چرا باید نرم افزارهای Navisworks و Synchro را با هم یاد بگیریم؟

چرا باید نرم افزارهای Navisworks و Synchro را با هم یاد بگیریم؟

- چرا باید نرم افزارهای Navisworks و Synchro را باهم یاد بگیریم؟ جایگاه نرم افزارهای Navis و Synchro در مدیریت و کنترل پروژه کجاست؟
- تفاوت های ۲ نرم افزار Navisworks و Syncrho در چیست و این دو نرم افزار در مدلسازی اطلاعات ساختمان1 (BIM) چه جایگاهی دارند؟
- نقاط قوت و ضعف دو نرم افزار Navisworks و Synchro کدام موارد هستند و هر کدام از این موارد در مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) که برای مدیریت پروژه استفاده میشود چه نقاط قوت و ضعفی دارند؟ تمرکز بر مواردی که از لحاظ مدیریت پروژه ای این دو نرم افزار ما را کمک مینمایند.
- دلایل انتخاب ۲ نرم افزار Navisworks و Synchro چه بوده و در چه شرایطی ترکیب این دو نرم افزار در مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) کمک کننده هستند؟

1نکته: اخیرا در کشورمان این موضوع مطرح شده است که به این علت که BIM تنها برای پروژه های ساختمانی نیست، بهتر است از مدلسازی اطلاعات ساخت به جای ساختمان استفاده نماییم. صرف نظر از بکارگیری عبارت "مدلسازی اطلاعات ساختمان" یا "مدلسازی اطلاعات ساخت"، کلمه "ساختمان" در ادبیات فارسی به معنای "ساخت" نیز بکار رفته و خود بیانگر این مفهوم میباشد. به همین علت، در محتوای سایت از عبارت "مدلسازی اطلاعات ساختمان" به صورت کلی استفاده شده است و این به معنای قابل استفاده بودن BIM در تمامی پروژه های ساخت نیز میباشد.


جایگاه این مبانی در آموزش‌های مؤسسه    :ACEMI
در نقشه راه جامع موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور، محدوده دانشی جداگانه ای تحت عنوان مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM)  طراحی شده است که پیشنیاز همه آنها، دوره نقشه راهی به نام BIM در مدیریت و کنترل پروژه است. بعد از آنکه این مبانی پایه ای را فرا گرفتید، برای تکمیل دانش خود در زمینهBIM  در مدیریت پروژه، باید دوره های برنامه ریزی پروژه ومدیریت مالی و هزینه پروژه  را فرا گرفته گرفته نحوه یکپارچه سازی این مبانی را به کمک نرم افزار هایNavisworks  و Synchro بیاموزید. سپس در دوره آموزش مدیریت BIM در پروژه و دوره استراتژی مدیریت BIM نحوه پیاده سازیBIM  از نگاه مدیریت پروژه را طی یک فرآیند کامل خواهید آموخت. جهت مشاهده دوره های آموزشی موسسه می توانید به بخش تقویم آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت در سایت موسسهACEMI  مراجعه نمایید.

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸