پیشرفت شغلی در مدیریت پروژه با مهندس یاشار پاکدامن

پیشرفت شغلی در مدیریت پروژه با مهندس یاشار پاکدامن

مهندس پاکدامن دانش‌آموخته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت و کارشناس ارشد برق-قدرت بوده و با بیش از 25 سال سابقه در پروژه‌های پتروشیمی، نفت و گاز، نیروگاه و فولاد از پیشرفت شغلی خود می‌گوید. در این قسمت از گفت‌وگوهای زنده پیشرفت شغلی در مدیریت پروژه، مهندس پهلوان‌زاده به گفت‌وگو با مهندس یاشار پاکدامن پرداختند. در ادامه به شرح خلاصه‌ای از این گفت‌وگو می‌پردازیم.

در ابتدای صحبت ایشان درباره یکی از چالش‌های خود در این 25 سال سابقه فعالیت در حوزه صنعت ساخت گفتند. مهندس پاکدامن به این موضوع اشاره کردند که در پروژه‌های صنعت ساخت عموماً با ابر چالش‌ها مواجه هستند که برای حل هرکدام، چه در بخش تأمین و چه در بخش اجرا باید آمادگی‌های لازم را داشته باشیم.
مهندس پاکدامن این توصیه را به افراد تازه‌کار داشتند که انتخاب و ورود به این حرفه پارامترها و ویژگی‌های شخصیتی خاص خود را می‌خواهد. افراد این حوزه به نسبت باید در محیط کار فعال و صبور بوده و آموزش‌پذیری بسیار بالا اهمیت زیادی در پیشرفت آن‌ها دارد.
مهندس پاکدامن اشاره کردند که از سال 1399 از طریق شبکه‌های اجتماعی با موسسه ACEMI آشنا شدند و تا سال 1366 در 36 دوره از موسسه شرکت کرده‌اند.

در ادامه گفت‌وگو نیز به موارد زیر پرداخته شده است:
- چالش‌ها و تجارب مدیریت پروژه‌های صنعت ساخت
- توصیه به تازه‌واردان حوزه مدیریت پروژه و ساخت
- ویژگی‌های موردنیاز مدیران پروژه و ساخت
- وجه تمایز آموزش‌های موسسه ACEMI
- نقطه عطف تاریخی بزرگ در صنعت ساخت ایران
- کاربردی‌بودن، ویژگی مهم مفاهیم و مبانی آموزش‌ها

این متن تنها خلاصه کوتاهی از این گفت‌وگوی طولانی است که پیشنهاد می‌کنیم نسخه کامل آن را مشاهده نمایید.


نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸