معرفی دوره

روش تحقیق یکی از موضوعات مهمی بوده که اگرچه با جزئیات زیادی همراه است و نیازمند تجربه بالایی میباشد، اما الزاماتی دارد که باید قبل از ورود به این عرصه آنها را آموخت. در واقع شروع تحقیق مکانیزم و فرآیندهایی دارد که یادگیری آنها در قالب یک نقشه راه میتواند بخصوص برای افراد تازه کار در این عرصه بسیار مفید باشد. به طور مثال، اطلاع از فرآیند، گامها و نقشه راه تحقیق، آگاهی از روشهای تحقیق درباره موضوع، سایتها و منابعی که میتوانند در انتخاب موضوع و انجام مطالعات به شما کمک نمایند، اطلاع از نحوه جستجو کردن و یافتن منابع مناسب، دانستن پارامترهای مهم در زمان انتخاب موضوع و بسیاری از موارد دیگر همگی در قدم اول اهمیت فراوانی دارند. همچنین، آگاهی از انواع مطالعات کمی و کیفی و مطالعاتی که با مباحث بهینه سازی سر و کار دارند موضوع مهم دیگری است که باید در ابتدا و حتی قبل از انتخاب موضوع نسبت به آنها شناخت مناسبی داشت. البته در این مسیر باید بیاموزیم که چگونه مقالات و مطالعات را خوانده و از روی آنها خلاصه مناسبی تهیه نماییم تا بتواند در ادامه مسیر مطالعات کمکمان نماید.

 هر چند موارد فوق همه موضوع نبوده و این وبینار (کلاس آنلاین) در بخش دوم خود وارد بحث مقاله نویسی نیز میگردد که سعی مینماید در ابتدا مجلات و ژورنالهای مدیریت ساخت و پروژه را معرفی نموده و سپس جزئیات مناسبی را از مرحله نوشتن عنوان (Title) تا مرحله نوشتن نتیجه گیری (Conclusion) و منابع (References) به شما آموزش دهد.

 در ادامه باید یادآور شویم که در ادامه این وبینار (کلاس آنلاین)، وبینار دومی خواهد بود که به صورت تخصصی تر وارد بحث مقالات شده و تمامی فرآیند مقالات از مرحله ارسال (Submit) تا مرحله چاپ را آموزش خواهد داد. موضوعی که چندان پیچیده نبوده و خودتان با یادگیری این فرآیند و بدون صرف هزینه میتوانید انجام دهید. هر چند در این وبینار نکات مهم در زمان نوشتن پاسخ داورها، ارسال مقالات و بسیاری از نکات دیگر را نیز خواهید آموخت. همچنین در وبینار دوم (کلاس آنلاین دوم) مقالات و نوشته هایی که از سمت برخی از شما عزیزان در انتهای وبینار اول ارسال گردیده است را داوری نموده و بایدها و نبایدهای آن را بیان خواهیم نمود تا همگی از این نکات استفاده نمایند. فراموش نکنید وبینار اول (کلاس آنلاین اول) پیش نیاز وبینار دوم (کلاس آنلاین دوم) میباشد.
برای تهیه ویدیوی این دوره اینجا را کلیک نمایید. 
برای دیدن مباحث و و ثبت نام در وبینار دوم با نام "نحوه ارسال، داوری، پاسخ و چاپ مقالات در مدیریت ساخت و پروژه" از اینجا اقدام نمایید.

چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟

1. مقدمات و فرآیند تحقیق
- فرآیند تحقیق
- نحوه انتخاب عنوان (موضوع) تحقیق
- انواع مطالعات کمی، کیفی و بهینه سازی
- نحوه مطالعه مقالات و خلاصه نویسی آنها

2.  نحوه نوشتن مقالات
- معرفی مجلات و ژورنالهای مدیریت ساخت و پروژه و نکات مهم در زمان انتخاب آنها
- نحوه نوشتن عنوان (Title)
- نحوه نوشتن چکیده (Abstract)
- نحوه نوشتن مقدمه و پیشینه تحقیق (Introduction and Literature Review)
- نحوه نوشتن روش تحقیق (Methodology)
- نحوه نوشتن تحلیل و بحث درباره نتایج (Analysis and Discussion)
- نحوه نوشتن نتیجه گیری (Conclusion)
- نحوه نوشتن منابع (References)
- نحوه نوشتن جداول و تدوین شکلها (Tables and Figures)

این مباحث برای تمام افرادی که با موضوع تحقیق و مطالعه سر و کار دارند مناسب میباشد.

ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت نام در دوره چگونه انجام می شود؟
- این دوره‌ به صورت آنلاین بوده و شما پس از ثبت‌نام در آن میتوانید در هر جلسه آنلاین شده و از آموزش‌ها برخوردار شوید. لازم به ذکر است که برای ثبت‌نام در دوره‌ها باید هم شماره موبایل خود را تایید نموده و هم یک کارت شناسایی معتبر آپلود نموده باشید. این‌کار تنها باید یکبار انجام شده و نیاز نیست برای هر ثبت‌نام مجدد این اقدام صورت گیرد. 

2. چرا باید کارت شناسایی معتبر را آپلود و شماره موبایل خود را تایید نمایم؟
- دوره‌های تقویمی موسسه به صورت آنلاین بوده و برای این دوره‌ها عموما گواهینامه صادر می‌شود. از آنجا که برای صدور گواهینامه نیاز به تایید هویت واقعی است، باید شماره موبایل و کارت شناسایی معتبر شما تایید گردد. دلیل دیگر آنست که ویدئوهای دوره‌ها در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان قرار گرفته و بر روی ویدئوها واترمارک قرار می‌گیرد. در صورتی‌که ثبت‌نام‌کننده هویتی واقعی نداشته باشد، این واترمارک نیز می‌تواند غیرواقعی بوده و مشکلاتی را ایجاد نماید. از این‌رو، این موضوع هم به نفع کاربران و هم موسسه است. 

3. در صورت عدم تایید کارت شناسایی میتوانم در دوره ثبت‌نام کنم؟
- برای ثبت نام در دوره حتما باید کارت شناسایی خود را آپلود نمایید و همکاران ما در اسرع وقت (بین 24 الی 48 ساعت) نسبت به تایید آن اقدام میکنند. برای ثبت‌نام در دوره، تایید کارت شناسایی الزامی نیست (تنها بارگذاری آن کفایت می‌نماید)، ولی در صورت عدم تایید کارت شناسایی، احتمال لغو ثبت‌نام شما وجود دارد. پس حتما نسبت به آپلود مدارک معتبر خود دقت کنید.

4. در صورتی که پیامک تایید شماره موبایل را دریافت نکردم، از چه روشی میتوانم شماره موبایل خود را تایید نمایم؟
- شما میتوانید با ما از طریق شماره‌های تماس موسسه و یا چت آنلاین در ارتباط بوده تا طریقه فعال‌سازی شماره موبایل را از روشی دیگر طی نماییم. 

5. آیا برای ثبت‌نام در این دوره تخفیف ارائه می‌شود؟
- اگرچه اعتقاد داریم قیمت دوره‌­های موسسه به نسبت کیفیت، جامعیت و ویژگی­های منحصربه‌­فردی که در اختیارتان قرار می­دهد بسیار کمتر از ارزش واقعی آ­ن­ها است، اما علاوه بر
الف. برگزاری جامع هر دوره با تعداد ساعت بسیار بالا که نه فقط در ایران، بلکه در عرصه بین­‌الملل کم­‌نظیر است؛
ب. محتوای تخصصی که در ایران یافت نمی­شود و بسیار ناب است؛
ج. کیفیت و نظم برگزاری کلاس­ها؛
د. در اختیار قراردادن ویدئوها و جزوات دوره‌­ها به صورت کامل؛
تخفیف­‌های ویژه‌­ای توسط موسسه نیز برای همدلی در این شرایط اقتصادی در نظر گرفته شده است.

6. این تخفیف‌ها شامل چه مواردی هستند؟
الف. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید. این تخفیف به صورت جداگانه از تخفیف ثبت‌­نام زودهنگام (24 ساعته) ارائه شده و می­تواند با این تخفیف جمع شود.
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از شارژ حساب کاربری خود بهره‌­مند می­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­شود، بهره‌­مند شوید.

ب. تخفیف ثبت­‌نام زودهنگام (24 ساعته)
- اگر در شبکه­‌های مجازی موسسه (لینکدین، تلگرام، اینستاگرام) عضو باشید، قبل از شروع ثبت‌نام برخی از دوره‌­ها تخفیفی به جهت ثبت‌­نام زودهنگام در اختیارتان قرار می­گیرد که 24 ساعت فرصت دارید تا از این تخفیف دلچسب استفاده نمایید. این تخفیف نیز به صورت جداگانه ارائه شده و می­تواند با تخفیف اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI جمع شود. 

7. نحوه ورود به وبینار چگونه است؟
- در روز برگزاری هر جلسه لینک ورود به وبینار از طرف وبرنو برایتان ایمیل خواهد شد. اگر ایمیل را در Inbox خود نیافتید، حتما پوشه Spam و Promotion و Social ایمیل خود را چک نموده و آن را به Inbox منتقل نمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل حاوی لینک ورود به وبینار تا ساعت 17 روز برگزاری وبینار با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت به ما اطلاع دهید.
- شما می‌توانید با اندروید ۸ به بالا، یا با آخرین نسخه مرورگر کروم، و یا آیفون با آخرین نسخه سافاری، در وبینارها شرکت کنید، اما بهترین راه شرکت در رویدادها، استفاده از لپتاپ و مرورگر کروم است.
- در ویدئوی آموزشی ورود به وبینار به صورت کامل همه نکات توضیح داده شده اند. توصیه میکنیم حتما این ویدئو را ببینید.

8. جزوات و ویدئوها در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد؟
- این دوره به صورت کامل ضبط می گردد، پس اگر به هر دلیلی نمیتوانید یا نتوانستید در زمان برگزاری کلاس به صورت آنلاین حضور پیدا کنید، با خیال راحت ثبت نام کنید زیرا ویدئوهای ضبط شده این دوره در اختیار شما قرار می گیرد.
- برای این دوره علاوه بر ویدئوها، جزوات نیز در پنل کاربری در وبسایت موسسه بارگذاری می شوند و میتوانید دانلود کنید.
- در راهنمای دانلود فایلها و مشاهده ویدئوها، به طور کامل مراحل دانلود فایلها و ویدئوها را توضیح داده ایم.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟

1. انواع گواهینامه‌ها
- گواهینامه حضور (Certificate of Participation) برای این دوره صادر می شود. 

الف. گواهینامه حضور (Certificate of Participation) به رنگ نقره ای

2. نحوه اخذ گواهینامه‌ها
- برای دریافت گواهینامه حضور باید ۶۰ درصد مدت دوره و بیشتر در دوره حضور داشته باشید.
- برای کسب اطلاعات بیشتر، نقشه راه مدیریت ساخت (CM) و گواهینامه‌ها را مطالعه کنید.

3. نحوه اعتبارسنجی گواهینامه
- یکی از ویژگی هایی که گواهینامه‌های موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) دارند و آن را از سایر گواهینامه ها متمایز میکند، قابلیت اعتبارسنجی آن ها است. هر یک از گواهینامه های موسسه برای هر یک از شرکت کنندگان با یک کد یکتا صادر می گردند و با جستجوی کد رهگیری در وبسایت، موسسه با ذکر نام و نام خانوادگی اعلام می کند که فرد گواهینامه دوره را اخذ کرده و گواهینامه معتبر می باشد. پیشنهاد میکنیم صفحه اعتبارسنجی گواهینامه‌ها را مشاهده نمایید. 

4. نحوه صدور گواهینامه‌ها
- چنانچه شرایط دریافت گواهینامه ها را داشته باشید، فایل گواهینامه در پنل کاربری شما بارگذاری می شود و پس از بارگذاری از طرف موسسه ایمیل دریافت می کنید.
- فایل PDF گواهینامه ها تا یک هفته پس از اتمام دوره صادر شده و در پنل کاربری در وبسایت موسسه قرار می گیرد.
- اگر تمایل به دریافت گواهینامه به صورت چاپی با هولوگرام اختصاصی موسسه داشته باشید، میتواند از طریق پروفایل خود (بخش "گواهینامه‌ها") اقدام به ثبت درخواست و پرداخت هزینه ارسال نمایید.
- برای اطلاعات بیشتر راهنمای دسترسی به گواهینامه ها را مطالعه کنید.

این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

از روز برگزاری دوره به مدت ۶۰ روز شامل پشتیبانی می‌شوید. به "پنل کاربری" خود مراجعه کنید و در قسمت "پشتیبانی علمی دوره‌ها" سوالات خود را بپرسید. برای دوره های بلندمدت (بیشتر از 12 ساعت) علاوه بر ارتباط از طریق پنل، گروه پشتیبانی تلگرامی ایجاد می‌شود و لینک آن از طریق ایمیل ارسال می‌گردد و در پنل کاربری نیز درج می شود. با عضویت در این گروه می‌توانید سوالات خود را از استاد بپرسید و از راهنمایی‌های استاد و سایر مطالب آن نیز بهره‌مند شوید.

گواهینامه حضور CM

نظرات
 • سیده کوثر احمدی

  1 سال پیش

  مطالب عنوان شده در دوره حتی با درس سمینار و روش تحقیق دانشگاه به شدت متفاوت هست ، به جرات میتونم بگم نحوه نگارش مقاله به طور کاملا واضح و دقیق بیان شده .

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  سپاس از همراهی همیشگی شما!

  پاسخ
 • سمیرا آینی

  با سلام و احترام مطالب وبینار و آموزشهای آقای دکتر مثل تمام وبینارها که برگزار شده واقعا عالی و کاربردی و اصلا قابل مقایسه با مطالبی که در کلاس های دانشگاه و کلاس های آزادی که گذروندم نبود، تمام مطالب کامل جدید و تجربه های با ارزش آقای دکتر بود که در اختیار ما گذاشتن و قطعا مفید با ارزش و کاربردی برای پایان نامه و مقاله نوشتن مخصوصا دوستانی که مثل من دانشجو هستن دیدن این وبینارها رو توصیه میکنم . بی نهایت سپاسگزارم

  پاسخ
 • پشتیبان

  از نظر شما سپاسگزاریم و برایتان صمیمانه آرزوی موفقیت داریم.

  پاسخ
 • مجید زارع

  آموزش‌های آقای دکتر بنیان صحیح و محکمی را برای پژوهش ارائه می‌دهند و به مسائل و موضوعاتی می‌پردازند که در عین اهمیت در فرایند پژوهش نادیده گرفته شده‌اند. همچنین تجارب و دانش چندین ساله خود در مسیر اصولی روش تحقیق و پژوهش را انتقال می دهند و با مهارت منحصربفرد و دلنشین تدریس خود، انگیزه دانشجو را به کسب علم و دانش چند برابر می کنند. ان شا الله در این مسیری که پایه گذاری کردید در وطن عزیزمان موفق باشید ممنون که هستید

  پاسخ
 • پشتیبان

  از اینکه با این صبر و حوصله پیام میگذارید سپاسگزاریم. با آرزوی موفقیت!

  پاسخ
 • ندا گل احمدی

  این دوره خیلی کاربردی بود. با اینکه فارغ التحصیل شدم و از فضای آکادمیک فاصله گرفتم اما همچنان علاقه به جستجو در مورد مباحث رشتمو دارم. متاسفانه جلسه اول وبینار از دست دادم اما بلافاصله ویدئو تهیه کردم و در جلسه دوم ثبتنام کردم. یکی از مزایای استفاده از دوره های دکتر علوی برای دوستانی که مثل من در تهران حضور ندارند این هستش که میتونیم هر وقت در مورد مطاللب پرسشی داشته باشیم همیشه ایشون در دسترس هستند و صبر وحوصله به سوالاتمون پاسخ میدند ولو اینکه امکان دیدار حضوریشون نباشه میتونین به خوبی از دوره های انلاینشون استفاده کنید و همیشه مطمئن باشین پشتیبانی از دوره و پاسخگوییشون به سوالاتتون فراهمه.

  پاسخ
 • پشتیبان

  همراهیتان باعث افتخار ماست!

  پاسخ
 • کیمیا ناظمی

  دوره عالی و کاربردی هست، ممنون از انرژی و فن بیان فوق العاده تان و اینکه خالصانه دانش خودتان را در اختیارمان می گذارید. حکمت الهی رسالت بندگان خاص اش را با توفیق های ویژه عجین ساخته تا واسطه رحمتش بر عالمیان باشند. آقای دکتر علوی پور پیروز و مؤید باشید.

  پاسخ
 • پشتیبان

  چقدر زیبا بود. ممنون از پیام زیبایتان!

  پاسخ
 • الهام علی کرمی

  این دوره خیلییییی خوب بود. کل یک ترم که درس سمینار داشتیم نصف این دوره به ما آموزش داده نشد . تمام جزییات یک مقاله یا پایان نامه بررسی به خوبی شد . دوره 4ساعته کلاس 6ساعت طول کشید و اینکه استاد اصلااااا نه خسته شدند نه اینکه گفتند وقت کمه سوال جواب نمیدم و .... ممنون ازتون دکتر

  پاسخ
 • پشتیبان

  این نظر لطف شماست. خوشحالیم از رضایتتون و امیدواریم در تمام مراحل زندگی و فعالیت حرفه ایتان موفق باشید.

  پاسخ
 • علی مشکانی

  این که آقای دکتر انقدر متواضعانه تجربه و اندوخته های چندساله خودشون رو در اختیار علاقه مندان به یادگیری قرار میدهند خیلی ارزش داره. امیدوارم محکم و استوار ادامه بدهند. برای من که این دوره خیلی مفید بود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  این نظر لطف شماست. تمام تلاشمان را میکنیم!

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.


نظرات
 • سیده کوثر احمدی

  1 سال پیش

  مطالب عنوان شده در دوره حتی با درس سمینار و روش تحقیق دانشگاه به شدت متفاوت هست ، به جرات میتونم بگم نحوه نگارش مقاله به طور کاملا واضح و دقیق بیان شده .

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  سپاس از همراهی همیشگی شما!

  پاسخ
 • سمیرا آینی

  با سلام و احترام مطالب وبینار و آموزشهای آقای دکتر مثل تمام وبینارها که برگزار شده واقعا عالی و کاربردی و اصلا قابل مقایسه با مطالبی که در کلاس های دانشگاه و کلاس های آزادی که گذروندم نبود، تمام مطالب کامل جدید و تجربه های با ارزش آقای دکتر بود که در اختیار ما گذاشتن و قطعا مفید با ارزش و کاربردی برای پایان نامه و مقاله نوشتن مخصوصا دوستانی که مثل من دانشجو هستن دیدن این وبینارها رو توصیه میکنم . بی نهایت سپاسگزارم

  پاسخ
 • پشتیبان

  از نظر شما سپاسگزاریم و برایتان صمیمانه آرزوی موفقیت داریم.

  پاسخ
 • مجید زارع

  آموزش‌های آقای دکتر بنیان صحیح و محکمی را برای پژوهش ارائه می‌دهند و به مسائل و موضوعاتی می‌پردازند که در عین اهمیت در فرایند پژوهش نادیده گرفته شده‌اند. همچنین تجارب و دانش چندین ساله خود در مسیر اصولی روش تحقیق و پژوهش را انتقال می دهند و با مهارت منحصربفرد و دلنشین تدریس خود، انگیزه دانشجو را به کسب علم و دانش چند برابر می کنند. ان شا الله در این مسیری که پایه گذاری کردید در وطن عزیزمان موفق باشید ممنون که هستید

  پاسخ
 • پشتیبان

  از اینکه با این صبر و حوصله پیام میگذارید سپاسگزاریم. با آرزوی موفقیت!

  پاسخ
 • ندا گل احمدی

  این دوره خیلی کاربردی بود. با اینکه فارغ التحصیل شدم و از فضای آکادمیک فاصله گرفتم اما همچنان علاقه به جستجو در مورد مباحث رشتمو دارم. متاسفانه جلسه اول وبینار از دست دادم اما بلافاصله ویدئو تهیه کردم و در جلسه دوم ثبتنام کردم. یکی از مزایای استفاده از دوره های دکتر علوی برای دوستانی که مثل من در تهران حضور ندارند این هستش که میتونیم هر وقت در مورد مطاللب پرسشی داشته باشیم همیشه ایشون در دسترس هستند و صبر وحوصله به سوالاتمون پاسخ میدند ولو اینکه امکان دیدار حضوریشون نباشه میتونین به خوبی از دوره های انلاینشون استفاده کنید و همیشه مطمئن باشین پشتیبانی از دوره و پاسخگوییشون به سوالاتتون فراهمه.

  پاسخ
 • پشتیبان

  همراهیتان باعث افتخار ماست!

  پاسخ
 • کیمیا ناظمی

  دوره عالی و کاربردی هست، ممنون از انرژی و فن بیان فوق العاده تان و اینکه خالصانه دانش خودتان را در اختیارمان می گذارید. حکمت الهی رسالت بندگان خاص اش را با توفیق های ویژه عجین ساخته تا واسطه رحمتش بر عالمیان باشند. آقای دکتر علوی پور پیروز و مؤید باشید.

  پاسخ
 • پشتیبان

  چقدر زیبا بود. ممنون از پیام زیبایتان!

  پاسخ
 • الهام علی کرمی

  این دوره خیلییییی خوب بود. کل یک ترم که درس سمینار داشتیم نصف این دوره به ما آموزش داده نشد . تمام جزییات یک مقاله یا پایان نامه بررسی به خوبی شد . دوره 4ساعته کلاس 6ساعت طول کشید و اینکه استاد اصلااااا نه خسته شدند نه اینکه گفتند وقت کمه سوال جواب نمیدم و .... ممنون ازتون دکتر

  پاسخ
 • پشتیبان

  این نظر لطف شماست. خوشحالیم از رضایتتون و امیدواریم در تمام مراحل زندگی و فعالیت حرفه ایتان موفق باشید.

  پاسخ
 • علی مشکانی

  این که آقای دکتر انقدر متواضعانه تجربه و اندوخته های چندساله خودشون رو در اختیار علاقه مندان به یادگیری قرار میدهند خیلی ارزش داره. امیدوارم محکم و استوار ادامه بدهند. برای من که این دوره خیلی مفید بود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  این نظر لطف شماست. تمام تلاشمان را میکنیم!

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

نظرات
 • سیده کوثر احمدی

  1 سال پیش

  مطالب عنوان شده در دوره حتی با درس سمینار و روش تحقیق دانشگاه به شدت متفاوت هست ، به جرات میتونم بگم نحوه نگارش مقاله به طور کاملا واضح و دقیق بیان شده .

  پاسخ
 • پشتیبان

  1 سال پیش

  سپاس از همراهی همیشگی شما!

  پاسخ
 • سمیرا آینی

  با سلام و احترام مطالب وبینار و آموزشهای آقای دکتر مثل تمام وبینارها که برگزار شده واقعا عالی و کاربردی و اصلا قابل مقایسه با مطالبی که در کلاس های دانشگاه و کلاس های آزادی که گذروندم نبود، تمام مطالب کامل جدید و تجربه های با ارزش آقای دکتر بود که در اختیار ما گذاشتن و قطعا مفید با ارزش و کاربردی برای پایان نامه و مقاله نوشتن مخصوصا دوستانی که مثل من دانشجو هستن دیدن این وبینارها رو توصیه میکنم . بی نهایت سپاسگزارم

  پاسخ
 • پشتیبان

  از نظر شما سپاسگزاریم و برایتان صمیمانه آرزوی موفقیت داریم.

  پاسخ
 • مجید زارع

  آموزش‌های آقای دکتر بنیان صحیح و محکمی را برای پژوهش ارائه می‌دهند و به مسائل و موضوعاتی می‌پردازند که در عین اهمیت در فرایند پژوهش نادیده گرفته شده‌اند. همچنین تجارب و دانش چندین ساله خود در مسیر اصولی روش تحقیق و پژوهش را انتقال می دهند و با مهارت منحصربفرد و دلنشین تدریس خود، انگیزه دانشجو را به کسب علم و دانش چند برابر می کنند. ان شا الله در این مسیری که پایه گذاری کردید در وطن عزیزمان موفق باشید ممنون که هستید

  پاسخ
 • پشتیبان

  از اینکه با این صبر و حوصله پیام میگذارید سپاسگزاریم. با آرزوی موفقیت!

  پاسخ
 • ندا گل احمدی

  این دوره خیلی کاربردی بود. با اینکه فارغ التحصیل شدم و از فضای آکادمیک فاصله گرفتم اما همچنان علاقه به جستجو در مورد مباحث رشتمو دارم. متاسفانه جلسه اول وبینار از دست دادم اما بلافاصله ویدئو تهیه کردم و در جلسه دوم ثبتنام کردم. یکی از مزایای استفاده از دوره های دکتر علوی برای دوستانی که مثل من در تهران حضور ندارند این هستش که میتونیم هر وقت در مورد مطاللب پرسشی داشته باشیم همیشه ایشون در دسترس هستند و صبر وحوصله به سوالاتمون پاسخ میدند ولو اینکه امکان دیدار حضوریشون نباشه میتونین به خوبی از دوره های انلاینشون استفاده کنید و همیشه مطمئن باشین پشتیبانی از دوره و پاسخگوییشون به سوالاتتون فراهمه.

  پاسخ
 • پشتیبان

  همراهیتان باعث افتخار ماست!

  پاسخ
 • کیمیا ناظمی

  دوره عالی و کاربردی هست، ممنون از انرژی و فن بیان فوق العاده تان و اینکه خالصانه دانش خودتان را در اختیارمان می گذارید. حکمت الهی رسالت بندگان خاص اش را با توفیق های ویژه عجین ساخته تا واسطه رحمتش بر عالمیان باشند. آقای دکتر علوی پور پیروز و مؤید باشید.

  پاسخ
 • پشتیبان

  چقدر زیبا بود. ممنون از پیام زیبایتان!

  پاسخ
 • الهام علی کرمی

  این دوره خیلییییی خوب بود. کل یک ترم که درس سمینار داشتیم نصف این دوره به ما آموزش داده نشد . تمام جزییات یک مقاله یا پایان نامه بررسی به خوبی شد . دوره 4ساعته کلاس 6ساعت طول کشید و اینکه استاد اصلااااا نه خسته شدند نه اینکه گفتند وقت کمه سوال جواب نمیدم و .... ممنون ازتون دکتر

  پاسخ
 • پشتیبان

  این نظر لطف شماست. خوشحالیم از رضایتتون و امیدواریم در تمام مراحل زندگی و فعالیت حرفه ایتان موفق باشید.

  پاسخ
 • علی مشکانی

  این که آقای دکتر انقدر متواضعانه تجربه و اندوخته های چندساله خودشون رو در اختیار علاقه مندان به یادگیری قرار میدهند خیلی ارزش داره. امیدوارم محکم و استوار ادامه بدهند. برای من که این دوره خیلی مفید بود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  این نظر لطف شماست. تمام تلاشمان را میکنیم!

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸