متن سوال

توضیحات تکمیلی پیرامون دوره یکپارچه سازی مدیریت زمان و مدیریت هزینه با نرم افزارهای Navisworks و Synchro و دوره Bexel Manager با رویکرد مدیریت پروژه و ترکیب آن با دوره هوشمند سازی مدیریت پروژه با نرم افزار PowerBI میدهید؟

پاسخ سوال

چکیده پاسخ صوتی:
- این دوره، برای اولین بار با رویکرد مدیریت پروژه در کشور برگزار میشود. اگرچه ممکن است دوره های Navisworks در کشور برگزار شده باشد، اما اکثرا رویکردهای مدل سازی داشته اند، در صورتی که این دوره بر مبنای ساختار مدیریت پروژه ای بوده و کسانی که به بحث مدل سازی مسلط نیستند نیز میتوانند در این دوره شرکت کنند. مخاطبان اصلی این دوره دوستان فعال در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه و مدیران و کارشناسان مدیریت پروژه هستند. 

- این دوره، بحث 4D و 5D را داشته و به طور کلی بر روی یکپارچه سازی زمان و هزینه تمرکز دارد. تمام موضوعاتی که در مباحث برنامه زمانبندی و مدیریت مالی صحبت شد، مانند مباحث خروجی گرفتن از P6 و مباحث Cash flow، Master format، Uniformat در این دوره مطرح بوده و در دوره یکپارچه سازی 4D و 5D به کمک Navisworks و Synchro متوجه ایجاد اتصال و یکپارچگی بین این موارد خواهیم شد.

- از سال 1401 نیز دوره Bexel manager با تلفیق Power BI را ارائه خواهیم کرد. قابلیت منحصربفرد Bexel manager این است که از مدل 3D تا 6D را در یک مدل جمع آوری نموده و شما بخصوص در مباحث مدیریت قرارداد و اسناد و مدارک میتوانید با استفاده از این نرم افزار به خوبی آن موارد را مدیریت کنید.

- مسیر مدیریت پروژه ای که برای BIM طراحی شده است، با مباحث برنامه ریزی پروژه و مدیریت مالی شروع شده و این دوره ها جزو پیش نیازهای دوره sNaviswork و Synchro هستند که مدل سازی 4D و 5D هستند. در ادامه این مسیر، این مباحث با دوره Bexel maneger و یکپارچه سازی آن با نرم افزار Power BI یکپارچه شده که همه این موارد به همراه دوره اصول ناب (Lean)، پیش نیاز دوره مدیریت جامع BIM خواهند بود.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸