم که در سال‌های آتی که ممکن است دوره‌ها با تغییرات زیادی همراه شوند، چه رویکردی در نظر گرفته شود تا دوستان قدیمی از این تغییرات ایجاد شده متضرر نشوند. یکی از مزیت‌های طرح کانون، این است که به ما این اجازه را می‌دهد که خیلی سریع بتوانیم مبانی را توسعه داده و از این بابت نگران نباشیم و این موضوع میتواند همراهان موسسه را همواره به روز نگه دارد.

- برای مثال نگرانی‌هایی که دررابطه‌با دوره‌های برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، مدیریت مالی و آنالیز تأخیرات وجود داشت این بود که چون این دوره‌ها جزو اولین دوره‌های مؤسسه بودند و به این دلیل که شرایط جلوگیری از سرقت محتوایی برای آن‌ها وجود نداشت، توسعه مبانی کمتر و کندتر اتفاق افتاده بود. اما حال که طرح کانون وجود دارد می‌توانیم به شکل مناسب‌تری و با بستر منسجمتری به توسعه این مبانی بپردازیم و به‌روزرسانی‌های خوبی را در مبانی که بسیار تخصصی هستند، اضافه کنیم. علاوه بر این، میتوانیم از بابت سرقت محتوایی و سوءاستفاده بعضی از افراد نگران نباشیم و از طرفی برای دوستانی که در دوره‌های گذشته شرکت کرده بودند و این تغییرات برای آن‌ها وجود نداشت، در اختیار آن‌ها نیز قرار بگیرد.

- در واقع در پنج، شش سال آینده ممکن است بسیاری از دوره‌ها به دلیل توسعه و تغییرات اساسی با بروز رسانی‌های کلی مواجه شوند و عملاً دوره‌های برگزار شده در سال‌های گذشته به لحاظ مبانی روز و تخصصی عملاً از رده آموزشی خارج شوند و با مبانی روز جابه‌جا شوند.

- باتوجه‌به این مسائل احتمال دارد، برای دوستان قدیمی که عضو کانون می‌شوند، دسترسی به دوره‌های جدیدتر را فراهم کنیم تا بتوانند از به‌روزرسانی‌ها نیز بهره‌مند شوند. 

- در نقشه راه جامع مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور، در سطح مهارت‌های سخت (کارشناسی - اجرایی و ارشد - استراتژی) و در سطح مهارت‌های نرم دوره‌های جامعی دیده شده است. همچنین به جهت آشنایی با دوره‌ها و تاریخ برگزاری آن‌ها می‌توانید به بخش تقویم آموزشی موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور مراجعه نمایید.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸