متن سوال

طرح اعضای کانون دانش پژوهان موسسه ACEMI به چه صورت می باشد؟

پاسخ سوال

چکیده پاسخ صوتی:
- این طرح به‌منظور ایجاد بزرگ‌ترین شبکه ارتباطی مدیریت ساخت و مدیریت پروژه بنا شده و باتوجه‌به الگوبرداری زیادی که از انجمن‌های بین‌المللی شده است، این طرح ابعاد وسیعی دارد که به‌مرورزمان ارائه خواهد شد. در ادامهٔ این طرح، اتفاق‌های مختلف مهمی وجود دارد که بعدها از آن رونمایی خواهد شد. ارتباط با صنعت، معرفی اعضای تأیید صلاحیت شده برای پروژه‌ها، بحث‌های اشتغال‌زایی، ارتباط مستقیم بین کارفرما و مشاور، ورود به مباحث مهندسی پروژه‌ها و موارد بسیار دیگری در برنامه‌ریزی است که در آینده عملیاتی خواهد شد. این موارد قطعاً نیاز به فرهنگ‌سازی داشته و هدف‌ها کاملاً برنامه‌ریزی و مشخص شده است. در نتیجه، مؤسسه ACEMI آرام، آرام به سمتی حرکت خواهد کرد که این طرح بلندمدت حتی بهتر از نمونه‌های خارجی آن در کشور عملیاتی گردد.

- علاوه بر وجود شبکه ارتباطی، مؤسسه در پی متمایزسازی اعضای وفادار خود بوده و با این طرح قصد دارد افراد وفادار را متمایز نماید. به همین دلیل، این طرح با نام کانون دانش‌پژوهان مؤسسه، مطرح شد که در ادامه به‌صورت تیتروار به معرفی برخی از مزیت‌های این طرح خواهیم پرداخت:
1. بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه
2. استفاده از به روزرسانی دائمی دوره‌های آموزشی
3. متمایزسازی اعضاء بر اساس وفاداری
4. دسترسی به دوره‌های VIP تخصصی
5. حضور در دوره‌های کوتاه مدت رایگان
6. دسترسی به مقالات تخصصی
7. دسترسی به پادکست‌های تخصصی
8. دسترسی به TVهای تخصصی
9. دسترسی به پرسش ‌و ‌پاسخ‌های تخصصی
10. حضور در جایگاه VIP در سمینارهای موسسه

- جزئیات بیشتر و عضویت در کانون


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸