مدیریت کسب‌وکار در صنعت ساخت
مدیریت کسب‌وکار در صنعت ساخت

امروزه شرکت‌های بسیاری در زمینه صنعت ساخت فعال هستند، اما تعداد کمی از آن‌ها فرصت رشد در این صنعت را به طور متوالی پیدا خواهند کرد. در واقع، صنعت ساخت به دلیل ریسک‌ها و عدم قطعیت‌های فراوان، دارای بالاترین نرخ ورشکستگی در دنیا بوده و اصول کسب‌و‌کار در این صنعت باید به شکل متفاوتی ارائه گردد. 

در جهان برای Construction Business Management استانداردها، رویه‌ها و Best Practice های متعددی ارائه شده که شاید شناخت کافی نسبت به آنها در کشورمان وجود نداشته نباشد. از این رو، موسسه ACEMI، برای اولین بار اقدام به ارائه CBM Program در ایران نموده است تا این دانش تخصصی را که می‌تواند مزیت رقابتی زیادی برای سازمان‌های فعال در صنعت ساخت ایجاد نماید، ارائه کند. نقشه راهی که از ماژول‌های مختلفی تشکیل شده و مبانی‌ای را که از مطالعات و درس‌آموخته‌های شرکت‌های موفق تدوین گردیده، به صورت کاملا اجرایی در بخش‌های مختلف آموزش می‌دهد.

نقشه راه CBM Program، در سطح متخصصان کسب‌وکار، مدیران ارشد و مدیران عامل در صنعت ساخت تدوین شده و در ادامه نقشه راه CM، آموزش‌ها را از سطح کارشناسان، مدیران و مشاوران پروژه، تا سطح متخصصان کسب‌وکار، مدیران ارشد و مدیران عامل تکمیل می‌نماید.

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸