چرا کارفرما به برنامه زمانی از مرحله قبل از طراحی نیاز دارد؟

چرا کارفرما به برنامه زمانی از مرحله قبل از طراحی نیاز دارد؟
چرا کارفرما به برنامه زمانی از مرحله قبل از طراحی نیاز دارد؟

برای مشاهده کامل، اعضای غیرکانون باید محتوا را خریداری نمایند.

نظرات
 • سیاوش عزیزپور

  سلام و خسته نباشید بسیار مفید و جالب بود خیلی از نکات برای شخص بنده تازگی داشت ممنونم از آقای دکتر علوی عزیز و تیم موسسه

  پاسخ
 • پشتیبان

  با سلام؛ بسیار سپاس گزاریم از اینکه نظر ارزشمند خود را با ما به اشتراک قرار دادید. امیدوار هستیم همواره موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
 • فرهاد فرهمندي

  اگر به دقت به این پادکست توجه کنیم , متوجه می شویم که در همین 35 دقیقه می توان کلی چک لیست برای ارزیابی و کنترل برنامه های زمان بندی تهیه کرد. متاسفانه بحث برنامه ریزی و زمانبندی در پروژه های کشور تنها به یک فایل MSP و نهایتا Primavera بسنده شده که به روز رسانی و مدیریت درستی بر روی آنها صورت نمی گیرد. در بسیاری از قراردادها تنها به این بند اشاره می شود که پیمانکار موظف است ظرف مدت ...... نسبت به تهیه و ارایه برنامه زمانبندی اقدام کند. هیچ اشاره ایی به نکات بسیار ظریفی که باید در تهیه و پایش برنامه زمانبندی رعایت شوند تا برنامه واقع گرایانه بوده و شرایط حقیقی پروژه را نشان دهد , نمی شود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از اینکه نظر ارزشمند خود را با ما به اشتراگ گذاشتید . همواره در مسیرتان پیروز و سربلند باشید.

  پاسخ
 • عرفان فخار

  تمامي نكات اين پادكست نكات كليدي و كاربردي هست كه دقيقا چالش هاي هر پروژه هست همين سي دقيقه مي تونه حل كننده ي خيلي از مشكلات پروژه باشد همه بايد به فراگيري اين مباحث در صنعت ساخت تلاش كنيم بازم خداقوت به تيم عالي ACEMI

  پاسخ
 • پشتیبان

  سپاس از نظر ارزشمند شما و با آرزوی موفقیت.

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸