متن سوال

1- در مورد شرایط " مداخله کارفرما " توضیح می‌دهید؟ همچنین عرف زمانی آن چه میزان می باشد؟ از زمان اخطار به پیمانکار؟  آیا اصطلاح "مداخله کارفرما" زمانی است که پیمانکار در انجام کار کوتاهی کند و آن را انجام نمی‌دهد و کافرما اخطار می‌دهد و با پانزده درصد بالاسری پیمانکار را بدهکار می‌کند و در نهایت کارفرما خودش کار را انجام می‌دهد؟
2- اخطار و مکاتبه اخطار چه شرایطی دارد؟ زمان تعیین شده در اخطار چقدر است؟ در انجام کار توسط کافرما باید استعلام قیمت گرفته شود، که بعدا پیمانکار مدعی نشود که کار با قیمت بالا انجام شده است؟ چند استعلام و از چه مراجعی باید صورت پذیرد؟

چکیده پاسخ سوال

مداخله در موارد متعددی وجود دارد. مداخله در چه مواردی؟ برنامه زمانی؟ تدوین لایحه تأخیرات؟ گزارش‌های ماهیانه؟ برنامه جبرانی؟ برنامه اولیه؟ تدوین logic و lead و lag و …؟ روابط ترجیحی؟ زمان فعالیت‌ها؟ هزاران موضوع وجود دارد…
در ادامه پاسخ، میزان اجازه دخالت مشاور در برنامه تفصیلی و روش اجرای پیمانکار، بر اساس نشریه 4311 مورد بررسی قرار گرفته شده است.

برای مشاهده کامل، اعضای غیرکانون باید محتوا را خریداری نمایند.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸