متن سوال

بنده دانشجو ارشد مدیریت ساخت هستم؛ آیا داخل کشور با این گرایش بازارکارخوبی وجود دارد؟ در چه زمینه هایی امکان فعالیت هست؟

پاسخ سوال

- عموما بازار کار در هر شرایطی میتواند وجود داشته باشد و وابسته به سطح تخصص و دانش شماست. وابسته به این است که شما تا چه اندازه توانایی حل مشکل را دارید. آیا فقط یک فرد معمولی با یک سواد نسبی که مثلا دو نرم افزار رایج را یاد گرفته است، هستید، یا اینکه میتوانید یک ساختار صحیح را در بخش هزینه، برنامه ریزی، تاخیرات، ادعا، اسناد، هوشمندسازی و ... پیاده کنید؟ اینها تماما به این بستگی دارد قدرت Problem-solving یا حل مسئله شما چقدر است و چقدر میتوانید باعث حل مشکلات شوید و بنیان عملی دانشی که قابل اجرا و پیاده سازی باشد چقدر است. با سخت تر شدن شرایط هم این رقابت بیشتر شده و عموما سازمان ها به دنبال افرادی هستند که بتواند مشکل آن ها را حل کند، نه اینکه لزوما مدرک داشته باشد. اگرچه شرایط اقتصادی همه کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داده، اما داشتن تخصص همیشه باعث موفقیت است.

در ارتباط با این زمینه ها هم میتوانید نقشه راه موسسه را ببینید و سایر پرسش و پاسخهای سایت را از اینجا مطالعه نمایید.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸