تکنیک ساده Value Identification برای کاهش هزینه پیمانکار

تکنیک ساده Value Identification برای کاهش هزینه پیمانکار

در این ویدئو به معرفی یکی از تکنیک‌های ساده اصول ناب تحت عنوان شناسایی ارزش‌ها پرداخته‌ایم.
پیمانکار در شناسایی فعالیت‌های که قصد انجام آن‌ها را دارد، شاید متوجه این موضوع نشود که دراین‌بین ائتلافات زیادی است که می‌تواند هزینه‌های زیادی را به پروژه اعمال کند. بسیاری از مواقع پیمانکار جهت کاهش هزینه‌ها بر روی فعالیت‌هایی که در برنامه مصوب آمده متمرکز خواهد شد و بهره‌وری آن‌ها را چک می‌کند. اما باید توجه داشت در بسیاری از مواقع ائتلافات بین این فعالیت‌ها رخ می‌دهد.
حال سؤال اینجاست که به چه شکلی این ائتلافات شناسایی شوند و به چه شکل می‌توان هزینه‌ها را کاهش داد؟ در ویدئو به پاسخ این سؤالات از طریق معرفی ماتریس تکنیک معرفی شده پرداخته‌ایم. یک طرف این ماتریس از فعالیت‌های ایجاد ارزش و بدون ارزش تشکیل شده و طرف دیگر از فعالیت‌های ضروری و غیرضروری.

- متن فوق، به‌صورت خلاصه است و کل مباحث ارائه شده در ویدئو را پوشش نمی‌دهد به همین دلیل پیشنهاد می‌گردد ویدئو را به‌صورت کامل مشاهده نمایید.


جایگاه مبانی ارائه شده در آموزش‌های مؤسسه ACEMI

در نقشه راه جامع مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور، دوره اجرا و مدیریت پروژه به روش اصول ناب در سطح مهارت‌های سخت ارائه شده است که به صورت کامل و جامع روش پیاده سازی اصول ناب در پروژه های صنعت ساخت را ارائه میدهد.
پیشنیاز این دوره، دوره فرآیند یکپارچه برنامه ریزی، زمانبندی، ارزیابی و کنترل پروژه است.
کلیه آموزش ها در این موسسه به نحوی ارائه خواهند شد که به صورت اجرایی قابلیت پیاده سازی این ساختارها در پروژه ها وجود داشته باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره ها به تقویم آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور مراجعه نمایید.


نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸