مدارک بین‌المللی (IC)
مدارک بین‌المللی (IC)

این مهارت‌ها که در سطح آمادگی آزمون تعریف شده‌اند، به ۵ سطح تقسیم شده و گام نهایی برای اخذ معتبرترین مدارک مدیریت ساخت بین‌المللی هستند. پس از آن که مهارت‌های سخت و نرم لازم را کسب کردید، می‌توانید با کسب این مهارت‌ها برای آزمون‌های بین‌المللی آماده شوید. برای این دوره‌ها جلساتی طراحی شده، تا علاوه بر برنامه‌ریزی دقیق، طراحی نقشه راه جامع و پیشنهادهای کلیدی برای مطالعه بهتر، نکات مهم مدیریت ساخت را بررسی نموده و در کنار بررسی چالش‌های آزمون، تمرینات و تست‌های زیادی را حل نماییم.

موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI)، تنها مرجع آموزش اسناد انجمن مدیریت ساخت آمریکا (CMAA) در کشور است که بر اساس نقشه راه جامع اقدام به ارائه آموزش‌های مرتبط می‌نماید.
انجمن مدیریت ساخت آمریکا (CMAA)، ارائه‌دهنده استانداردهای متعدد در زمینه مدیریت پروژه‌های صنعت ساخت است که این اسناد در دوره‌های مختلف موسسه آموزش داده می‌شوند. با طی کردن مسیر بر اساس نقشه راه ارائه شده در ACEMI، علاوه بر آن که در تخصص مدیریت ساخت به صورت حرفه‌ای تحت تعلیم قرار می‌گیرید، برای اخذ معتبرترین مدارک بین‌المللی صنعت ساخت در جهان، آمادگی پیدا می‌کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای اخذ معتبرترین مدارک بین‌المللی مدیریت ساخت را مطالعه کنید. 

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸