متن سوال

دوره هوش هیجانی طراحی شده در موسسه ACEMI چه فرآیندی را طی میکند و چه تفاوتی با سایر دوره های مهارت نرم به صورت عمومی دارد؟

پاسخ سوال

- این دوره که در بخش مهارتهای نرم قرار میگیرد، مهارتهای سخت را در قالب روشهای اجرای پروژه تلفیق نموده و جایگاه مدیر پروژه را در زمینه بهره گیری از IQ خود در این مسیر مشخص مینماید. سپس نحوه ترکیب هوش هیجانی (EQ) و هوش ارزشی (VQ) به شما کمک میکند تا بتوانید مسیر شغلی و حرفه ای مناسبی را برای خود ترسیم نمایید. موسسه ACEMI اولین موسسه ای است که نحوه ترکیب این سه را مختص پروژه ها در کشور آموزش میدهد.
- در بخش اول به روشی ساختار یافته به سراغ IQ رفته و نحوه بکارگیری مهارتهای سخت مدیر پروژه را در روشهای اجرای پروژه آموزش خواهیم داد تا مدیر پروژه با بهره گیری حداکثری از هوش خود بتواند بهترین نتیجه را رقم زند
- سپس به سراغ هوش هیجانی رفته و نحوه بکارگیری بسیاری از رویه ها و مهارتهای نرم را برای حل تعارضات، اختلافات، تضاد منافع و ... خواهیم گفت
- در بخش پایانی، هوش ارزشی به ما کمک میکند بهترین مسیر تحصیلی و شغلی را برای خود ترسیم نموده و بتوانیم با ترکیب IQ و EQ و VQ بالاترین نتیجه را رقم زنیم
- آنچه خواهیم آموخت نیز در سه گام اصلی صورت میپذیرد تا این آموزش شرایط جامعی را برای ما ایجاد نماید.
- در واقع، در دوره IQ و EQ و VQ نه تنها به ساختارهای مهارت نرم میپردازیم، بلکه در بخش IQ مبانی مهارت سخت و مسئولیتها و ساختارهای CM را به شکلی ساختاریافته، قبل از شروع EQ بررسی میکنیم. 
- به طول مثال، یکی از تمریناتی است که باید در دوره انجام دهید تا مسئولیتهای طراح/مهندس مشاور، مدیر ساخت (CM)، پیمانکار و سایر ذینفعان را از هم تفکیک نماییم.
- سرفصلهای این دوره را از اینجا ببنید.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸