متن سوال

در زمان بررسی change order باید در نزدیک ترین زمان به آن اپدیت کرد و برنامه را بروز نمود و برنامه اکچوال شده باشد. اگر درست باشد، پس برای تایید و حل اختلافات زمانی نداریم. برای این موضوع چه اقدامی باید انجام داد؟

پاسخ سوال

ما در سه مرحله باید کار رو اینجا انجام بدیم
1. توافق بر سر خود دستور تغییر به شکل fragnet برای مدل‌سازی
2. مدل‌سازی و تحلیل
 3. بررسی تحلیل و توافق برای تمدید زمانی (EOT)

در حالت اول
1. از ماه‌ها قبل میتوانیم مذاکره را شروع نموده و توافق بر سر fragnet لزوما ارتباطی به مدل‌سازی دستور تغییر ندارد.
2. می‌توانیم نزدیک به وقوع تغییر روی fragnet توافق کنیم.
3. می‌توانیم بعد از اجرای fragnet برای تغییر آن‌را مدل کنیم.

پس تا اینجا موضوع ارتباطی به اینکه نزدیک‌ترین زمان به تحلیل اپدیت بگیریم ندارد، اما حرف شما در ارتباط با موضوع دوم یعنی نحوه مدلسازی است.
اینکه چسبیده به fragnet اپدیت گرفته شود یک‌نوع تکنیک مدلسازی است. اگر شما عجله داشته باشید تا مدل‌سازی را انجام دهید و از مدتها قبل fragnet را توافق کرده باشید، انتخاب شماست که صبر کنید تا نزدیک اجرا تا تحلیل دقیق‌تری انجام دهید، یا می‌توانید نچسبیده به DD تحلیل‌تان را انجام داده و از مزایای تحلیل زودتر اثر تاخیر بهره‌مند شوید. یا حتی صبر کنید اثر تاخیر حادث گردیده و به صورت تحلیل گذشته‌نگر چسبیده به fragnet تحلیل تاخیرات را انجام دهید.

این موضوع یک تکنیک است!


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸