متن سوال

در مورد الزام مدیریت مالی و دوره‌های مرتبط با آن در موسسه: درباره ی چشم انداز آینده و ضرورت شرکت در این دوره توضیح میدهید؟

 

پاسخ سوال

برنامه ریزی پروژه
نرم افزارهای مرتبط مثل MSP و P6
مدیریت مالی
ارزیابی اقتصادی
آنالیز تاخیرات

از ضروری ترین موارد هستند که تو موسسه هم در سطح 1 قرار گرفتند. این موارد قطعا به هم ارتباط دارند و پیوستگی بین مطالب بوجود میاد. برای کنترل پروژه باید مدیریت مالی و هزینه را یاد بگیرید. برای آنالیز تاخیرات و کمی سازی خسارات تاخیر باید سیستم مالی و حسابداری و هزینه اصولی را فرا گیرید. برای مدیریت ادعا باید ساختارهای حسابداری پروژه را بدانید. باید نحوه جمع آوری هزینه های نیروی انسانی، ماشین آلات و ... را یاد بگیرید. برای مدیریت ارزش کسب شده باید ابتدا ساختارهای مالی و هزینه ای و حسابداری را یاد بگیرید و ارتباط آنرا با Committed Cost و non-committed cost فرا گیرید. این دوره مانند دوره برنامه ریزی پروژه یکی دیگر از اصلیترین دروه هاییست که به صورت کاملا اجرایی در موسسه تدوین گردیده است. ساختاری که پیشنیاز مبانی BIM نیز بوده و باید هر کارشناس و مدیر پروژه ای آنرا فرا گیرد. جزئیات بیشتر این دوره را از اینجا ببینید.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸