متن سوال

در ارتباط با دوره ارزیابی اقتصادی پروژه همراه با مدلسازی در اکسل توضیحات تکمیلی میدهید؟

پاسخ سوال

چکیده پاسخ صوتی:
- دوره در دو ساختار اصلی تقسیم بنده شده است. در هر جلسه، مبانی، آموزش‌ها و مثال‌ها که در قالب ساختار پروژه محور ارائه می‌شوند و سپس در برنامه اکسل قدم‌به‌قدم در هر جلسه مدل‌سازی می‌شوند.

- در قسمت دوم، وارد بحث ارزیابی اقتصادی می‌شویم و به ارائه مفاهیمی از جمله ارزش زمانی پول، بحث‌های مربوط به تصمیم‌گیری بین گزینه‌های مختلف سرمایه‌گذاری و غیره می‌پردازیم.

- انواع مباحث با مثال‌های مختلف ارائه شده‌اند. برای مثال، بحث‌های خرید، اجاره یا لیزینگ برای ماشین‌آلات بدون تورم و یا همراه با تورم و یا اینکه بخواهیم یک دارایی را نگه‌داری یا جایگزین کنیم و در مورد آن تصمیم‌گیری کنیم، به همراه پیاده‌سازی در اکسل آموزش داده می‌شود.

- در رابطه‌ با پروژه‌های دولتی نیز در دوره به همراه یک مطالعه موردی تمام مباحث این موضوع به‌صورت کامل آموزش داده می‌شود. 

 - بخش مهم دیگر، تحلیل حساسیت‌ها است که عموماً در کشور این موضوع مورد توجه قرار نمیگیرد. به‌طورکلی، تحلیل حساسیت، عدم قطعیت، نقطه سربه‌سر و ریسک چهار تحلیلی هستند که در دوره وجود دارند و با مثال‌های فراوان بر روی ساختار پروژه محور آموزش داده می‌شوند. همچنین تصمیم‌گیری به روش درختی نیز به همراه مثال کامل آموزش داده می‌شود.

- در قسمت آخر به مدل‌سازی یک پروژه نمونه خواهیم رسید که تمام مدل‌سازی‌های آموزش‌داده‌شده در یک پروژه نمونه، در اکسل پیاده‌سازی می‌شوند.

- این دوره یکی از جامع‌ترین دوره‌های ارزیابی اقتصادی نه فقط در داخل کشور، بلکه در عرصه بین‌الملل است.

- در رابطه‌ با هیبریدی بودن دوره، ویدئوهای آموزشی دوره که ضبط شده است در دسترس شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد و دو جلسه دوساعته نیز به‌صورت آنلاین برای به‌روزرسانی‌ها، رفع اشکال و پرسش‌وپاسخ آنلاین برگزار می‌شود. هر هفته جزوات و ویدئوها آپلود می‌شود و در دسترستان قرار خواهد گرفت. گروه پشتیبانی تلگرامی هم از تاریخ شروع دوره به مدت 60 روز برای پرسش‌وپاسخ ایجاد می‌شود.

- به جهت آشنایی با زمان برگزاری دوره ارزیابی اقتصادی و سایر دوره‌ها می‌توانید به تقویم آموزشی مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور مراجعه کنید.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸